Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2017-12-16, 21:35

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-11-25, 10:11 

@generał:

Podobnie, jak w temacie Błonianki i krytykowanych prezesow. Dla wlasnego dobra i spokoju panowie B. i G. doprowadziliby do zmian w klubie, zeby ktos "profesjonalny" tym pokierowal, a mysle, ze zyskaliby na tym wiecej w oczach kibicow i wyborcow.

Ja bym tak zrabił ,Ty pewnie też ,inni także -ale nie Ci panowie -niestety !!! Wiesz oni najchętniej by dopuścili do zarządu dwie trzy nowe osoby ale broń boże nie więcej bo wtedy straciliby kontrole nad klubem /tak własnie chcieli zrobić ostatnio/ , to są te ich "zmiany" -kogoś dodać a potem powiedzieć no jak to przecież my jesteśmy otwarci są nowi i nic się nie zmienia to widocznie nie nasza wina ....Trzeba ich w 100% zastąpić -bez wyjątku !!!!! Zadnych układów !!!

Ostatnio edytowano 2010-11-25, 10:41 przez leszek, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
PostNapisane: 2010-11-26, 20:44 

Do Pana Wojtka D
Niech Pan się pośpieszy z pomocą bo nasi chłopcy już nie wierzą w Błoniankę a to są sami zapaleńcy w piłce nożnej. :lol:

Zgłoś post
PostNapisane: 2011-03-11, 09:42 
Mijają miesiące a w temacie zastój ,tak samo w "klubie" , seniorzy niby trenują a wyniki sparingów mizerne ,zeby nie powiedzieć coraz gorsze .
Ale panowie B ,G i spólka maja sie bardzo dobrze ,można im jak to się mówi "naskoczyć" , kaska z miasta płynie ,walne zebranie , które mogłoby zmienić zarząd i zaprowadzić w końcu jakiś porządek jest torpedowane przez obecny zarząd i najlepiej jakby w ogóle już nigdy się nie odbyło :).
Ten klub przestaje istnieć, ale nie jest to działanie celowe tylko wynik beznadziejnego zarządzania, beznadziejnych ludzi nie mających żadnej wizji i pomysłu na to jak powinien wygladac prawdziwy klub piłkarski /nawet na poziomie okręgówki czy A klasy /.
Chciałbym tą drogą raz jeszce poruszyć temat druzyn młodzieżowych /o ile jeszcze jakaś się uchowała/ a właściwie środków które gmina przelała na konto klubu w tym roku -pytanie brzmi :
Gdzie i na co zostało wydane ponad 100 tyś. zł.?
Pytanie nr 2 na co zostały wydane pieniądze pobrane przez prezesa za odejscie chłopców z rocznika 98 /każdy po 500 pln !!! ? .
Przypominam ,ze przejscie do innego klubu zawodnika który nie ukończył 12 roku życia jest BEZPŁATNE a większość NORMALNYCH klubów newet póżniej nie chce żadnych pieniędzy bądz kwotę symboliczną
Panie Burmistrzu zastanawiam sie i nie wiem dlaczego popiera Pan od kilku lat ten zarząd, oferujac niektórym nawet miejsca na swoich listach w czasie ostatnich wyborów .

Zapewne czyta Pan forum więc gdyby zechciał Pan nie wymijająco odpowiedzieć nam wszystkim -co Pana tak urzekło w tych "działaczach" -byłbym i ja i inni bardzo wdzięczni :) może czegoś ciekawego nie wiemy ??? .

Niebawem na facebook'u powstanie strona sympatyków klubu ,ludzi którym na sercu aby Błonianka istniała... stąd mój apel do obecnych zawodników oraz Rodzicow dzieci, które chodzą do klubu oraz tych którzy chcieliby w przyszłości tam trenować aby kontaktowali się właśnie przez facebook .

Liczę ,że tym razam na forum sprawa nie ucichnie po paru dniach ,że sporej części zależy aby piłka nożna rozwijała sie we właściwym kierunku ,dzieci /nie tylko chłopcy :) / mogły ją trenować w godnych w miarę profesjonalnych warunkach jak ich koledzy z innych miejscowości.

Zgłoś post

PostNapisane: 2011-03-11, 15:08 
Panowie z zarzadu - wasze dni w Błoniance są policzone , nie wiem czy czytacie to forum ,bo nie wiem jak z czytaniem u was ,z mówieniem- bardzo kiepsko ,ale może ktoś z waszych rodzin ,znajomych wam to przeczyta ....niestety czas się kończy a w papierach b.....l , walne i tak się odbędzie a po was zostanie tylko ....- wspomnienie / i to nak najgorsze / .

Zgłoś post

PostNapisane: 2011-03-11, 20:30 
[quote="LEON"]

Niebawem na facebook'u powstanie strona sympatyków klubu ,ludzi którym na sercu aby Błonianka istniała... stąd mój apel do obecnych zawodników oraz Rodzicow dzieci, które chodzą do klubu oraz tych którzy chcieliby w przyszłości tam trenować aby kontaktowali się właśnie przez facebook .[/quote]

Jak będzie już działała strona na Facebook'u proszę wrzucić link.

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1