GMINA BŁONIE

oficjalny serwis Gminy Błonie
Strona główna - Gmina Błonie

Z kalendarza sportowych zmagań gminnych

Pierwszy miesiąc drugiego semestru 2015/2016 semestru był szczególnie intensywny w międzyszkolnych zmaganiach sportowych.

Dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych i gimnazjów rozegrali mecze w piłce siatkowej. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2, które zdobyły następnie tytuły Mistrza Powiatu i wywalczyły tytuł wicemistrza w finale Międzypowiatów. To wielki sukces młodych utalentowanych siatkarek z SP2. Z kolei wśród chłopców najlepsi w kategorii szkół podstawowych okazali się siatkarze ze szkoły w Bieniewicach. W grupie gimnazjalistów, w piłce siatkowej, niepokonane okazały się drużyny dziewcząt i chłopców z Gimnazjum nr 1.

W piłce ręcznej szkół podstawowych dziewcząt i chłopców złote medale wywalczyły drużyny z Bieniewic. Piłkarze ręczni z Bieniewic reprezentowali Gminę Błonie na zawodach międzygminnych w Podkowie Leśnej, organizowanych w ramach Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”.

Przed nami zmagania w piłce nożnej halowej i ręcznej w kategorii szkół gimnazjalnych.

Trzymamy kciuki za młodych sportowców.

WOKS, marzec 2016

Ministerstwo Cyfryzacji
Projekt pt.:"Wzrost dostępności serwisów internetowych w Błoniu - szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych" dofinansowany ze środków Ministra Cyfryzacji
Strona internetowa bez barier


Copyright © by Urząd Miejski w Błoniu 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone.