Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-10-22, 19:31

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-10, 20:00 

A glinianek nikt nie czyści bo okazało się że glinianki to nie bezsensu nazywaja się glinianki tylko dlatego że jest tam glina hehehehe. I koparki sie zapadały. Wiec zostawili cały burdel. Myślenie urzędnicze to masakra.

Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-11, 10:40 

sneer napisał(a):
A glinianek nikt nie czyści bo okazało się że glinianki to nie bezsensu nazywaja się glinianki tylko dlatego że jest tam glina hehehehe. I koparki sie zapadały. Wiec zostawili cały burdel. Myślenie urzędnicze to masakra.

:shock: To skąd Ty pochodzisz, że tego nie wiedziałeś....
Kiedyś nic nie było nazywane bez powodu... Błonie też 8)

Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-12, 19:40 

Wiesz ja to wiem i ty to wiesz. Ale urzędnicy nie wiedzieli. O to mi chodziło w tym poście. Ni ebył długi więc nie wiem dlaczego okazał się niezrozumiały. Nieważne.

Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-17, 17:13 
Wiecie co wam powiem-ten cały burdel-glinianki i ich czyszczenie jest bez sensu-Błonie potrzebuje normalnego basenu z minimum 2-ma zjeżdżalniami,sauną,dżakuzi,i dobrym basenem sportowym...-nie ma bata nawet jak by oczyścili to nasze Błońskie "bajorko" to i tak nie da nam tego co basen-czystej cieplej wody i miejsc gdzie pewnie można skakać na główkę... :? I w tym momencie chodzi mi również o wypoczywanie młodzieży w miejscach bezpiecznych(woda-czysta,grunt-stały, nie ma osuwisk,gdzie można wpaść w muł i nie wyjść... :roll: :|

Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-17, 19:34 

Od zawsze mówiłem że basen jest potrzebny - ale do nie których porombańców to nie dociera.
Z brudem ciężko jest wygrać.

Olimpiada to pokazała naród 40milionowy a wynik.

Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-18, 09:09 
Basen wcale nie jest potrzebny... :P
Potrzebne są miejsca pracy!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-18, 09:27 

pracy dookoła jest pełno tylko ---opier......cz ciągle będzie gadał że nie ma.
Ale na nieudaczników życiowych nic się nie da zrobić -- to taki gatunek pomiędzy człowiekiem a małpą --nie obrażając małp

Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-18, 12:06 
też uważam, że basen nie jest potrzebny - a od pisania nic nie zbudowano

Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-19, 11:37 
Taak :!: :!: :!: ...nie potrzebny, a co wam potrzebne :?: po za workiem ziemniaków i beczką kapusty na zimę :evil:

Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-19, 11:45 
100% racji --kapusta cebula kartofel to ich -- motto życiowe

Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-19, 11:59 
chleb i igrzyska... gliadiorze sebik...:) : :shock:

Tytuł:
PostNapisane: 2010-07-17, 10:36 

A ja mam pytanie. Czy nasze Glinki są już może czyste? Byłam, wszyscy się kąpią, nawet małe dzieci (?), kiedyś na tablicach były ogłoszenia jakie to bakterie tam pływają i że zabronione jest kąpanie się. Teraz o bakteriach nie ma nic, zakaz jest dalej a ludzie się kąpią. Więc ja się pytam - czy można wejść do glinek nie łapiąc żadnego syfa?

Tytuł:
PostNapisane: 2010-07-18, 16:00 

Obrazki: 72
Kilka lat temu radosna młodzież utopiła w gliniankach Toi Toia i wtedy faktycznie Sanepid zamknął kąpielisko.

Dziś nie jest to akwen z krystaliczną wodą, ale niebezpieczny też nie jest.

Zobacz profil   Prywatny album
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-07-26, 17:19 
co do czystości to się może poprawiło ale dzieciaki dalej kaleczą nogi o szkła w wodzie :o :o :o

Tytuł:
PostNapisane: 2010-08-03, 18:14 

Ja rok temu po kąpieli w tej wodzie dostałem uczulenia na plecach wielka swędząca plama którą w sumie zwalczyłem maścią z apteki, ale wyobrażam sobie jak takie coś wyskoczy na twarzy, zresztą moja koleżanka to miała na policzku tylko złapała to nad morzem a bujać się z tym miesiąc to ja dziękuję - teraz tam nie chodzę chyba że wypić browara na brzegu

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1