Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2017-11-24, 04:45

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-11-10, 18:07 
Hej, jakoś nie było informacji o dzisiejszej batalii przed ratuszem w tvp info :D co jak co ale Zenek to miał nieciekawą minę przed wyborami, a najlepsza ta babka co powiedziała że dała łapówkę w ratuszu, ciekawe jak to się dalej potoczy.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-10, 18:32 

Pojawi się dzisiejszy program TVP Info spod ratusza? Czy jutro będzie można kupić DVD z tym szlagierem? Czy będą go puszczać przed ciszą wyborczą na telebimie w parku przy akompaniamencie gwiazdy z Sochaczewa?

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-10, 19:39 
Nie, ponieważ to jest materiał należący do Telewizji publicznej.

http://www.tvp.info/17440490/program-to ... 2014-1732/

Tam proszę się udać, w chwili obecnej 19.37, link nie działa, są jakieś problemy techniczne.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-10, 19:39 

Obrazki: 72
Program możesz sobie obejrzeć na stronie TVP Info. Końcówka kampanii wyborczej jest okazją do wyrwania od władzy jak najwięcej, i jest sporo polityków oraz dziennikarzy, wyspecjalizowanych w owym wyrywaniu od pracowitych i zaradnych serwitutów na rzecz niefrasobliwych nierobów.

Oczywiście - zdarza się osoba, której z różnych względów należy się pomoc na wyższym poziomie, i tu bohaterka główna jak najbardziej pasuje, co zostało zauważone przez burmistrza jeszcze przed interwencją TV. Tyle, że pan redaktor przyjechał już z góry nastawiony do sprawy, i usiłował tak manipulować przekazem, żeby wyszło na jego.

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
PostNapisane: 2014-11-10, 19:51 

Przecież to jasne Miki, nie musisz o tym pisać .
Redaktor należy do PiSu albo do Forum Samorządowego , bo telewizja publiczna pod wezwaniem PO zatrudnia tylko przeciwników burmistrza Błonia .

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-10, 20:21 

Obrazki: 72
Pan redaktor przyjechał z panem Ikonowiczem - poglądy tego pana od zawsze były ultraczerwone. Ale zdaje się, że i pan Bakon tam gdzieś się w tle przewijał. Tyle, że to jest akurat mało istotne.

Gmina Błonie utrzymuje 1300 lokali komunalnych - zakładając tylko dwie osoby średnio na lokal, daje to 10 procent mieszkańców gminy na garnuszku reszty. W interesie nas wszystkich jest mobilizowanie tej grupy do zajęcia się sobą na własną rękę, a nie rozdawanie im kolejnych apanaży. A już to, że taki petent, który nie miał nigdy zamiaru zadbać o swoją przyszłość, stawia wygórowane wymagania odnośnie standardu lokalu, jaki mu gmina oferuje, jest stanowczym przegięciem.

Pani, która występowała jako druga jest mi znana osobiście. Pomagałem jej pisać pisma jeszcze za czasów pana Stępnia, byłem obecny, jak pierwszy raz rozmawiała z telewizją. Nawet coś tam mówiłem, ale na antenę to nie poszło. Ale jak odmówiła przyjęcia mieszkania w Bieniewicach, sprawa przestała mnie interesować. Widać wygodniej jej mieszkać w ruderze, a chcącemu nie dzieje się krzywda.

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
PostNapisane: 2014-11-10, 23:38 

Reszki nie popieram, ale po 7 minutach tej żenady chce mi się to wyłączyć. chamski dziennikarzyna nie dający dojść do słowa, przerywający w połowie zdania itp. gdzie tego k... uczą? z szamba wypłynął? i jeszcze ten głupkowaty tekst przypominający burmistrzowi, że jest po szkoleniach z mediami...

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-11, 01:06 
Ten program to żenada. A Pani przebierajaca w ofertach ( doskonale znana w tym mieście) jest jedna wielka manipulantką i kłamczuchą! Szkoda słów na to wszystko, już nie wspomnę o Redaktorku od siedmiu boleści... Zastanawiające jest to dlaczego program pojawił sie 5 dni przed wyborami ? Przypadek ? Nie sadze. Mieszkam w tym mieście od bardzo wielu lat, kampanii wyborczych pamiętnym wiele, to co sie dzieje w tej kampanii, utwierdza mnie jedynie w tym, ze przyszła pora pomyśleć o zmianie miejsca zamieszkania!!!!

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-11, 05:25 
Myślę, wręcz przeciwnie, że burmistrz bardzo dobrze wypadł w tej konfrontacji. Pamiętajmy że program był na żywo, wszystko mogło się wydarzyć, zresztą widać było, że prowadzący nie do końca panuje nad tematem i emocjami zgromadzonych mieszkańców.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-11, 08:48 

To prawda, niewiele to miało wspólnego z profesjonalnym dziennikarstwem.
Tylko że moim skromnym zdaniem on był przygotowany , jego zachowanie było dokładnie takie samo jakie prezentował na sesjach pan burmistrz wobec radnych, oczywiście radnych opozycji, bo trzynaście BWM-iernot się nie odzywało. Ja wiem najlepiej, ja ma racje .
Redaktor miał pokazać jak władza rozmawiała z opozycją i ludem a jak media mogą porozmawiać z władzą.
Kto ma mikrofon steruje przebiegiem dyskusji. Takie zbójeckie prawo wprowadzono w Błoniu :pan burmistrz, pan przewodniczący i tak władza została potraktowana teraz. Nie odbiega to od stylu przewodniczącego Fuglewicza, redaktor Kwiatkowskiej itp
Oczywiście pomijając specjalistę dyrektora Ropiaka , który zawsze próbuje swoje zdanie narzucić jako ostateczne. Głupie gadanie zrobił przyłącze tylko nie uzbroił lokali. Przyłącza to robi zdaje się gazownia i jest zainteresowana robić ich jak najwięcej , każdy klient to kasa, a ZUK nie zrobił NIC.
Gadki w stylu, a burmistrz Adamski to dał poza kolejnością świadczą tylko o systemie sprawowania władzy .
Każdy burmistrz daje jak chce i komu chce , a działania tej komisji społecznej to jak kwiatek do kożucha .
Oni tyle mogą co 13 obecnych radnych burmistrza czyli NIC.
Gminne rządy jak w serialach : Wilkowyje i Majaki a teraz Błonie

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-11, 09:17 

A ja do wczoraj miałem poważne wątpliwości na kogo głosować. Kiedyś pisałem że Reszka u mnie przegrał, ale po wczorajszym programie zmieniłem zdanie. Tylko ktoś nie z pełna rozumu nie pomyśli że to typowa przed wyborcza ustawka. Zero merytorycznych debat tylko typowe podsrywanie. Portale atakujące burmistrza to zwykła ściema, która 2 tygodnie po wyborach zamilknie i do kolejnych wyborów słowa nie napisze. Także ja wybrałem popieram burmistrza Reszkę.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-11-11, 09:54 
Co do tej sprawy to myśle że Reszka podszedł z sercem do starszej pani i tylko ona zasługuje na to ,każdy mieszkaniec Błonia zna dwie inne pani pierwsza wysztafirowana miała na łapówke to było piec na opał kupić i mieć problem z głowy .Natomiast Mrugalska to szkoda słów wnuczek niepełnosprawny mondeo rozbija sie po mieście i pod Las wegas stoi to jest jego upośledzenie a nie choroba . Ja mysle ze pan Zenek swoje dla gminy zrobił i aby nie było ze stoje za nim to sam miałem z nim 7 lat temu spór o mieszkanie ale nie socjalne . Kogo nie wybiorą to i tak nie ma grabi co od siebie grabią nasze miasto przez ostatnie dwie kadencje zmieniło sie na plus a te osoby co tam krzyczały to mają dupie miasto psełdo reklama zagłosuje na innego da mi mieszkanie bloku w centrum 2 pokoje widna kuchnia a pod oknem nasrane ale co tam mnie ma obchodzic wazne ze wywalczą to co im sie nie należy. Przepraszam ale ja na swoje mieszkanie sam zarobiłem i nie oczekuje ze miasto musi mi dać . to jest tylko moje zdanie i inni nie muszą sie z nim zgadzać . Mjałem nie iść na wybory ale jednak sie pofatyguje i Reszka ma mój głos bo nikt nir zrobił tyle w błoniu co on . Ostatnia kwestja szkoda ze wogule wdał sie w rozmowe z tymi dwiema bo z głupkami sie nie dyskutuje .

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-11, 10:02 
jeszcze ta płacząca histeryczka powinna powiedzieć ,że w Błoniu biją murzynów,ciekawe co robiła mając 70lat i nie ma emerytury,bardzo znana ta pani Krystyna

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-11, 11:05 
Gospodarka komunalna w błoniu i naszej gminie niestety jest na niskim poziomie i nie był potrzebny ten programik aby to pokazać Proszę porozmawiać z mieszkańcami którzy żyja w mieszkaniach komunalnych a dowiecie się jak trudno coś załatwić w ZUK. Smutne w tym przykładzie jest także to że Pani Latko jest z okregu wyborczego dwójki wspaniałych radnych naszego burmistrza a mianowicie Pana Przemysława Wiśniewskiego i Pani Moniki Zalewskiej którzy dbają tylko o własną kasę i swoje interesy a w sprawie tej Pani nawet się nie zainteresowali.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-11, 11:08 
Ten dziennikarz to istny klon Pawła Białeckiego.
Dziennikarz nie był przygotowany tylko został odpowiednio nastawiony przez któregoś z konkurentów Pana Reszki w wyborach - wydaje się mi, że przez tego najpoważniejszego i jego ludzi.
Temat Pani z wnuczkiem, którego pełno na Błoniu, wypływa co cztery lata.
Ludzie występujący nie mają w sobie pokory bo:
- to nie Gmina Błonie jest przyczyną ich problemów;
- Gmina przedstawiła realną propozycję pomocy, którą pogardzili;
- ludzie mają nieuzasadnione roszczenia do Gminy (oczekują apartamentów sami nic nie wnosząc) - komuna już dawno się skończyła i każdy kowalem swego losu.

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1