Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-10-23, 15:45

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-04-10, 21:33 

....jakość.

W Błoniu jest "New Image Studio Urody", na ul. Okrzei 3a. Mały punkt prowadzony przez młodego fryzjera. Ponieważ od kilku dobrych lat sam się strzygłem maszynką, postanowiłem coś zmienić. Dobry fryzjer, jak się okazuje nie tylko weźmie nożyczki w dłonie. Dobry fryzjer wytłumaczy, dlaczego je bierze. Wytłumaczy zasady budowy włosa, oceni jego jakość, poleci dobre kosmetyki i sposoby pielęgnacji. Dobry fryzjer zapyta o rodzaj wykonywanej pracy, czy spędzasz dzień w biurze czy „na mieście”. Zapyta się jak ubierasz się na co dzień, żeby fryzura pasowała do całości. A przede wszystkim dobry fryzjer to ktoś, kto szkoli i egzaminuje młode pokolenie. Czyli jest kimś kto pracę zamienia w swoją pasję, bez nadużywania tego słowa.

Polecam ten Salon każdemu, referencje noszę od kilku godzin na głowie.

:D

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-14, 23:02 

Ile Pan bierze ?

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-06, 17:05 

Wczoraj zapłaciłem 15 złotych

Zgłoś post
 Tytuł: fryzjer
PostNapisane: 2009-06-22, 08:19 

No cóż byłem tam chyba ze 2 tygodnie temu i......muszę przyznać, że jestem zadowolony i mam zamiar pójść tam jeszcze raz, zobaczymy jak będzie wtedy i że nie zmienię zdania :-) - na pewno dam znać, a póki co to teraz też polecam:-)

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-02-07, 14:07 

Co do wszystkich postów-także niedawno ja wybrałam się do New Image w Błoniu i....Bardzo polecam.
Nie byłam umówiona ,tego dnia było czynne do 16tej a mnie i moją mamę przyjeli grubo po tej godzinie bez umówienia.To świadczy,że szanują klientów i jak trzeba to zostają nawet po pracy.Ja akurat trafiłam na kobietkę,która mnie strzygła i naprawdę nazwa New Image tego salonu dokładnie obrazuje to,że zamienia wizerunek ludzi na znacznie lepszy.
Kobieta strzygła dobrze,a widziałam przy pracy też fryzjera i wyglądało to naprawdę miło i profesjonalnie.
Ponadto salon jest wszechstronny-kolczykują,strzygą,czeszą,można iść do solarium,zrobić paznokcie i skorzystać z innych rzeczy kosmetycznych-a ceny odpowiednie,ja płaciłam 30zł.
Inni na prośbę o zmianę widoczną uznawali ledwo podcięcie z jednej strony lub wycieniowanie...a tu naprawdę po raz pierwszy ktoś zmienił mój wizerunek zupełnie.;)))

Zgłoś post
PostNapisane: 2011-07-24, 13:32 

Witam, rownież jestem po wizycie w salnie New Image, poleconym przez koleżankę z pracy. Korzystałam ostatnio z różnych salonów w W-wie i zawsze byłam średnio zadowolona. Teraz będę korzystać z New Image, ponieważ wreszcie mam porządnie ostrzyżone włosy, odpowiednio do ich jakości, są cienkie i niezbyt gęste. Wszystko w trakcie strzyżenia miałam wytłumaczone i uzasadnione, dlaczego są cięte w taki a nie inny sposób. Mycie było przyjemnością a nie torturą. Efekt końcowy w pełni zadowalający, nie wyglądałam jak "wiekowa ciotka". Atmosfera w salnie bardzo miła, żaden z fryzjerów nie jest nadętym bufonem, każdy sympatyczny. Padło pytanie, czy nie jest mi zbyt chłodno przy otwartym oknie i chłodnym dniu. Polecam, ja byłam u P. Moniki, ale pozostali też widziałam, że strzygą z pełnym profesjonalizmem. Na koniec niespodzianka w kwestii ceny. W Warszawie płaciłam za tę samą usłgę, dokładnie 100% wiecej:) Nie pozostaje mi nic innego jak jeździć do fryzjera z W-wy do Błonia. Dobrze, że jest to po drodze do rodziców:)

Zgłoś post
PostNapisane: 2011-07-25, 13:31 

zapraszamy do podzielenia się tymi opiniami na naszym portalu www.firmin.pl

http://www.firmin.pl/pomoc

Zgłoś post
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2017-05-17, 12:42 

Barwak napisał(a):
Wczoraj zapłaciłem 15 złotych

No to super cena za męskie.

Zgłoś post
PostNapisane: 2018-01-05, 14:23 
Nie łatwo znaleźć dobrego fryzjera, który dodatkowo umie dobrze doradzić. Bardzo chętnie odwiedziłbym takieg fryzjera, gdyby był z mojego miasta.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-01-05, 14:28 

Nie łatwo znaleźć dobrego fryzjera, który dodatkowo umie dobrze doradzić. Bardzo chętnie odwiedziłbym takieg fryzjera, gdyby był z mojego miasta.

Zgłoś post
PostNapisane: 2018-01-06, 12:02 
Do tej pory chodziłem do fryzjera obok sklepu "Pod 5" płaciłem 50zł w sumie z byłem w New Image i za 15zł w sumie uzyskałem ten sam efekt, Więc po co przeplacać 3 razy:)

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-01-15, 21:01 
dariuszkowalczyk11 napisał(a):
Barwak napisał(a):
W Błoniu jest "New Image Studio Urody", na ul. Okrzei 3a.

Czy salon jeszcze istnieje?

Ten "Pod 5".....?

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-01-17, 20:19 
Męskie 20 zł a nie 15 i jeśli męskie to wole salon Oskara na armii krajowej.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-03-01, 19:12 

A gdzie w mają dobre lakiery hybrydowe? Moją bym umówił.

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1