Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-01-24, 04:27

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-11, 12:19 
Firma PIKOMP istnieje na rynku od 1994 r. Od początku swojej działalności nastawiona jest na długofalową współpracę z klientem, na realizowanie ich potrzeb. Przez 19 lat nabyliśmy doświadczenie w naprawach sprzętu komputerowego, laptopów, notebooków, komputerów stacjonarnych, drukarek i monitorów, oraz w zakresie tradycyjnego zaopatrywania i obsługi naszych Partnerów Biznesowych w artykuły niezbędne do prowadzenia działalności i profesjonalną obsługę serwisową firm i instytucji.
Oferujemy również serwis oraz naprawę drukaerk, telewizorów lcd, monitorów, przerabianie i serwisowanie konsol xbox, playstation oraz serwis i naprawę tabletów.

Serwis laptopów oraz komputerów stacjonarnych PIKOMP, działa na terenie województwa Mazowieckiego: Warszawa, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Pruszków, Podkowa Leśna, Brwinów, Piastów, Piaseczno, Garwolin, Żyrardów, Jaktorów, Sochaczew, Mszczonów, Ząbki, Wyszków, Komorów, Nadarzyn, oraz całej Polski.

serwis laptopów błonie ,naprawa laptopów błonie, naprawa bga błonie, serwis komputerów błonie, naprawa komputerów błonie, naprawa komputera błonie, naprawa laptopa błonie , naprawienie laptopa błonie, tusze błonie, tonery błonie, tonery do drukarek błonie, tusze do drukarek błonie, naprawa tabletów błonie, naprawa telefonów błonie

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-11-28, 22:45 

Teraz można również skorzystać z wysyłki laptopa do sprawdzonego wcześniej serwisu komputerowego. Takie usługi świadczy, np. http://arvika.pl/ i chociaż to serwis komputerowy kraków, to nie ma problemu, aby skorzystać z ich usług.

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-02-17, 19:52 
Polecam ten serwis. Pikomp jest mega profesjonalny, uratowali mi kompa w godzinę a już myślałem że nic z tego nie będzie....

Zgłoś post

PostNapisane: 2016-03-17, 15:08 
A jeszcze ostatnio się dowiedziałam że Pikomp otwiera się w Błoniu - to świetna wiadomość, bo mi się co chwila coś psuje z elektroniki..

Zgłoś post

PostNapisane: 2016-05-11, 09:55 

Oddawałam iphona do Pikomp'a , najważniejsze że mają przystępne ceny i szybko i sprawnie naprawiają, pewnie teraz pójdę do nich z laptopem bo mi się co jakiś czas wyłącza. Może trzeba będzie tylko oczyścić chłodzenie ale sama tego się nie podejmę.

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-06-07, 12:20 
WWRonika napisał(a):
A jeszcze ostatnio się dowiedziałam że Pikomp otwiera się w Błoniu - to świetna wiadomość, bo mi się co chwila coś psuje z elektroniki..

Pikomp działa na terenie całego województwa, dojeżdżają do klienta, teraz i w Jaktorowie też mają punkt przyjmowania sprzętu, oddawałem tam PSa do naprawy.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-02-07, 17:04 
Skorzystałam z informacji tuta zamieszczonej i chcę potwierdzić, że rzeczywiście ta firma działa bardzo dobrze. Byłam u kilku specjalistów znajomych i nie poradzili sobie, a oni coś tam polutowali i naprawili płytę. Więc chętnie polecę Pikomp z Milanówka. Mają punkt w Błoniu ale bezpośrednio zawiozłam do Milanówka bo to nie daleko.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-03-06, 13:25 
A o firmie ADASO słyszeliście? Bardzo fajny i szybki sposób na pozbycie się pustych pojemników po tuszach i tonerach.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-05-12, 08:44 
To racja, ze czasem warto wysyłkowo naprawić laptopa. Po kilku nieudanych próbach naprawy na miejscu pomogła mi dopiero firma informatyczna z Wrocławia Itbce.com . Szybko uporali się z naprawą mojego sprzętu a oprócz wsparcia technicznego ich pomoc obejmuje również zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemów oraz wsparcie w prawidłowym stosowaniu odpowiednich narzędzi informatycznych i oprogramowań.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-05-17, 12:08 

Zna ktoś tą firmę informatyczną http://www.sunseco.pl - prowadzą serwis Apple.

Zgłoś post
PostNapisane: 2018-11-28, 11:33 
Zawsze swój laptop naprawiam w swoim sprawdzonym serwisie komputerowym MIROBIOS - http://www.mirobios.malopolska.pl/ . W serwisie pracują doświadczeni serwisanci, którzy mogą się pochwalić nie przeciętną wiedzą na temat budowy i obsługi komputera. Kilka razy korzystałem już z ich usług i jak na razie jestem w 100% zadowolony z naprawy. Po za naprawą komputerów/laptopów serwis zajmuje się również naprawą tabletów, smartfonów oraz odzyskiwaniem danych z różnych nośników.
Jeśli chodzi o ceny to są różne w zależności od wykonanej usługi, ale są wysokie.

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1