Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2017-11-21, 12:47

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-11-13, 23:10 
legal napisał(a):
Don.AB napisał(a):
legal napisał(a):
Na moją "strategię" wyborczą niewielki wpływ mają ostatnie wiadomości o nagannym zachowaniu Zenona R.

Nie uważam, żeby zachowanie Burmistrza było naganne - trzeba oddzielić życie prywatne od zawodowego.
Brudne poczynania opozycji będą skutkowały wzrostem poparcia dla Zenona Reszki - tak działa społeczeństwo - wystąpi w obronie atakowanego i potępi agresora.

@Don.AB czytaj:

Opozycja nie ma nic wspólnego z ujawnianiem tych "niusów".

Sytuacja obronna społeczeństwa może mieć miejsce. Masz rację.
Kontrkandydaci także mieli tego świadomość.

Legal a ty znowu swoja śpiewka, na każdym wątku to samo piszesz... ze to nie opozycja.
To ja się ciebie pytam, jak ty myślisz kto za tym stoi ?

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-13, 23:15 
legal napisał(a):
Don.AB napisał(a):
legal napisał(a):
Na moją "strategię" wyborczą niewielki wpływ mają ostatnie wiadomości o nagannym zachowaniu Zenona R.

Nie uważam, żeby zachowanie Burmistrza było naganne - trzeba oddzielić życie prywatne od zawodowego.
Brudne poczynania opozycji będą skutkowały wzrostem poparcia dla Zenona Reszki - tak działa społeczeństwo - wystąpi w obronie atakowanego i potępi agresora.

@Don.AB czytaj:

Opozycja nie ma nic wspólnego z ujawnianiem tych "niusów".

Sytuacja obronna społeczeństwa może mieć miejsce. Masz rację.
Kontrkandydaci także mieli tego świadomość.

Legal już dawno po wieczorynce i dzieci śpią, więc nie ośmieszaj się.
Rozumiem, że jako zwolennik (przedstawiciel) opozycji nabrałeś obaw co do wyniku wyborczego.
Była akcja i jest reakcja, która poszła w odwrotnym kierunku od zamierzeń opozycji.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-13, 23:19 

Klara napisał(a):
Legal a ty znowu swoja śpiewka, na każdym wątku to samo piszesz... ze to nie opozycja.
Moje domysły nic nie wniosą.
Sprawą zajęła isę prokuratura z Grodziska na wniosek Zenona B.
Jak wyjaśnią to się dowiemy.

Możesz wierzyć w moje opinie lub nie.
Ja przynajmniej tak pochopnych wniosków nie wyciągam.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 23:26 
Szanowni Państwo.
Każdy ma swój rozum i każdy inaczej pojmuje pewne sprawy, każdy z nas może mieć inne zdanie. Ja osobiście również uważam, że prywatne życie burmistrza to wyłącznie jego sprawa i nikomu nic do tego. Owszem jest osobą publiczną, ale jest też normalnym człowiekiem… z tego, co wiem burmistrzowie celibatu nie mają, więc nie do końca rozumiem niektórych oburzenie. Rozliczajmy człowieka z tego, co zrobił dla Gminy.
Pamiętam, jakie Błonie było 10 lat temu i widzę jak na moich oczach się obecnie rozwija. Oczywiście zaraz posypie się lawina krytyki, że coś mógł zrobić „tak” a tamto „tak” a tamtego nie zrobił. „Niestety jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził….” Popatrzcie na to wszystko z dystansem.
Dla mnie cała ta sytuacja świadczy tylko o słabości i bezradności jego kontrkandydata i nieczystej grze z jego strony.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-13, 23:28 

Cytuj:
Jasne...
Nie jesteśmy małymi dziećmi, żeby nas karmić takimi bajeczkami.
Legal to jest twoje rozumowanie:
SE sami to tego dotarli... w sierpniu nagrali, zmontowali i puścili dwa dni przed wyborami w eter.

Musisz rozróżnić dwie sprawy, lub dwie osoby:
Osobę która to nagrała
i osobę która to dostarczyła SE

Może być to ta sama osoba, oczywiście z intencją zaszkodzenia.
Cytuj:
Legal, Rozumek... "jesteście z jednej gliny ulepieni".
Spójżmy prawdzie w oczy!
Opozycja strzeliła sobie sama w kolano, chcieli podłożyć świnie Zenkowi R. ale przedobrzyli a ludzie (mieszkańcy i nie tylko) to dostrzegają, bo są wrażliwi zwłaszcza na krzywdę ludzką. i
Znajomi telefonują z sąsiednich gmin i pytają: co to za poj..y stosują takie zagrywki podczas kampanii wyborczej ?
Odpowiedź znamy wszyscy
Opozycja nie strzeliła sobie w kolano, bo tego nie zrobiła.
Jeżeli uważasz, że mieszkańcy Błonia uważają takie postępowanie za "krzywdę ludzką" to współczuję.

Ja miałem telefony z zapytaniem, "skąd żeśmy wytrzasnęli takiego Burmistrza. Powinien już teraz zrezygnować, bo naraził Was na śmieszność".

Jeśli przesłanką w wyborze ma być litość nad "krzywdą ludzką" to gratuluję :lol:

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-13, 23:29 
legal napisał(a):
Klara napisał(a):

Hehe....
I znowu zlewcza odpowiedź.
Nie sprowadzaj rozmowy na boczne tory
Nie pytałam Cię o domysły tylko po prostu jeśli uważasz, że to nie opozycja z którą się utożsamiasz to kto ?
I proszę Cię raz jeszcze, odpowiedz tak szczerze jak się wypowiadasz w innych wątkach tegoż forum.
Najwięcej psioczycie, najwięcej szumu robicie, a teraz chcesz nagle tak szybko wszystko uciszyć i czekać na śledztwo prokuratury.
TO NIE W WASZYM STYLU

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-13, 23:34 
legal napisał(a):
Klara napisał(a):

Dobry jesteś, niemal jak klasyk - wiem, ale nie powiem... tylko mówię, ale nie insynuuję... nie kłamiem bo mówiem prawdę... wszyscy prawdziwi Polacy wiedzom to co ja wiem... a ci co nie wiedzą to udają, albo nie są Polakami.

A ja wiem może mało, ale na pewno to wiem i nie zabierzesz mi tego - życzę Ci zdrówka i dobrej nocy, bez wyrzutów sumienia, i z pogodą ducha człowieka pełnego cnót i bez grzechu

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-13, 23:35 
Również uważam, że rozdzielmy życie prywatne od zawodowego. To, co kto robi w prywatnym czasie to jego sprawa. Oceniam człowieka po tym, co zrobił dla Gminy a uważam, że Błonie idzie w dobrym kierunku. Dlatego też nie zmienię swojego zdania przez tą aferę i nadal będę głosować na ZR, bo nie widzę dobrego kontrkandydata.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-13, 23:42 
legal napisał(a):
Cytuj:
Jasne...
Nie jesteśmy małymi dziećmi, żeby nas karmić takimi bajeczkami.
Legal to jest twoje rozumowanie:
SE sami to tego dotarli... w sierpniu nagrali, zmontowali i puścili dwa dni przed wyborami w eter.

Musisz rozróżnić dwie sprawy, lub dwie osoby:
Osobę która to nagrała
i osobę która to dostarczyła SE

Może być to ta sama osoba, oczywiście z intencją zaszkodzenia.
Cytuj:
Legal, Rozumek... "jesteście z jednej gliny ulepieni".
Spójżmy prawdzie w oczy!
Opozycja strzeliła sobie sama w kolano, chcieli podłożyć świnie Zenkowi R. ale przedobrzyli a ludzie (mieszkańcy i nie tylko) to dostrzegają, bo są wrażliwi zwłaszcza na krzywdę ludzką. i
Znajomi telefonują z sąsiednich gmin i pytają: co to za poj..y stosują takie zagrywki podczas kampanii wyborczej ?
Odpowiedź znamy wszyscy
Opozycja nie strzeliła sobie w kolano, bo tego nie zrobiła.
Jeżeli uważasz, że mieszkańcy Błonia uważają takie postępowanie za "krzywdę ludzką" to współczuję.

Ja miałem telefony z zapytaniem, "skąd żeśmy wytrzasnęli takiego Burmistrza. Powinien już teraz zrezygnować, bo naraził Was na śmieszność".

Jeśli przesłanką w wyborze ma być litość nad "krzywdą ludzką" to gratuluję :lol:

Czyli w jednym i w drugim wątku tegoż forum dochodzimy do tego samego punktu.
Bronisz opozycji jak lwica swoje dzieci. Chłopie przejrzyj wreszcie na oczy !!!
Miałeś telefony z takim zapytaniem i informacje że powinien zrezygnować ? i że to On naraził nas na śmieszność ?
Ja to postrzegam w ten sposób, że to wy jako opozycja naraziliście nas na śmieszność tym że wprowadziliście ten wątek do i tak już nieczystej kampanii wyborczej, że mówi się o tym w całej Polsce. I proszę mi tu teraz nie odwracać kota ogonem. Chcieliście dosrać, ale przesraliście, ąz się tym ubrudziliście,a teraz musicię tą kupe posprzątać po sobie.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-13, 23:49 

18.08 to poniedziałek. Czy urząd nie pracuje wówczas do 18?

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-14, 01:34 

Od początku tej kampanii wyborczej coś śmierdziało.
Zaczęły się ataki nie merytoryczne a ośmieszanie kandydatów, nawet jak jeszcze nie było wiadomo kto i o jaki stołek będzie walczył.

To co mamy teraz to niestety pokłosie całej kampanii wyborczej. Zamiast merytorycznej dyskusji mieliśmy ośmieszanie poszczególnych kandydatów. Winy w tym dużo jest administratora forum, bo zareagował gdy w burmistrza zaczęto walić poniżej pasa, a gdy walono w opozycję sam czasami podgrzewał atmosferę. Przypuszczam, że jak wtedy by była właściwa reakcja to dziś na tym forum nie wiele osób komentowałoby filmik w SE, a bardziej skupiało się na tym co który kandydat chce zrobić dla gminy.

Jako mieszkańca bardziej interesują mnie drogi i chodniki bez dziur, bezpieczeństwo, komunikacja, praca, podatki. Więc może tak trochę merytorycznie, co kto zrobił ze swoich obietnic wyborczych a czego nie. Bo za to chyba 16 listopada przy urnach będziemy rozliczać.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-14, 10:38 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16962221,Policja_weszla_do_lokalnej_redakcji_i_zajela_nosniki_.html#BoxWiadTxt

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-14, 10:43 

Norman napisał(a):

Norman, Miki zaraz ciebie postraszy :)

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-14, 10:47 

Nie mam zamiaru nikogo szkalować, jeżeli administrator uzna, że ten link jest nie ok to proszę o usunięcie.
Moim zdaniem rzuca on światło na to jak materiał znalazł się z gazecie

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-14, 11:10 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxWiadTxt

Zgłoś post
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1