Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-06-22, 04:50

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-01, 08:43 
W ostatnim czasie wiele dzieje się w naszej polskiej piłce kopanej. Pożądane zmiany w piłkarskiej centrali cieszą każdego kibica w Polsce. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Nareszcie!
Ostatnio dotarła do mnie wręcz cudowna informacje, że takie zmiany powoli zachodzą także w naszym lokalnym środowisku. Po wielu latach zmieniła się warta w Błoniance. Zmiana,na którą również wyczekiwało wielu sympatyków klubu. Hubert Liszkiewicz NOWYM Prezesem, Marcin Kacparzek Vice-Prezesem... Życzę powodzenia, a przede wszystkim wytrwałości!
.... A dawne duchy przeszłości niech odejdą i nigdy nie wracają....

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-01, 12:59 
niestety kilka (dokładnie trzy :D ) duchów tłucze się jeszcze po klubowym budynku i wzdycha do czasów zamierzchłej przeszłości :)
oby czasy działaczy z ery gierka już nigdy nie wróciły

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-02, 11:01 
Duchy odejdą jeśli nie będą wskrzesane przez Naszego Burmistrza. Każdy doskonale w Błoniu wie, że z błońskiego ratusza płynie ogromna i nieograniczona miłość w kierunku starego układu(3 panów).Nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Wspomniany układ czuję się całkowicie bezkarny. Każdy ale to każdy w Błoniu wie, że pewne osoby do zarządzania sportem się nie nadają. Wszyscy tylko nie Burmistrz.

Pozdrawiam, i przyłączam się do wcześniejszych życzeń dla nowo wybranego Prezesa.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-02, 12:43 
fan1917 napisał(a):
W ostatnim czasie wiele dzieje się w naszej polskiej piłce kopanej. Pożądane zmiany w piłkarskiej centrali cieszą każdego kibica w Polsce. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Nareszcie!
Ostatnio dotarła do mnie wręcz cudowna informacje, że takie zmiany powoli zachodzą także w naszym lokalnym środowisku. Po wielu latach zmieniła się warta w Błoniance. Zmiana,na którą również wyczekiwało wielu sympatyków klubu. Hubert Liszkiewicz NOWYM Prezesem, Marcin Kacparzek Vice-Prezesem... Życzę powodzenia, a przede wszystkim wytrwałości!
.... A dawne duchy przeszłości niech odejdą i nigdy nie wracają....

Stare tylko w nowym opakowaniu . :) Marcin Kacparzek na stanowisku v-ce prezesa to jest dopiero "hicior" . Ten typ ze sposobem w jakim się wyraża do innych ludzi na i poza boiskiem powinien mieć dożywotni zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji . Daje im najwyżej rok i znowu rolowanie .

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-02, 13:51 
Witam, Mam pytanie do moderatora tego forum. Dlaczego mój wpis odnośnie Błonianki nie przeszedł weryfikacji?

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-02, 16:44 

Obrazki: 72
A jakiś nie przeszedł? Nic nie wywalałem ostatnio. Wręcz bezrobotny jestem, po zastąpieniu tekstów obrazkowych pytaniami o wynik działania arytmetycznego żaden spam się przez filtr nie przebija.

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
PostNapisane: 2013-02-05, 00:35 
Z tego forum dowiedziałem się że trener mojego syna został Prezesem.
Nie znam poprzedniego prezesa bo z klubem związany jestem dopiero od 6 miesięcy.
Gdy pierwszy raz przyprowadziłem syna na trening i zapytałem jak to się odbywa, dostałem szereg informacji która mnie usatysfakcjonowała. Jako trner i organizator przez te 6 miesięcy spradził się w 100%.
Syn bardzo sobie chwali treningi i zauważłam iż zaczyna traktować grę w piłkę bardzo poważnie.
Wracając do Pana Huberta to życzę mu jak njlepiej, mślę że wśród rodziców będzie miał wsparcie.
Życze powodzenia.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-05, 08:42 
Drogi rodzicu,
Na szczęście spotkał Pan na swojej drodzę właściwą osobę. Mam nadzieję, że po wyborze na Prezesa będzie dążyła ona do dalszych zmian, które są w klubie konieczne.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-05, 11:46 
Też jestem rodzicem.
Można z boku zauważyć iż organizacja w Klubie jest beznadziejna, nie mówiąc już o stanie budynku. Szczerze mówiąc Pan Hubert w jednej osobie przez poprzedni rok był trenerem, organizatorem i wychowawcą. Bardzo dobrze sobie radził ale w momencie gdy na treningi zaczęło przychodzić prawie 40 dzieci był problem. Wiele razy któryś z nas rodziców pomagał przy organizacji treningów. Na szczęści po jakimś czasie pojawił się w Klubie drugi trener Pan Maciek. Nie chcę tutaj "cukrować" ale tych dwóch ludzi znacznie poprawiło wizerunek Klubu. Ja osobiście o zajęciach dowiedziałem się od innych rodziców, którzy chwalili sobie zajęcia treningowe na Błoniance. Dlatego przyprowadziłem syna na trening i się nie zawiodłem.
Jeszcze co do Klubu to jeżeli ten "przemiły" dozorca w Klubie nadal będzie tak odnosił się do dzieci to osobiście z nim porozmawiam.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-05, 15:19 
Jest szansa, że będzie lepiej. A jaki jest pozostały skład zarządu?

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-05, 15:31 
Tak sobie czytałem to forum i wpadłem na temat Błonianki.
Od niedawna mieszkam pod Błoniem i nie interesuje się sportem.
Ale dziwny ten wasz klub. Nie wiem czy to prawda ale podobno w zarządzie klubu zasiadają radni gminy. Nie wiem jak to regulują przepisy prawa, ale jest to dziwna sytuacja. Jak radny który ma wpływ na ustalanie budżetu gminy, czyli defakto jakie pieniądze pójdą na sport, piłkę nożną, ciężary, Błoniankę zasiadają w jej zarządzie. Czyli można powiedzieć że decydują w swojej sprawie, trochę to dziwne.
Uważam że w takiej sytuacji powinien zareagować Burmistrz.
Ale może w naszym kraju to normalka.
Pozdrawiam.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 08:49 
Do beta 13

Grzegorz Banaszkiewicz, Janusz Guzik, Krzysztof Florczyński, Hubert Liszkiewicz, Marcin Kacprzak, Maciej Cieślak, Stanisław Liszkiewicz, Michał Wójcik. Tak jest napisane na http://blonianka.futbolowo.pl/news,1781 ... ianka.html . Odnośnie przydziału stanowisk, żadnej oficjalnej informacji nie ma. Wiadomo tylko tyle, że Prezesem jest Hubert Liszkiewicz zaś Vice-Prezesem Marcin Kacprzak.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 11:16 
Fan1917 napisał(a):
Do beta 13

Grzegorz Banaszkiewicz, Janusz Guzik, Krzysztof Florczyński, Hubert Liszkiewicz, Marcin Kacprzak, Maciej Cieślak, Stanisław Liszkiewicz, Michał Wójcik. Tak jest napisane na http://blonianka.futbolowo.pl/news,1781 ... ianka.html . Odnośnie przydziału stanowisk, żadnej oficjalnej informacji nie ma. Wiadomo tylko tyle, że Prezesem jest Hubert Liszkiewicz zaś Vice-Prezesem Marcin Kacprzak.

Czyli dwoch radnych i syn trzeciego radnego? Hehe, niezle. Oraz ojciec i syn, jako trenerzy seniorow i juniorow? I jak tu sobie nie przyznac finansowania, gdy kazdy jest zainteresowany kasa......
Reka reke myje......... :shock: :shock: :shock:

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 12:46 
Witam.
Nie wiem jak reszta zarządu, ale jeżeli chodzi o trenera Huberta, to uważam że jest świetnie zorganizowany i ma podejście do dzieci, takich ludzi potrzeba w klubie.
Bez problemu radził sobie z drużynami młodzieżowymi podczas treningów, czy meczy.
Nie pamiętam kiedy drużyny młodzieżowe z Błonia brały udział w turniejach halowych.
Tak naprawdę ludzie z poza Błonia zapomnieli że w Błoniu są jakieś drużyny młodzieżowe.
Na szczęście się to trochę zmieniło.
Myślę że spokojnie da sobie radę z KS Błonianka, tylko czy reszta zarządu też ma taki zapał.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-06, 13:26 
Witam, każdy pisze, jestem tylko ciekawy czy są to plotki które słyczymy i będziemy słyszeć, czy informacje sprawdzone.
Ja sobiście jestem blisko Klubu kilka lat i wygląda to słabo.
Taka Historia:
Sezon 2007/2008 - 4 drużyny młodzieżowe
Sezon 2008/2009 - 3 drużyny młodzieżowe
Od początku 2009 roku drużyny młodzieżowe przejęło Miasto - Jaworski Sebastian (Menager) - 3 drużyny młodzieżowe
Od 2010 drużyny powróciły pod zarządzanie Błonianki - 3 drużyny młodzieżowe
Rok 2011 - 3 drużyny młodzieżowe
Chyba najgorszy rok w dziejach klubu.
Drużyna 1996r. która się rozpadła w połowie roku
Drużyna 2000r. - może 10-12 osób
Drużyna 2002r. - około 15 osób

Rok 2012
Drużyna 2000r. - 10-15 osób
Drużyna 2002r. I - 20 osób
Drużyna 2002r. II - 25-30 osób
Drużyna 2005r. - 15 osób
Druzyna 2005/2006 - 15 osób

To są informacje które ja posiadam z własnych obserwacji.
Często jestem na stadionie i interesuje się meczami, również dzieciaków.
W każdym razie gdy chyba w sierpniu 2012r. przyszedłem na stadion błonianki żeby popatrzeć na trening seniorów, nie wieżyłem własnym oczom.
Właśnie tening kończyła drużyna Orlików 2002r. Cała chmara dzieciaków na boisku, nie liczyłem, ale mogło być ich nawet z 50. Za barierkami prawie drugie tyle rodziców.
W końcu było widać że ten klub zaczyna żyć.
Jest też taka strona błonianki: www.blonianka.futbolowo.pl
Tam można poczytać o naszej błońskiej młodzieży piłkarskiej.
Jeżeli piszą tam prawdę to zgadza się to mniej więcej z moimi danymi.
Patrząc obiektywnie od momentu w którym trener Hubert, a później i Maciej zaczęli pracować z naszą młodzieżą dużo się zmieniło.
Życzę im wytrwałości w tym co robią.
Pozdrawiam.

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1