GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Operator Linii Montażowej

 

KATCON Polska jest dostawcą rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii i produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość produkcji. W związku z rozwojem zakładu, uruchomieniami nowych linii i obszarów produkcyjnych do naszego zakładu w Błoniu koło Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

OPERATOR LINII MONTAŻOWEJ

 

Zadania:

-Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami,

-Bieżąca kontrola przebiegu procesu produkcyjnego,

-Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy.

 

Wymagania:

-Umiejętność pracy w zespole,

-Doświadczenie w pracy na produkcji będzie atutem,

-Komunikatywność, odpowiedzialność,

-Dokładność i rzetelność.

Gotowość do pracy trzyzmianowej – poniedziałek/piątek

Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów. Naszym pracownikom zapewniamy również bezpłatny transport z kierunków Sochaczew i Wyszogród, prywatną opiekę medyczną, kafeteryjny program pracowniczy, premię frekwencyjną, świadczenia socjalne  i ubezpieczenia grupowe.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu na adres e-mail: rekrutacja@katcon.com

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.