Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-07-21, 18:29

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-12-17, 10:31 

Mam do forumowiczów istotne dla mnie pytanie. Zamierzam otworzyć dodatkowe konto prowadzone w pln w banku. Będą na nie przelewane niewielkie kwoty. Chciałbym żeby ten rachunek był najlepiej zupełnie darmowy i nie wymagał żadnych przymusowych miesięcznych wpłat np.1000 zł, jak wymagają niektóre banki Mam już konto osobiste w mbanku ale chciałbym mieć również to dodatkowe na małe kwoty środków. Tylko właśnie szukam, żeby było bezpłatne lub obciążone jak najniższymi opłatami. Czytałem coś o bankach spółdzielczych, ale znalazłem tylko pobieżne informacje. Czy ktoś coś może w tym problemie doradzić? Będę wdzięczny za pomoc.

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-12-17, 11:13 

Ogólnie to konto w T-mobile oraz Nest Banku są teraz darmowe. Masz bezpłatne przelewy w Polsce, bezpłatne wypłaty dowolnej gotówki ze wszystkich sieci bankomatów, również bezpłatne przelewy wykonywane samodzielnie przez internet. Nie płacisz za debetową kartę, a ni za prowadzenie rachunku. Jeżeli zwracasz uwagę na recenzje to Bank NEST opinie klientów ma lepsze i kierował bym się w tę stronę przy wyborze. Decydując się na to konto unikniesz również, innego faktu czyli konieczności przelewania na rachunek wynagrodzenia miesięcznie.

Nie ma warunku płacenia kartą do konta określonych kwot, więc jest to na chwilę obecną jedno z nielicznych kont za prawdziwe 0zł. Zresztą sam poczytaj opinie znanych blogerów na stronach, którzy zrecenzowali to konto osobiste. Możesz założyć je przez sieć przelewem, choć polecam wybrać również darmowe dostarczenie umów z tego banku pod podany adres.

Ostatnio edytowano 2016-12-20, 13:58 przez mysto, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-12-17, 11:32 

Czyli z tego co piszesz jest to po prostu konto za darmo i nie jest złe?

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-12-17, 11:37 

Owszem, jest to rachunek, który mogę Ci polecić.

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-12-17, 11:56 

Co z kwestią bezpieczeństwa pieniędzy w tym banku? Mam jakieś gwarancje?

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-12-17, 11:56 

Możesz czuć się bezpiecznie ponieważ Twoje środki w tym banku są chronione w odpowiedni sposób przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-12-17, 11:57 

Dzięki za wszystkie rady. Konto spełnia moje wymagania i otworzę je przez kuriera.

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-01-08, 19:39 

Ja miałem w wbk ale teraz śmigam w ing i nie narzekam :) student do 26 ma super

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-05-17, 11:56 

mysto napisał(a):
Ogólnie to konto w T-mobile oraz Nest Banku są teraz darmowe.

T-Mobile szybko po powstaniu wprowadził opłatę za kartę. Nest Bank na szczęście nie. Ogólnie uważam, że to dobry bank o ile będą się trzymać obecnej polityki i barku opłat.
Tu jest dużo artykułów, recenzji produktów i opinii o Nest Bank np. tutaj opłaty do konta osobistego, których w zasadzie prawie nie ma nie licząc jakichś rzadko wykonywanych czynności typu zmiana pinu itp.

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-05-17, 11:58 

Oprócz Nest Banku jest jeszcze konto Idealne w Idea bank, też darmowe bez warunków, bo jakiś czas temu znieśli opłatę za kartę.

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-05-17, 12:56 

Nest Bank to jest dawny Bank Smart.

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-06-16, 08:00 
Dokładnie. Chociaż miałem kiedyś konto w smart bankku i byłem zadowolony. Bank juz wtedy miał najlepszą ofertę konta osobistego spośród wszystkich innych banków/

Konto w nest banku samo w sobie jest bardzo dobre:
0 zł za prowadzenie
0 zł za przelewy do innych banków
i 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce ijak i za granicą co doceniłem jak wybrałem się na wakacje do Hiszpanii i zabrakło mi kasy.
Możecie sobie zresztą zajrzeć na ranking kont osobistych i porównać sobie z innymi kontami:
http://www.tanie-konto.pl/

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-06-16, 08:00 

Dokładnie. Chociaż miałem kiedyś konto w smart bankku i byłem zadowolony. Bank juz wtedy miał najlepszą ofertę konta osobistego spośród wszystkich innych banków/

Konto w nest banku samo w sobie jest bardzo dobre:
0 zł za prowadzenie
0 zł za przelewy do innych banków
i 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce ijak i za granicą co doceniłem jak wybrałem się na wakacje do Hiszpanii i zabrakło mi kasy.
Możecie sobie zresztą zajrzeć na ranking kont osobistych i porównać sobie z innymi kontami:
http://www.tanie-konto.pl/

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-07-10, 10:32 

W Idea Banku jest jeszcze lepsze konto, więcej rzeczy za darmo, np. 2 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Zgłoś post
PostNapisane: 2018-02-08, 12:24 
Zapraszam do placówki Nest Bank w Błoniu. Bezpłatne konta dla osób fizycznych i firm jak również tanie kredyty gotówkowe i konsolidacyjne zarówno dla firm jak i osób indywidualnych.

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1