GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Eko Ankieter / Eko Ankieterka - praca w terenie Błonie

W związku z realizacją projektu na zlecenie Urzędu Gminy Błonie, obejmującego inwentaryzację źródeł ogrzewania na terenie gminy, poszukujemy do współpracy osoby w charakterze:

Eko-Ankieter
Miejsce pracy:  Błonie,
 

Do Ciebie będzie należało:

-  przeprowadzenie badania w terenie w formie krótkiej ankiety 
-  przekazanie respondentom informacji nt realizowanego projektu 
-  wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego

 

Oferujemy: 

-  współpracę w oparciu o umowę zlecenie (na okres 2 tygodni)
-  szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
-  pracę od zaraz 
-  możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności.

Szukamy osób, które:

-  posiadają umiejętności komunikacyjne 
-  mają wysoką kulturę osobistą
-  angażują się w wykonywane zadania
-  są dokładne, skrupulatne, rzetelne.

Mile widziane osoby uczące się (pełnoletnie) lub interesujące się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska, bądź lubiące pracę z ludźmi.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@atmoterm.pl, w temacie prosimy wpisać: IZNE_Błonie – Imię i Nazwisko

 

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

• Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.

• Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww. rozporządzenia.

 

Administratorem danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4.  Pana/Pani dane osobowe:

1. są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;

2. będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji 

 

Informujemy, że ma Pani/Pan:

1. prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

2. prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;

3. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.

Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.