Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-10-22, 22:05

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-01-09, 20:24 

Witam wszystkie mamy jestem nianią z wieloletnim doświadczeniem jestem z leszna w tej chwili mam swoją podopieczną która ma 2 lat zajmuje sie nią od 1,5 roku. Mam 28 lat i dwoje dzieci skończyłam szkołe psychopedagogiczną mam pytanie do mam.
Od września chciałabym otworzyć w swoim mieszkaniu w lesznie taki mini żłobek dla dzieci w wieku od 6 miesięcy myśle o trójce dzieci. co myślicie o takim pomyśle i czy byłby chętne mamy do przywożenia swoich dzieci z błonia do leszna?
I jaka cena usatysfakcjonowała by mamy? Oferuję z mojej strony kompleksową opiekę nad dzieckiem (pielęgnacja,spacery, zabawa, nauka czystości,gotowanie posiłków.Prosze o opinie. :D

Zgłoś post
PostNapisane: 2011-01-11, 22:57 
Cześć, jestem z Błonia i mam opiekę - babcie, ale gdybym ich nie miała to chętnie bym spróbowała

Zgłoś post

PostNapisane: 2011-01-11, 23:07 

hej ,ważne jest doświadczenie pedagogiczne ,czy dasz sobie rade z 3 czy 4 małych żłobkowych dzieci ,jak wyobrażasz sobie spacery sama ? jesli chodzi o mnie ale sama chyba bym nie dała rady wiec stąd moje sugestie na ten temat :)
co nie zmienia faktu ,że to oczywiscie bardzo dobry pomysł ,w którym zycze Ci realizacji ze skutkiem pozytywnym

Zgłoś post
PostNapisane: 2011-01-16, 16:35 
Witam dziękuje za odpowiedzi, choć przyznam, myślałam że więcej mam wyrazi swoje opinie w tej sprawie.
Wiem że ciężko jest mamom z błonia bo nie mają co zrobić ze swoimi pociechami.
W błoniu jak dobrze się orientuje nie ma takiej placówki dla tych najmniejszych dzieci prawda?
Odpowiadając na pytanie: skończyłam szkołę psychopedagogiczną i myśle ze dała bym sobie radę z trójką dzieci a co do spacerów to musiała bym to jeszcze dobrze zgrać ale myśle że nie byłoby takiego problemu.
Dziękuje za opinie i czekam na dalsze pozdrawiam

Zgłoś post

PostNapisane: 2011-01-18, 14:34 
Witam,
mieszkam pod Błoniem, teraz jestem w ciąży, pracuję. Wiem już, że po urlopie macierzyńskim będę wracała do pracy. Będę musiała korzystać z opieki niani, bo właśnie brakuje w Błoniu i okolicach zorganizowanej opieki nad maluszkami. Taki mini złobek to dobry pomysł,wątpliwości mam tylko do spacerów z gromadką "wózkowych" dzieci.
Życzę powodzenia w realizacji zamysłu.

Zgłoś post

PostNapisane: 2016-07-08, 18:44 

Witaj, rzeczywiście to świetny pomysł, ja też jestem młodą Mamą i chociaż kocham synka i jak najwięcej chciałabym być z nim to jednak musiałam zapisać go do żłobka. Mam w Krakowie cudne takie właśnie z domową atmosferą miejsce. Jest to Motylkowa Kraina. Spokojnie możesz próbować. Wyrobisz sobie dobrą opinię i ta opina będzie Twoją pozytywną reklamą.

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-09-06, 10:07 

Taka placówka w Błoniu by się przydała, choć nie wiem, czy nie większa. Ja nie zawsze mam z kim zostawiać małą, tak raz w tygodniu mogłabym korzystać z takiej opcji.

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1