Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-05-20, 13:20

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: PROBLEMY
PostNapisane: 2007-04-14, 19:09 

Trochę przereklamowane to forum.
Pojawiają sie problemy z logowaniem.
Logujesz się na stronie głównej, chcesz wejść na forum - znowu musisz się zalogować.
W wielu zakładkach prośba o logowanie ponawia się.
Utrudnia to poruszanie się po forum i swobodne z niego korzystanie.

Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-14, 20:33 

Obrazki: 1
Forum jest w tej chwili osobnym serwisem - logowanie na stronie Błonia nie działa na forum. Jest przygotowywana nowa odsłona całego serwisu, wtedy pomyślimy o pełnej integracji.

Zobacz profil   Prywatny album

Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-15, 21:37 

Pisałem o logowaniu na stronie głównej forum :D

Tytuł:
PostNapisane: 2007-04-16, 15:57 

Sesja jest ustawiona na pół godziny - jak pół godziny nic nie piszesz, to wylogowuje.

Jak są kłopoty z logowaniem, pomaga wyczyszczenie ciastek w przeglądarce.

Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-18, 10:08 

Jak wchodzę na forum , to ciągle mi pokazuje żebym pamiętała o wywieszeniu flagi 2 i 3 maja, przecież to jeszcze prawie rok czasu , zapomnę .......

:wink:

gp

Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-18, 10:51 

stare było lepsze i tyle, zawsze znajdzie się jakiś racjonalizator :evil:

Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-02, 14:03 

Powered by phpBB modified v1.8 by Przemo © 2003 phpBB Group

Ta wersja 1.8 skryptu forum(by Przemo) zawiera bardzo dużo błędów.

Obecna stabilna wersja to 2.1.15, dlatego lepiej zmienić skrypt forum.

Dodatkowo jeśli nie włączy się weryfikacji przy rejestracji (np. wiadomość email z linkiem aktywującym konto) to będą nadal pojawiały się posty reklamowe ze spamem, które zostały napisane przez "roboty" reklamowe.

Tytuł:
PostNapisane: 2007-07-03, 13:51 

Nowa wersja forum jest planowana wraz z nowa wersją strony.

PostNapisane: 2007-11-15, 13:30 

Bardzo lubię chodzić z dziewczyną do Cukierni na Poniatowskiego. Pijemy kawkę i bierzemy jakieś ciacho. Siedzimy i rozmawiamy przy świetle świec, czytamy gazetę żeby uciec od codzienności. Bardzo nam się tam podoba, bo w Błoniu jest to jedyna kawiarnia gdzie można normalnie usiąść i nie bać się że dostaniesz w głowę albo przyjdzie pani o 21:30 i da Ci rachunek, bo już chce iść do domu. Gorąco polecam tą kawiarnię ! Nie jest to standard warszawski, bo i ceny musiałby być warszawskie. Często zmienia się wystrój lokalu, co jest też dużym plusem. Gorąco polecam !

PostNapisane: 2007-11-28, 19:11 

pepedion napisał(a):
Bardzo lubię chodzić z dziewczyną do Cukierni na Poniatowskiego. Pijemy kawkę i bierzemy jakieś ciacho. Siedzimy i rozmawiamy przy świetle świec, czytamy gazetę żeby uciec od codzienności. Bardzo nam się tam podoba, bo w Błoniu jest to jedyna kawiarnia gdzie można normalnie usiąść i nie bać się że dostaniesz w głowę albo przyjdzie pani o 21:30 i da Ci rachunek, bo już chce iść do domu. Gorąco polecam tą kawiarnię ! Nie jest to standard warszawski, bo i ceny musiałby być warszawskie. Często zmienia się wystrój lokalu, co jest też dużym plusem. Gorąco polecam !

Taaaak, nie ma to jak oftop :D
no coz, jesli jest tak jak pepedion, chcialem napisac chlopak ale dzisiaj to kto to wie, pisze to na pewno warto sie tam udac.

co do forum to jest calkiem wporzadku, czasami mnie z niego wyrzuca - nie ustalilem dlaczego jesli innych tez to prosze o komentarz, wyglad standard jak na Przemo ;)
fajnie, ze jest polaczone w jakikolwiek sposob z oficjalna strona miasta... i ze sa ludzie ktorzy sie tym zajmuja.

brakuje kilku rzeczy ale to juz do Przema trzeba uderzac, jak czas pozwoli to wypunktuje pozniej ale ogolnie i na teraz jest super!

PostNapisane: 2014-10-23, 10:54 

:( Witam serdecznie. Czytałam- różne są opinie i zdania. Na tym polega wolność słowa i demokracja. :!: Ja chwalę to nowe forum i życzę owocnych rozmów - wszystkiego najlepszego :?: :?:

PostNapisane: 2017-04-14, 22:19 

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie! Trafiłem tu w sumie przypadkiem, choć szukałem forum o ciekawych tematach. Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1