Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-09-19, 15:44

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-02, 16:03 

jjjannn napisał(a):
Panie Grzegorzu a jak idzie praca magisterska?

http://www.gowork.pl/forum/forum_posty_ ... 5565,0,0,1

zlecę napisanie pracy na ok. 80 - 100 stron
praca powinna stanowić bazę, na podstawie której już sam
napiszę pracę magisterską

temat :

Istota i znaczenie zarządzania zasobami ludzkimi we współczesnych przedsiębiorstwach,

płacę maks. 2000 zł

[usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
Grzegorz - 2013-12-14 17:15:45 odpowiedz | cytuj
nie wiem dlaczego moder usunął mój wyżej podany adres mail ?
inni forumowicze podają swoje adresy i nie są usuwane ?

w każdym razie jak ktoś zainteresowany powyższym ogłoszeniem

proszę o kontakt

Gstepn@gmail.com

Pracę magisterską to ja napisałem ponad 10 lat temu. Kolejny złośliwy psikus.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-02-02, 16:15 
kaziu załóż sobie lokatę w banku i będziesz spał spokojnie bez nerwów :D ,bo twoje posty świadczą o rozstroju nerwowym jaki przechodzisz

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-02-02, 18:30 
GStepniewski napisał(a):
Kazik.K napisał(a):
Dobrze , więc się odezwę proszę tylko pana o podanie adresu e-mail do kontaktu .
Pozdrawiam

Witam Panie Grzegorzu .

Na samym początku chciałem przeprosić za to że na forum z którym tak na prawdę nie jestem związany rozwinąłem wątek dotyczący spółki PMI .
Mam nadzieję że nie będzie miał mi pan za złe że poruszyłem różne tematy jakie dotarły do mnie przez ostatnie kilka msc i na które tak na prawdę nie znałem odpowiedzi tylko z pana strony a w rezultacie okazuje się że informacje które posiadałem mocno odbiegają od siebie według przekazanej przez pana wersji wydarzeń .

Dwa tygodnie temu spotkałem się wraz z kilkoma innymi akcjonariuszami z panem Rafałem Koźlakiem oraz nowo powołanym po przez radę nadzorczą dnia 23 Października prezesem panem Lach .
Podczas spotkania usłyszeliśmy wersję Nomad Partners jako strony powołanej do działań w zakresie spraw PMI i wywnioskowałem z niego iż tą złą stroną sporu obarczony został pan jako bandyta który zniszczył świetnie działającą spółkę która przynosiła ogromne zyski które jak twierdzą nie były wirtualne .
W całej tej sprawie kilka spraw które zostały poruszone na spotkaniu nie trzymały się kupy z tego też powodu postanowiłem skontaktować się z panem i usłyszeć pana wersję wydarzeń oraz pomysły na przyszłość spółki .

Czy takowe są panie Grzegorzu ?

Wracając do tematu , proszę mi otwarcie powiedzieć po co tak na prawdę została złożona skarga na wyrok w sprawie odrzucenia pana wniosku , nie oszukujmy się , sąd nagle nie zmieni zdania i nie dokona wpisu na pana korzyść z uwagi iż tak na prawdę nie było quorum.
Czy to jest zagrywka na czas ? Proszę mnie źle nie zrozumieć ale wydaje mi się że miał pan dobry plan zwołania walnego zgromadzenia tyle tylko że potrzebny był czas by wszystko zorganizować i uzbierać odpowiednią ilość głosów by można było tego dokonać (ponad 50% ?) lecz czy tak jest ?

Wspomniałem panu że sam mam ponad 2% i jest jeszcze kilka osób które błądzą po omacku , z uwagi iż nie ma konkretnych działań by doprowadzić do rozwiązania sporu a co za tym idzie by spółka wróciła na właściwy tor wszyscy wyczekujemy informacji jakie pozwoliły by się zorganizować i pomóc doprowadzić do finału nie przyglądając się biernie z boku . Chcemy coś zrobić lecz potrzebujemy konkretów by być pewnym że idziemy w dobrym kierunku . Na dzień dzisiejszy osobiście czuję spisek ze strony TM i
Nomadu do spotkania wierzyłem że to oni są wybawicielami lecz po nim zmieniłem zdanie .

Panie Grzegorzu , konkretnie proszę napisać w jakim kierunku idziemy jaki jest plan na przyszłość związana z biznesem oraz jakie są możliwe rozwiązania mające na celu doprowadzenia do zakończenia tego teatrzyku .
Ile procent jest jeszcze potrzebnych do pana strategii ? I na koniec na jaką decyzję ze strony GPW czekamy ?

Pozdrawiam

Witam,

Panie Grzegorzu czy odpowie Pan na pytania z wiadomości?

Pozdrawiam

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-02-02, 21:45 
GStepniewski napisał(a):
MACHO napisał(a):
Tak sobie czytamy te pouczenia, moralitety, nawiązania do chlubnej tradycji szlacheckiego (a jakże) rodu, wykaz zasług dla wspólnoty, deklaracje itp, ale zerknijmy co my tu mamy:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... de2c1b08f3
i jeszcze to:
http://orzeczenia.waw.sa.gov.pl/content ... -02-22_001
Z całym szacunkiem, ale o tym Pan nie wspomniał Panie Mecenasie.
I tak po co to pisanie .....
Jakoś mi to nie pasuje do tego co Pan napisał powyżej.........Czy są to insynuacje? Czy nie? Jako potencjalny Pana elektorat proszę o udzielenie odpowiedzi.

Proszę bardzo Panie Macho:

wiele osób o to pytało i uzyskało odpowiedź. Tak się akurat złożyło, że przez wiele lat pracowałem dla tego kraju w zwalczeniu zorganizowanej przestępczości. Niestety polskie przepisy zabraniają popełniania przestępstw nawet w przypadku walki z najgroźniejszymi przestępcami.

Pismo poniżej może trochę rozjaśni sytuację:

Do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

Sygn. Akt II AKa 17/13

PROŚBA O UŁASKAWIENIE

Zwracam się z prośbą do Pana Prezydenta o ułaskawienie mnie, skazanego wyrokiem Sądu Okręgowego w Warszawie dla Warszawy Pragi , V Wydział Karny z dnia 26 października 2012 r., utrzymany w mocy wyrokiem Sadu Apelacyjnego w Warszawie III Wydział Karny z dnia 22 lutego 2013 r., przez zatarcie skazania.

UZASADNIENIE

Powołanym wyrokiem zostałem skazany na surową karę, której wykonanie pozbawi mnie nie tylko że dobrego imienia oraz możliwości kontynuacji pracy zarobkowej ale przede wszystkim wiary w ideały i wartości wymienione w Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej dla których podjąłem się współpracy w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.Jako współpracownik Urzędu Ochrony Państwa a potem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego kierowałem się dobrem kraju i wykorzystałem sytuację w jakiej się znalazłem.. Za współpracę swoją nie pobierałem wynagrodzenia, robiłem to dla kraju i dla Polskie narażałem i wciąż narażam swoje życie i zdrowie. Czy za który zostałem skazany był popełniony na przełomie 1999-2001 (wtedy nie istniały instytucje prawne jak świadek koronny, a Państwo Polskie przegrywało wojnę z mafią). Wskutek popełnienia przestępstwa wniknąłem w strukturę gangu i rozpracowałem skorumpowanych oficerów CBŚ oraz wyszedłem na „szlak bałkański”. „Szlak bałkański” zorganizowała tzw. „grupa pruszkowska” i przemycała nim heroinę (ponad tonę tego narkotyku).
Od lat współpracuję najpierw z UOP a potem ABW w zakresie przestępstw a w szczególności rozpracowywania zorganizowanych grup przestępczych o charakterze krajowym i międzynarodowym oraz w zakresie kontrwywiadowczym i ta właśnie specyfika mojej pracy doprowadziła mnie w efekcie do odpowiedzialności karnej. Za powierzane mi zadania byłem wielokrotnie wyróżniany i nagradzany. W toku swojej wieloletniej działalności przy mojej pomocy skonfiskowano ponad 22 tony narkotyków oraz zatrzymano ponad 300 przestępców w tym Ricardo Fanchiniego przedstawiciela tzw. „mafii sołncewskiej” na Europę i USA. W aktach sprawy znajduje się dokumentacja świadcząca o moich sukcesach zawodowych.
W swojej współpracy, zgodnie z art. 5 ustawy o ABW i AW, kierowałem się jedynie rozpoznawaniem, zapobieganiem i zwalczaniem zagrożeń godzących w bezpieczeństwo wewnętrzne Państwa oraz jego porządek konstytucyjny.
Nigdy nie byłem karany a otrzymana kara to brak zainteresowania wymiaru sprawiedliwości względem podejmowanych przeze mnie działań. Jako osoba działająca incognito nie byłem w stanie uwiarygodnić tego faktu przed Sądem a konsekwencjami rzetelnie wykonywanej przeze mnie służby i działania w interesie państwa jest skazanie mnie nie tylko na surową i dotkliwą karę z uwagi na możliwość utraty zawodu oraz brak znalezienia innej pracy jako osoba karana ale przede wszystkim realnym zagrożeniem życia i zdrowia zarówno mojego jak i osób mi najbliższych, gdyż dla dobra procesu musiałem ujawnić swoją tożsamość. Ta stała obawa o życie powinna być już wystarczającą karą. Nie bez znaczenia pozostaje bowiem fakt, iż w toku współpracy wielokrotnie mi grożono, dwukrotnie porwano oraz raz do mnie strzelano.

Pragnę także podkreślić, iż utrzymanie tego rodzaju wyroku w obrocie prawnym jest sprzeczne z podstawowymi interesami bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej, gdyż negatywnie wpłynie na dobro służby innych tajnych współpracowników. Trudno się bowiem spodziewać, by Ci słysząc o moim przypadku mieli wolę dalszej tajnej współpracy. A przecież są to podstawowe metody operacyjne stosowane na całym świecie a w szczególności w całej Unii Europejskiej, umożliwiające wszystkim służbom do tego powołanym skuteczne działanie i walkę z przestępczością zorganizowaną. Charakter przestępczości, która rozpracowywałem (szczelne zamknięte środowiska) wymuszał na mnie podejmowanie trudnych decyzji z pełną świadomością, że mogę za nie ponieść odpowiedzialność.

Stąd też moja prośba o łaskę Pana Prezydenta jest prośbą składaną nie tylko w moim interesie, ale również w interesie rzetelnej i skutecznej służby innych tajnych współpracowników. Akt łaski Pana Prezydenta bez wątpienia wpłynie na pozytywny wizerunek wszystkich służb mundurowych, podnosząc tym samym zaufanie społeczeństwa i szacunek do organów ścigania oraz wiarę w praworządność i skuteczność systemu. Wykonując swoją pracę kierowałem się przede wszystkim nadrzędnym celem jakim jest służba społeczeństwu poprzez spełnianie jego oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa i przestrzegania porządku prawnego.
W sprawie nie bez znaczenia jest fakt, iż zarzucany mi czyn został popełniony ok 12 lat przez cały ten czas działałem i działam dla dobra społecznego. Dlatego też chciałbym zauważyć, że brak zastosowania w stosunku do mnie prawa łaski poprzez zarządzenie zatarcia skazania spowoduje nadmierną dolegliwość nie tylko dla mnie z uwagi na pozbawienie mnie możliwości zarobkowania ale też dla osób którym pomagam jako radca prawny świadcząc pro bono pomoc prawną. Wpłynie również negatywnie na moją dotychczasową działalność charytatywną i społeczną z uwagi na utratę możliwości finansowych. Wspieram domy dziecka, uczestniczę w akcjach charytatywnych. Jestem prezesem stowarzyszenia „Kocham Błonie”, które zajmuje się budowaniem społeczeństwa obywatelskiego, podtrzymywaniem tradycji, krzewieniem postaw obywatelskich i patriotycznych między innymi poprzez wydawanie gazety „Głos naszego Błonia”. Jestem także członkiem założycielem Stowarzyszenia Wolnego Słowa.
Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż za swoje działania, nieskazitelny charakter oraz obywatelską, moralną i patriotyczną postawę zostałem wyróżniony w konkursie im. Jana Radowicza „Anody” organizowanym przez Muzeum Powstania Warszawskiego.
Warto nadmienić, iż zasądzone karę grzywny oraz koszty postępowania uiściłem w całości.
Z tych wszystkich względów proszę Pana Prezydenta o uwzględnienie mojej prośby jako całkowicie zasadnej z uwagi na szczególnie nadmierną dotkliwość kary i jej niewspółmierność a także dobro publiczne jakim jest bezpieczeństwo Państwa i jego obywateli i służb stojących na jego straży a także` ze względów humanitarnych i społecznych bez kierowania sprawy do sądu pierwszej i drugiej instancji.

Grzegorz Stępniewski

no to mamy w Błoniu "agenta Tomka" :lol: :lol: :lol: panie Grzegorzu czytając uzasadnienie Pan Prezydent będzie boki zrywał.że kolejny niewinny ma wyrok,ale chwała panu bo o naszym mieście Błoniu Pan Prezydent Komorowski sie dowie :)

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-02-03, 03:05 

Agent Tomek przynosi hańbę służbie swoim zachowaniem.

Gwarantuje ci, że nikt nie zrywa boków to jest poważna sprawa - niestety regulacje prawne (czytaj uzasadnienie wyroku) w Polsce są takie: nie możesz popełniać przestępstw nawet gdy okoliczności tego wymagają.Szanuje stanowisko sądu, ale się z nim nie zgadzam. Jak Pan to sobie wyobraża; w dużych sprawach idę do Pana Pershinga i mówię jestem agentem nie mogę popełniać przestępstw niech Pan mi powie gdzie ma Pan te fabryki amfetaminy. Przecież to nonsens. Wszędzie służby działają skutecznie i mają poparcie własnego Państwa. Wszędzie tylko nie w Polsce.

Ktoś nam śmiertelnie zagraża? Zabijamy go
Według niemieckiej gazety "Der Spiegel" osobnik posługujący się paszportem na nazwisko Uri Brodsky jest agentem izraelskiego wywiadu zamieszanym w załatwianie fałszywych paszportów niemieckich dla innych agentów Mossadu, którzy w styczniu bieżącego roku po zakrojonej na szeroką skalę akcji zamordowali w hotelu w Dubaju palestyńskiego terrorystę Mahmuda al-Mabhouha.
W Dubaju izraelscy agenci działali zgodnie ze swoimi podstawowymi zasadami, które po operacji w Dubaju opisał "The Times". Jeśli musimy coś wykonać, wykonujemy. Uważamy kogoś za śmiertelne zagrożenie, zabijamy go. Zaatakowano nas - odpowiadamy atakiem. Nie marnujemy czasu na wyjaśnienia czy usprawiedliwianie się. Po prostu działamy. Bez skrupułów. I odmawiając jakichkolwiek komentarzy. A na słowa oburzenia świata nawet nie wzruszamy ramionami. Szkoda słów. '

U nas w naszym kraju ci agenci dostaliby dożywocie. To samo dotyczy tajnego więzienia w Kiejkutach

Polska dzisiaj stoi w jednym rzędzie z Koreą Północną i Białorusią - mówił w "Kawie na ławę" Robert Biedroń (TR), komentując informacje o tajnym więzieniu CIA w Polsce, w którym rzekomo torturowano więźniów podejrzewanych o terroryzm. Zdaniem Leszka Millera, ta sprawa jest prosta: - Albo jesteśmy po stronie islamskich morderców albo po stronie ofiar - powiedział.

Ja wolę stać po stronie ofiar a nie po stronie handlarzy narkotyków na masową skalę, morderców.

Mądre słowa:

http://www.youtube.com/watch?v=atVEnUqUqPs

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-02-03, 08:54 
Panie G.S. pokaż Pan czy uratujesz Pan spółę PMI , to wówczas może ludzie uwierzą ,że stoi Pan za OFIARAMI - a nie po drugiej stronie tzn. T.M.

To się okaże po 5 lutym , bo napisał Pan że po tej dacie spółka ma ruszyć operacyjnie -Zobaczymy.......

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-02-03, 17:59 
I co będzie ta odpowiedz panie GS w sprawie PMI ??? :idea: :idea: :idea:

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-02-04, 07:15 

Panie Grzegorzu milczenie nie załatwi sprawy , ciągle czekam miał się pan odezwać w Poniedziałek .
Czy znajdzie pan chwilę by odpisać ?
Bo czas leci a my wciąż nie wiemy co będzie dalej z PMI , a jak pan widzi wszyscy się niecierpliwimy .

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-02-04, 23:21 
Totolotek :lol:

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-02-04, 23:33 

Kazik.K napisał(a):
Panie Grzegorzu milczenie nie załatwi sprawy , ciągle czekam miał się pan odezwać w Poniedziałek .
Bo czas leci a my wciąż nie wiemy co będzie dalej z PMI , a jak pan widzi wszyscy się niecierpliwimy .

Dziś będzie opowiedź

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-02-05, 09:45 
GStepniewski napisał(a):
Bandziory napisał(a):
HAHAHAHA Grzesiek,ty jesteś mecenasem,czy przestępcą ? hahaha weź człowieku zejdź ze sceny,bo wstyd na całe Błonie...

Nie zejdę ze sceny bo jeszcze z Wami nie skończyłem. A skończę wtedy, kiedy wylądujecie w więzieniu. Ja się niczego nie wstydzę...

I co zrobicie - podłożycie mi ładunek tak jak ostatnio, który okazał się atrapą. Ja się tego nie boję, za dużo przeszedłem w życiu. Jestem człowiekiem wykonuje swój zawód i jestem dumny że jestem takim "przestępcą" jak generał Fieldorf, rotmistrz Pilecki - wolę być po tej lepszej stronie ...

Mocni to wy jesteście w gębie, a jak wpadamy do was o szóstej rano to sikacie w gacie i krzyczycie mamo ratuj

Panie G.S. co to niby miało być? czyś Pan jako szlachcic z konia spadł? i to nie jeden raz -na głowę?

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-02-06, 07:18 

GStepniewski napisał(a):
Kazik.K napisał(a):

Dziś będzie opowiedź

Jak nie w Poniedziałek (Dzisiaj)
To we Wtorek (dzisiaj)
Albo W Srodę lub w Czwartek czyli dzisiaj będzie odpowiedź ?
Jakoś opacznie pan panie Grzegorzu rozumie ten termin , na pewno inaczej niż ja .
Bo jeśli ja piszę w ,,Poniedziałek że odpiszę dzisiaj" , to ja rozumiem przez to że mam czas do 24 tego samego dnia . Może jakoś inaczej ale wydaje mi się że prawidłowo , proszę napisać w prost że nie ma pan zamiaru odpisywać ani tu na forum ani w liście prywatnym i pozwolić osądzić że to co pan obiecuje jest zwykłym kłamstwem.
Liczyłem że uzyskam od pana konkretny plan działania oraz strategie rozwiązującą patową sytuację w spółce lecz jak widać nie mam na co liczyć .
Proszę się zastanowić panie Grzegorzu jak wygląda moje i innych zainteresowanych tematem spojrzenie na sprawę z naszego punktu widzenia , myślę że sam pan stwierdzi że po zachowaniu pana wywnioskujemy że nie można pana słów traktować poważnie .
Proszę pamiętać że ciągle czekamy na wyjaśnienia z pana strony .

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-02-06, 09:00 
Kazik.K napisał(a):
Być może jestem naiwniak lecz uważam że zbędne są pana docinki personalne w moim kierunku i z tego też powodu współczuję logiki myślenia .
Być może nie interesuje się pan sprawami tej spółki a natura jaka została przekazana panu w genach nakazuje kopać leżącego , i z tego też powodu znęca się pan psychicznie nad innymi wypowiadając się w ten sposób w kierunku osób które straciły z dnia na dzień tak jak w moim przypadku 140 tys złotych , pan sobie nie zdaje sprawy że w wyniku działań i zdarzeń jakie miały miejsce w 2013 roku w okół spółki PMI wiele osób zostało tak jak ja poszkodowanych i próbuje coś zrobić by stan ten zmienić i odzyskać choć część zainwestowanych pieniędzy.

Gość napisał(a):
Jak dla mnie posty powyżej wygladają jakby je pisała ta sama osoba Kazik k. i g.s.

Brawo , detektywie Monk .

Kaziu-żebyś odzyskał swoje 140tys zł to musisz włożyc jeszcze drugie 140 tys zł i wtedy wyjdziesz na swoje.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-02-07, 17:56 
Kazik.K napisał(a):
GStepniewski napisał(a):
Kazik.K napisał(a):

Dziś będzie opowiedź

Jak nie w Poniedziałek (Dzisiaj)
To we Wtorek (dzisiaj)
Albo W Srodę lub w Czwartek czyli dzisiaj będzie odpowiedź ?
Jakoś opacznie pan panie Grzegorzu rozumie ten termin , na pewno inaczej niż ja .
Bo jeśli ja piszę w ,,Poniedziałek że odpiszę dzisiaj" , to ja rozumiem przez to że mam czas do 24 tego samego dnia . Może jakoś inaczej ale wydaje mi się że prawidłowo , proszę napisać w prost że nie ma pan zamiaru odpisywać ani tu na forum ani w liście prywatnym i pozwolić osądzić że to co pan obiecuje jest zwykłym kłamstwem.
Liczyłem że uzyskam od pana konkretny plan działania oraz strategie rozwiązującą patową sytuację w spółce lecz jak widać nie mam na co liczyć .
Proszę się zastanowić panie Grzegorzu jak wygląda moje i innych zainteresowanych tematem spojrzenie na sprawę z naszego punktu widzenia , myślę że sam pan stwierdzi że po zachowaniu pana wywnioskujemy że nie można pana słów traktować poważnie .
Proszę pamiętać że ciągle czekamy na wyjaśnienia z pana strony .

Kazik na co ty liczysz ?
Gość cie olewa ciepłym moczem i całą tą twoją firmę , nie wiem czego się spodziewasz po wielkim GS jego szlachetność wielmożny pan nie będzie się zniżał i rozmawiał a tym bardziej tłumaczył się ze swoich ban.....ich poczynań takiemu jak ty parobkowi.
Toć by to było upokarzające .
Kazik dam ci dobrą rade , daj se spokój z tym agentem krętaczem . :wink: :wink: :wink:

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-02-07, 20:56 
Kaziu,ja na twoim miejscu te 140 tys. bym przeznaczył na kościół w Błoniu,między innymi na ogrodzenie i odnowienie elewacji zewnętrznej. Pamiętaj, nie warto być zachłannym na pieniążki-one szczęścia nie dają,a nowa elewacja i ogrodzenie TAK. A tak z twoich pieniążków to tylko się teraz diabeł cieszy. :roll:

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1