Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-01-21, 09:18

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-11-08, 18:47 

Cześć czy ktoś z Was korzysta z drukarnia internetowej, jakie są korzyści ? Czy jesteście zadowoleni ? A może stara opcja była lepsza, niż ta internetowa ? Ktoś może się podzielić opiniami i linkami ?

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-11-13, 22:03 

Nigdy nie miałem okazji skorzystać i szczerze mówiąc pierwszy raz widzę, że coś takiego istnieje. :D Mógłby się ktoś wypowiedzieć więcej na ten temat?

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-11-27, 23:22 

ja też jeszcze nie miałem okazji skorzystać z usług internetowej drukarni :) to jest dla mnie nowość

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-11-29, 19:48 

ja ostatnio znalazłam świetną drukarnię, jak dam radę to Ci wyszukam :)

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-11-29, 20:31 

Z moich obserwacji wynika, że drukarnie internetowe mają po prostu lepsze ceny, ale nie ma się co dziwić, w końcu nie muszą wydawać pieniędzy na przykład na lokum w dobrej lokalizacji. Zresztą gdyby kogoś bardziej interesował ten temat tu może zajrzeć tutaj http://marketinginsider.pl/e-biznes/usp ... i-reklama/ bo sam zacząłem się zainteresować czy nie jest to w sumie fajny pomysł na biznes.

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-12-01, 20:10 

jeszcze nie miałem okazji korzystać z usług żadnej z internetowych drukarni, ale sądzę, że już niedługo zdominują one rynek drukarniany :D

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-12-05, 19:26 

menor678 napisał(a):
Cześć czy ktoś z Was korzysta z drukarnia internetowej, jakie są korzyści ? Czy jesteście zadowoleni ? A może stara opcja była lepsza, niż ta internetowa ? Ktoś może się podzielić opiniami i linkami ?

ja własnie korzystałam i to własnie z tej drukarni :) jestem bardzo zadowolona :)

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-12-13, 01:14 

Miki, widzisz i nie grzmisz :mrgreen:

Zgłoś post
PostNapisane: 2016-12-13, 01:54 
chinet napisał(a):

Te prymitywne metody umieszczania reklam są zupełnie bezsensowne. Przecież nikt normalny (umiejący czytać i analizować tekst) nie kliknie w taki link, chyba że przypadkowo.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-06-27, 12:17 
Gość napisał(a):
chinet napisał(a):

Te prymitywne metody umieszczania reklam są zupełnie bezsensowne. Przecież nikt normalny (umiejący czytać i analizować tekst) nie kliknie w taki link, chyba że przypadkowo.

Widzę, że mamy tu speca od reklamy w internecie :P. Kocham kiedy ludzie nie wiedzą o czym mówią. A co do drukarni to korzystam regularnie. W moim mieście stacjonarki upadają albo zmieniają tryb działalności na internetowy. No wybaczcie ale jak mam do wyboru kupić wizytówki składane przez internet za 80-kilka złotych netto, a zapłacić jeszcze raz tyle w drukarni stacjonarnej i finalnie nie dość, że mieć gorszą jakość to paradoksalnie dłużej czekać, to musiałbym być niedorozwinięty umysłowo żeby nie zamówić online.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-07-06, 09:59 
Moim zdaniem drukarnia internetowa to jedna z najlepszych rzeczy jaka powstała. Łatwo porównać oferty, bo jest ich trochę już w internecie. A największy plus? Nieporównywalna oszczędność czasu. Siedzę w firmie przy biurku i mogę wszystko zamówić w 5 minut.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-07-26, 14:37 

A cewe drukarnia?

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-10-28, 21:25 

Drukarnie internetowe to zbawienie w dzisiejszych czasach. Można szybko złożyć zamówienie i za dwa dni mieć je u siebie "na wycieraczce". My na przykład ostatnio pilnie potrzebowaliśmy wizytówek do firmy. Znaleźliśmy stronę https://web-to-print.pl/wizytowki/, na której szybko udało nam się złożyć zamówienie. Jak zobaczyliśmy, jaka jest stawka za takie wizytówki, to nie zastanawialiśmy się ani chwili ;) I nie pożałowaliśmy - okazało się, że jakość wykonania również bardzo wysoka ;)

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-11-06, 11:49 

Czy ja wiem czy stacjonarnie jest tak wygodniej.... Musisz zanosić zamówienie do miejsca, w którym chcesz to wydrukować. A tak zlecasz to na czym Ci zalezy przez internet. Jest to znacznie wygodniejsza opcja. Potem za dzień czy dwa kurier przywozi Ci to na miejsce....

Polecam Openprint:
https://www.openprint.pl/

Papier dobrej jakości, tak samo jakość druku. Nie mam zarzutów.

Zgłoś post
PostNapisane: 2018-01-12, 20:30 

jeśli interesuję Ciebie tania drukarnia internetowa, to polecam drukpolska.pl

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1