Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-08-22, 02:24

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-11-13, 20:37 

Obrazki: 47
Uważam, że dzisiejszy atak z Super Expressu ( wielokrotnego laureata anynagrody - "hieny roku" ) na p. Zenona Reszkę był podobny do strzału w tył głowy.
Pamiętam p. Reszkę z Mery-Błonie, gdy był szefem Kontroli Jakości - zawsze chętnie wszystkim pomagał.

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
PostNapisane: 2014-11-13, 20:38 

Miki napisał(a):
Jeżeli ktoś nie zgadza się z panującymi tutaj zasadami, może swoją wolność słowa realizować gdziekolwiek indziej - o ile mu na to tamże pozwolą. Ale wolność słowa nie oznacza prawa do opluwania, szkalowania, czy choćby linkowania stron z szambem.
@Miki. Pomyśl jak potraktowali ciebie w "Salonie24", ile wtedy narzekałeś. :lol: :lol:
Uprawiasz własną politykę cenzora.

Zenon Reszka jest osobą publiczną.
Sam nawywijał i teraz musi to "piwo wypić".

Chciałbyś być tutaj Cezarem i traktować go jak "żonę Cezara".
To się już nie uda, informacje poszły w Polskę.

Pisanie o nieetycznym zachowaniu Burmistrza nie jest opluwaniem, szkalowaniem - to są fakty.

@Błoniak547
On sobie sam "strzelił w tył głowy".

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 21:08 

Obrazki: 72
Oj, legal, legal - a niby co jest tam nieetycznego twoim zdaniem? Mamy XXI wiek, jeżeli zapomniałeś. Czasy, kiedy to przysięga "I nie dopuszczę cię aż do śmierci" była traktowana poważnie dawno minęły. Związki się wypalają, ludzie zmieniają partnerów i nikt z tego nie robi wielkiej tragedii. Ja też jestem rozwodnikiem, moja eks puściła się, gdy byłem na długim wyjeździe, i nawet nie pofatygowałem się obejrzeć gościa, z którym się puściła. Jak mi powiedziała o fakcie, stwierdziłem, że jak moje majtki na jej gacha pasują, to niech sobie nosi na zdrowie, zostawiłem jej dom, firmę, samochody etc i zacząłem życie od zera. Rozwód przeprowadziła kilka lat później, w obawie, że będę dopisany do działki, którą na nią przepisywała matka. Ani mi w głowie było się wściekać, mścić, czy błagać, żeby wróciła.

Cokolwiek się dzieje w życiu prywatnym burmistrza, jest prywatną sprawą i wara wszelkiej maści bydlakom od tego. Nie dołączaj do nich - ani to miłe, ani zdrowe.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 21:25 

Cytuj:
Cokolwiek się dzieje w życiu prywatnym burmistrza, jest prywatną sprawą i wara wszelkiej maści bydlakom od tego. Nie dołączaj do nich - ani to miłe, ani zdrowe.
Cóż to za ostrzeżenie :?: :lol: :lol: :lol:
Miłe to dla mnie nie jest(znam wiele przyjemniejszych spraw), a o swoje zdrowie dbam sam.

Nie interesuje mnie prywatne życie tego Pana, ani również twoje.

Bardziej interesują mnie zasady.

Gdyby Pan ZR był dalej osobą prywatną, broniłbym jego prywatności.

Jeżeli jest osobą publiczną - Burmistrzem Błonia - to zobowiązuje.
Dla osoby publicznej nie ma rozgraniczenia życia prywatnego od publicznego.
Takie mamy czasy. Media są wszechobecne.

Nie piszę o pożyciu z żoną, sytuacji w rodzinie, ale nieetyczne zachowanie w miejscu publicznym, w służbowym samochodzie jest naganne.

Możesz mieć inne zdanie, że Burmistrzowie, politycy powinni się tak zachowywać - twoja rzecz.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 21:32 
legal napisał(a):
Cytuj:
Cóż to za ostrzeżenie :?: :lol: :lol: :lol:
Miłe to dla mnie nie jest(znam wiele przyjemniejszych spraw), a o swoje zdrowie dbam sam.

Bardziej interesują mnie zasady.

Gdyby Pan ZR był dalej osobą prywatną, broniłbym jego prywatności.

Jeżeli jest osobą publiczną - Burmistrzem Błonia - to zobowiązuje.
Dla osoby publicznej nie ma rozgraniczenia życia prywatnego od publicznego.
Takie mamy czasy. Media są wszechobecne.

Nie piszę o pożyciu z żoną, sytuacji w rodzinie, ale nieetyczne zachowanie w miejscu publicznym, w służbowym samochodzie jest naganne.

Możesz mieć inne zdanie, że Burmistrzowie, politycy powinni się tak zachowywać - twoja rzecz.

Jesteś jedną z niewielu osób które piszą o tej sytuacji z sensem, w pełni popieram i żeby nie było: na wybory nie idę

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-13, 21:34 

Tak, to było ostrzeżenie - pierwsze i ostatnie zarazem. Jeżeli interesuje cię omawianie takich spraw, rób to na Pudelku, albo pod artykułami w szmatławcach. Wybór należy do ciebie.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 21:36 

@Don.AB
Jeżeli popierasz tego kandydata z litości, tylko dlatego, że swoim zachowaniem w ostatnim czasie zasłużył na krytykę, to twoja sprawa.

Opozycja nie ma nic wspólnego z ujawnianiem tych "niusów".
Co do dyskusji merytorycznej, to Kandydat Roman Bakon na fb proponował debatę publiczną, ale nie było chętnych.
To z kim ma dyskutować.

Na moją "strategię" wyborczą niewielki wpływ mają ostatnie wiadomości o nagannym zachowaniu Zenona R.
Oceniam całe cztery lata, i nie widzę powodów, abym na niego zagłosował.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 21:43 

@Miki
Przestań się miotać i pisać androny.

Rozumiem, że jesteś "CEZAREM" na forum z namaszczenia Burmistrza,

Ale chyba nie potrafisz czytać:

i o nim nie piszę.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 22:03 

Jak czytam niektóre wypowiedzi to czuję że jestem z innej planety.
Szanowni Państwo zwolennicy i przeciwnicy ZReszki .
Pragnę wszystkim przypomnieć sprawę dyrektora Centrum Kultury , który za romans biurowy został zmuszony przez pana ZReszkę do dymisji.
Pytam teraz czy dyrektora CK obowiązują inne zasady niż burmistrza Błonia ?
Burmistrzowi wolno więcej bo coś zrobił w czasie swojej kadencji ? .
Zasady moralne obowiązują wszystkich , osoby publiczne w szczególności : dotyczy to tak samo prezydenta Stanów Zjednoczonych, byłego premiera, ale osobę publiczną pana Marcinkiewicza i dyrektora CK i burmistrza Błonia .
Co zrobi ZReszka , będzie parł na wygranie wyborów i co ?
Gdzie będzie poważnie traktowany ? W urzędzie marszałkowskim ?, w urzędzie wojewódzkim? , na spotkaniach wójtów , burmistrzów ?
A może zaprosi na jakąś uroczystość do Błonia kardynała Nycza ? I który z proboszczów będzie mu pomagał takie zaproszenie zrealizować?
Czy uważacie Państwo że po 16 listopada wszyscy, wszystko zapomną ?
Potencjalnych radnych pytam : będziecie umieli rzetelnie współpracować dla dobra Błonia z ośmieszonym burmistrzem?
Jeżeli odpuści i zrezygnuje to i tak nad najbliższą kadencją będzie wisiał smród i będzie bardzo trudno budować większość każdemu z kandydatów.
Sytuacja jest extremalna, żadne rozwiązanie nie jest dobre, ani mądre.
Przestrzegam przed używaniem sformułowań "bydlak" bo każdy może to samo powiedzieć o autorach zdjęć jak i o burmistrzu.
Zastanówmy się nad tym co i jak piszemy ?
Pomawianie kto to zrobił i insynuowanie że ten co miał korzyść też niczemu nie służy , bo to są insynuacje osoby subiektywnie nastawionej, a nie dowody.
Burmistrz złożył doniesienie do prokuratury więc zgodnie z apelami forumowiczów w innych sprawach niech prokuratura sprawę wyjaśnia.
Każdy dokona wyboru 16 listopada, za kurtyną, ale trzeba mieć świadomość co z tego wyniknie dla Błonia.
W tych wyborach jak w żadnych dotychczas trzeba poważnie pomyśleć nad każdą z dwóch kartek do gminy.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 22:04 
legal napisał(a):
Na moją "strategię" wyborczą niewielki wpływ mają ostatnie wiadomości o nagannym zachowaniu Zenona R.

Nie uważam, żeby zachowanie Burmistrza było naganne - trzeba oddzielić życie prywatne od zawodowego.
Brudne poczynania opozycji będą skutkowały wzrostem poparcia dla Zenona Reszki - tak działa społeczeństwo - wystąpi w obronie atakowanego i potępi agresora.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-13, 22:24 
Rozumek zrozum, że to co wyszło na jaw nie powinno nigdy wyjść, każdy ma jakieś grzeszki, jedni mniejsze, a inni większe. Romek B. też, a ze wyciągnał to w takim momencie to świadczy o jego bydlęcym zachowaniu. Bydlęcym bo człowiek drugiemu człowiekowi by tak nie zrobił, zwłaszcza "na minutę przed".
Co do sprawy z CK to było to w godzinach pracy i obydwoje pracowników, przyłapanych na "gorącym uczynku" w miejscu publicznym, a nie na urlopie, po godzinach pracy, i nie wiadomo z kim.
Rozumek wiemy do czego ma nakłonić czytających forum twoja wypowiedź - oczywiście do oddania głosu na Pawła B. Ale ja Tu i teraz już ci mogę powiedzieć ze jestem po stronie tego poszkodowanego czyli Zenona R.
Papatki

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-13, 22:42 

rozumek - ty się masz za chrześcijanina? Pytanie retoryczne, nie odpowiadaj. Jak rozumiem, wyczerpałeś temat, który cię tak niezmiernie podnieca. I skończ na tym, jak nie chcesz odpoczywać od pisania na forum.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 22:51 

Klara napisał(a):
Romek B. też, a ze wyciągnał to w takim momencie to świadczy o jego bydlęcym zachowaniu. Bydlęcym bo człowiek drugiemu człowiekowi by tak nie zrobił, zwłaszcza "na minutę przed".
Pochopnie wyciągasz wnioski.
Wypowiedź Romana B. którą zamieścił autor artykułu, byłą wypowiedzią wyważoną. Dało to, jak widać odwrotny skutek, bo teraz to Roman B jest "winny"

Ani Roman B., ani Paweł B., ani nikt z "opozycji" nie przyczynił się do publikacji tego.

@rozumek dobre wnioski.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 22:54 

Don.AB napisał(a):
legal napisał(a):

Nie uważam, żeby zachowanie Burmistrza było naganne - trzeba oddzielić życie prywatne od zawodowego.
Brudne poczynania opozycji będą skutkowały wzrostem poparcia dla Zenona Reszki - tak działa społeczeństwo - wystąpi w obronie atakowanego i potępi agresora.

@Don.AB czytaj:

Opozycja nie ma nic wspólnego z ujawnianiem tych "niusów".

Sytuacja obronna społeczeństwa może mieć miejsce. Masz rację.
Kontrkandydaci także mieli tego świadomość.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 23:03 
legal napisał(a):

Ani Roman B., ani Paweł B., ani nikt z "opozycji" nie przyczynił się do publikacji tego.

@rozumek dobre wnioski.

Jasne...
Nie jesteśmy małymi dziećmi, żeby nas karmić takimi bajeczkami.
Legal to jest twoje rozumowanie:
SE sami to tego dotarli... w sierpniu nagrali, zmontowali i puścili dwa dni przed wyborami w eter.

Legal, Rozumek... "jesteście z jednej gliny ulepieni".
Spójżmy prawdzie w oczy!
Opozycja strzeliła sobie sama w kolano, chcieli podłożyć świnie Zenkowi R. ale przedobrzyli a ludzie (mieszkańcy i nie tylko) to dostrzegają, bo są wrażliwi zwłaszcza na krzywdę ludzką. i
Znajomi telefonują z sąsiednich gmin i pytają: co to za poj..y stosują takie zagrywki podczas kampanii wyborczej ?
Odpowiedź znamy wszyscy

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1