Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2017-11-21, 12:53

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: pmi
PostNapisane: 2014-04-29, 18:49 
Piotrek35 napisał(a):
SUPER ROBOTA :!:

http://www.newconnect.pl/index.php?page ... n_id=11578

Proszę tylko ze swojej strony o pilnowanie obowiązków informacyjnych, które narzuca giełda.
Życzę powodzenia w biznesie i jeszcze raz dziękuję :)

wykrakałeś....

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-04-30, 07:57 
Przepraszam, ale czy wy tam sobie jaja robicie z akcjonariuszy?? Widac, ze od Matyjasa to sie za bardzo nie roznicie. Mieliscie odrazu raporty przedlozyc do GPW, ktore podobno macie juz od pol roku tylko nie mieliscie jak ich zlozyc i co?? Prosze mi tu tylko nie zwalac winy na GPW bo mieliscie 2 dni zeby jakikolwiek komunikat przeslac.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-10-20, 17:19 
Drodzy akcjonariusze..Wreszcie znamy prawdę!!! po kolei:
1/ WZA 21 pazdziernik 2013r. wchodzi Devolution z gangsterem Stępniewskim - wywóz (kradzież złota - oczywiście sciema) na Błonie Poniatowskiego
2/WZA zostaje zaskarżone przez Tomasza Apolniusza Franka (prezes Formuła8)
3/ Sąd uznaje z datą wsteczną na dzień 21.X.2013 ze WZA wogóle nie miało miejsca, czyli tak jakby go nie było. Fakt ten przypada na koniec grudnia 2013r. - zrobiono to zaocznie- Stepniewski się nie stawił bo i po co? Jedna szajka. Sygn. Akt 110 GC/13, Czyli PMI powinno wrócić do notowań a skarby powinny się znależć na Kosów 4.
4/. 23.X.2013 Rada nadzorcza Matyjasa (stara) powołuje Lacha na prezesa Spółki PMI. Lach podpisuje umowę na swiadczenie usług z Koźlakiem -Nomad na kwotę 50 000 zł
/mc ( wypłaca mu 23.12.2013r 150 000 zł), 04.01.2014r kolejne 180000 zł), sam inakasuje 60000 zł, do tego dochodzi Macek 35 000zł). Nie ma zadnej dwuwładzy. Do samego konca, czyli do marca 2014 gdzie powołano Stępniewskiego, jest jednosobowy skład Zarządu PMI.Koźlak oczywiście po WZA zgłasza wniosek o zawieszenie PMI w notowaniach by moc spokojnie wyprowadzac kase z firmy nie informując akcjonariuszy o tym co dzieje się w PMI (brak EBI/ESPI). Dla nas akcjonariuszy robią mętlik wspólnie ze Stępniewskim w KRS-e , że niby walczą ze sobą, ze występuje dwuwładza , co doprowadza w efekcie, w pózniejszym czasie do wykluczenia PMI.. Oczywiście jest zamierzone działanie Gangsterów. Matyjas, Nomad, Lach, Stępniewski)
5/. W marcu następuje przekazanie pałeczki wchodzi do Zarządu na zasadzie niby porozumienia (to dla NAS) generał Stepniewski - mamy dwóch wice. jeszcze z Lachem
6/ Lach jak wiecie rezygnuje - są już z Kożlakiem czysci poza PMI, reszty dzieła zaczyna dopełniać Stępniewski na którym de facto przestaje ciązyc oskarzenie o zabór mienia bo jest juz prezesem i moze swobodnie dysponować majątkiem PMI (sygn. Akt 903/13 sad rejonowy Gliwice) i go poza ewidencją wyprowadzać dalej.. Czyli jak widzimy nie było tutaj żadnej dwuwładzy tylko mistyfikacja tej bandy czworga. Co jest w chwili obecnej to juz wiemy... Kożlak sprzedał obligacje Nomadu PMI na okres 10 letni, zas do akcjonariusza PMI napisał,( mail jest w prokuraturze), ze jest wręcz pewny , że PMI zostanie wykreslona z rejestrów handlowych i zniknie zupełnie. To jak to sprzedajemy Panie Koźlak obligacje z 10 letnim terminem wykupu wiedząc, ze spółka zniknie z RH....Tu macie prawdę... Na szafot z nimi!!!!!!

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-10-21, 22:13 
Jeszcze zapomniałeś o Bartoszu B. miał też role w tej układance i to nie małą. Wiedzy ci brakuje odnośnie Tomasza B. co on jako niby prawnik nawyrabiał (tak jak mu kazali tak zrobił). Co do tych twoich wypocin z sygnaturami to jestes w błedzie skąd je wziołeś. A kierownikiem akcji walnego którego nie było był nie kto inny jak sam Artur S..

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-04, 18:31 
Witam,

Czytając to zachodzę w głowę, gdzie reakcja organów ścigania państwa Polskiego, bandziory okradają ludzi, nic sobie nie robiąc często z dramatów życiowych ludzi. Mam nadzieje, ze ta zorganizowana grupa przestępcza odpowie za wszystkie krzywdy.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-06, 16:44 
Marek Mowlik napisał(a):
Witam,

Czytając to zachodzę w głowę, gdzie reakcja organów ścigania państwa Polskiego, bandziory okradają ludzi, nic sobie nie robiąc często z dramatów życiowych ludzi. Mam nadzieje, ze ta zorganizowana grupa przestępcza odpowie za wszystkie krzywdy.

Mówisz o przekrętach w Błoniu???

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-06, 17:45 
frajerów,chyba nie żal

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-19, 08:57 
Panie Stępniewski,

Twierdziłeś Pan, że pod koniec roku zaczniesz wykupować akcję od akcjonariuszy, mam nadzieje, że nie zrobisz Pan po raz kolejny z mordy cholewy.

Nie pozdrawiam;

Umoczony po uszy akcjonariusz tego Przekrętu

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-19, 12:37 
Pewnie że nie zrobi. B z tego ryja nic gorszego zrobic sie nie da

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-19, 13:39 
http://rokor1.pl/asia/fashion/1030/mece ... yciem.html temat znany ale chyba nie wszystkim.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-19, 15:33 
Gość napisał(a):
http://rokor1.pl/asia/fashion/1030/mecenas-pod-przykryciem.html temat znany ale chyba nie wszystkim.

Muszę informować moich klientów, że zostałem skazany za przestępstwa narkotykowe, a gdy pytają dlaczego, odpowiadam, że współpracowałem ze służbami i zostałem przez nie wystawiony - See more at: http://rokor1.pl/asia/fashion/1030/mece ... Cveb8.dpuf
Wielka ściema nikogo nie informuje....zwykły oszust i tyle w temacie

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-19, 15:38 
GStepniewski napisał(a):
MACHO napisał(a):
Tak sobie czytamy te pouczenia, moralitety, nawiązania do chlubnej tradycji szlacheckiego (a jakże) rodu, wykaz zasług dla wspólnoty, deklaracje itp, ale zerknijmy co my tu mamy:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... de2c1b08f3
i jeszcze to:
http://orzeczenia.waw.sa.gov.pl/content ... -02-22_001
Z całym szacunkiem, ale o tym Pan nie wspomniał Panie Mecenasie.
I tak po co to pisanie .....
Jakoś mi to nie pasuje do tego co Pan napisał powyżej.........Czy są to insynuacje? Czy nie? Jako potencjalny Pana elektorat proszę o udzielenie odpowiedzi.

Proszę bardzo Panie Macho:

wiele osób o to pytało i uzyskało odpowiedź. Tak się akurat złożyło, że przez wiele lat pracowałem dla tego kraju w zwalczeniu zorganizowanej przestępczości. Niestety polskie przepisy zabraniają popełniania przestępstw nawet w przypadku walki z najgroźniejszymi przestępcami.

Pismo poniżej może trochę rozjaśni sytuację:

Do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

Sygn. Akt II AKa 17/13

PROŚBA O UŁASKAWIENIE

Zwracam się z prośbą do Pana Prezydenta o ułaskawienie mnie, skazanego wyrokiem Sądu Okręgowego w Warszawie dla Warszawy Pragi , V Wydział Karny z dnia 26 października 2012 r., utrzymany w mocy wyrokiem Sadu Apelacyjnego w Warszawie III Wydział Karny z dnia 22 lutego 2013 r., przez zatarcie skazania.

UZASADNIENIE

Powołanym wyrokiem zostałem skazany na surową karę, której wykonanie pozbawi mnie nie tylko że dobrego imienia oraz możliwości kontynuacji pracy zarobkowej ale przede wszystkim wiary w ideały i wartości wymienione w Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej dla których podjąłem się współpracy w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.Jako współpracownik Urzędu Ochrony Państwa a potem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego kierowałem się dobrem kraju i wykorzystałem sytuację w jakiej się znalazłem.. Za współpracę swoją nie pobierałem wynagrodzenia, robiłem to dla kraju i dla Polskie narażałem i wciąż narażam swoje życie i zdrowie. Czy za który zostałem skazany był popełniony na przełomie 1999-2001 (wtedy nie istniały instytucje prawne jak świadek koronny, a Państwo Polskie przegrywało wojnę z mafią). Wskutek popełnienia przestępstwa wniknąłem w strukturę gangu i rozpracowałem skorumpowanych oficerów CBŚ oraz wyszedłem na „szlak bałkański”. „Szlak bałkański” zorganizowała tzw. „grupa pruszkowska” i przemycała nim heroinę (ponad tonę tego narkotyku).
Od lat współpracuję najpierw z UOP a potem ABW w zakresie przestępstw a w szczególności rozpracowywania zorganizowanych grup przestępczych o charakterze krajowym i międzynarodowym oraz w zakresie kontrwywiadowczym i ta właśnie specyfika mojej pracy doprowadziła mnie w efekcie do odpowiedzialności karnej. Za powierzane mi zadania byłem wielokrotnie wyróżniany i nagradzany. W toku swojej wieloletniej działalności przy mojej pomocy skonfiskowano ponad 22 tony narkotyków oraz zatrzymano ponad 300 przestępców w tym Ricardo Fanchiniego przedstawiciela tzw. „mafii sołncewskiej” na Europę i USA. W aktach sprawy znajduje się dokumentacja świadcząca o moich sukcesach zawodowych.
W swojej współpracy, zgodnie z art. 5 ustawy o ABW i AW, kierowałem się jedynie rozpoznawaniem, zapobieganiem i zwalczaniem zagrożeń godzących w bezpieczeństwo wewnętrzne Państwa oraz jego porządek konstytucyjny.
Nigdy nie byłem karany a otrzymana kara to brak zainteresowania wymiaru sprawiedliwości względem podejmowanych przeze mnie działań. Jako osoba działająca incognito nie byłem w stanie uwiarygodnić tego faktu przed Sądem a konsekwencjami rzetelnie wykonywanej przeze mnie służby i działania w interesie państwa jest skazanie mnie nie tylko na surową i dotkliwą karę z uwagi na możliwość utraty zawodu oraz brak znalezienia innej pracy jako osoba karana ale przede wszystkim realnym zagrożeniem życia i zdrowia zarówno mojego jak i osób mi najbliższych, gdyż dla dobra procesu musiałem ujawnić swoją tożsamość. Ta stała obawa o życie powinna być już wystarczającą karą. Nie bez znaczenia pozostaje bowiem fakt, iż w toku współpracy wielokrotnie mi grożono, dwukrotnie porwano oraz raz do mnie strzelano.

Pragnę także podkreślić, iż utrzymanie tego rodzaju wyroku w obrocie prawnym jest sprzeczne z podstawowymi interesami bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej, gdyż negatywnie wpłynie na dobro służby innych tajnych współpracowników. Trudno się bowiem spodziewać, by Ci słysząc o moim przypadku mieli wolę dalszej tajnej współpracy. A przecież są to podstawowe metody operacyjne stosowane na całym świecie a w szczególności w całej Unii Europejskiej, umożliwiające wszystkim służbom do tego powołanym skuteczne działanie i walkę z przestępczością zorganizowaną. Charakter przestępczości, która rozpracowywałem (szczelne zamknięte środowiska) wymuszał na mnie podejmowanie trudnych decyzji z pełną świadomością, że mogę za nie ponieść odpowiedzialność.

Stąd też moja prośba o łaskę Pana Prezydenta jest prośbą składaną nie tylko w moim interesie, ale również w interesie rzetelnej i skutecznej służby innych tajnych współpracowników. Akt łaski Pana Prezydenta bez wątpienia wpłynie na pozytywny wizerunek wszystkich służb mundurowych, podnosząc tym samym zaufanie społeczeństwa i szacunek do organów ścigania oraz wiarę w praworządność i skuteczność systemu. Wykonując swoją pracę kierowałem się przede wszystkim nadrzędnym celem jakim jest służba społeczeństwu poprzez spełnianie jego oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa i przestrzegania porządku prawnego.
W sprawie nie bez znaczenia jest fakt, iż zarzucany mi czyn został popełniony ok 12 lat przez cały ten czas działałem i działam dla dobra społecznego. Dlatego też chciałbym zauważyć, że brak zastosowania w stosunku do mnie prawa łaski poprzez zarządzenie zatarcia skazania spowoduje nadmierną dolegliwość nie tylko dla mnie z uwagi na pozbawienie mnie możliwości zarobkowania ale też dla osób którym pomagam jako radca prawny świadcząc pro bono pomoc prawną. Wpłynie również negatywnie na moją dotychczasową działalność charytatywną i społeczną z uwagi na utratę możliwości finansowych. Wspieram domy dziecka, uczestniczę w akcjach charytatywnych. Jestem prezesem stowarzyszenia „Kocham Błonie”, które zajmuje się budowaniem społeczeństwa obywatelskiego, podtrzymywaniem tradycji, krzewieniem postaw obywatelskich i patriotycznych między innymi poprzez wydawanie gazety „Głos naszego Błonia”. Jestem także członkiem założycielem Stowarzyszenia Wolnego Słowa.
Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż za swoje działania, nieskazitelny charakter oraz obywatelską, moralną i patriotyczną postawę zostałem wyróżniony w konkursie im. Jana Radowicza „Anody” organizowanym przez Muzeum Powstania Warszawskiego.
Warto nadmienić, iż zasądzone karę grzywny oraz koszty postępowania uiściłem w całości.
Z tych wszystkich względów proszę Pana Prezydenta o uwzględnienie mojej prośby jako całkowicie zasadnej z uwagi na szczególnie nadmierną dotkliwość kary i jej niewspółmierność a także dobro publiczne jakim jest bezpieczeństwo Państwa i jego obywateli i służb stojących na jego straży a także` ze względów humanitarnych i społecznych bez kierowania sprawy do sądu pierwszej i drugiej instancji.

Grzegorz Stępniewski

NORMALNIE KMICIC :D

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-19, 22:36 
A teraz dla kogo pracuje, gdy jest przy panach Parasolach, Meringach i innych. Skra pozdrawia:)

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-20, 07:29 
Czy Grzesio, jest zablokowany na tym forum?

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-11-20, 09:28 

Obrazki: 72
Nie jest, ostatnio wypowiadał się jako niezalogowany, i w podpisie umieszczał "zablokowany". Może hasła zapomniał, i wstydzi się przyznać :P

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1