Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-06-22, 23:52

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto


Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-01, 09:54 
Offline

Dołączył(a): 2014-07-12, 10:38
Posty: 354
Obrazki: 47
http://www.wyszperane.info/2017/04/30/karygodne-naruszanie-praw-czlowieka-przez-ministerstwo-zdrowia/

Prof. M. Majewska ( neurobiolog, specjalista od skutków szczepień )
30.04.2017.

Karygodne naruszanie praw człowieka przez Ministerstwo "Zdrowia"


[ Problem dotyczy również tysięcy dzieci i młodzieży w naszej gminie. ]

Poniżej załączony jest katalog praw i wolności gwarantowanych przez Europejską Konwencję Praw Człowieka, którą Polska podpisała przystępując do UE.

Pospieszny rzut okiem na ten katalog uświadamia nam, że polski minister zdrowia Konstanty Radziwiłł oraz jego ministerstwo, zmuszając rodziców do szczepienia dzieci toksycznymi szczepionkami, z premedytacją i okrucieństwem gwałcą prawie wszystkie prawa człowieka wyliczone w tej konwencji w odniesieniu do polskich dzieci i ich rodziców. Oto ich lista:

- prawo życia: Jest bardzo wiele dowodów, danych naukowych, statystycznych, demograficznych i innych, że szczepionki zabiją znaczną część wcześniej zdrowych dzieci. Wymuszając szczepienia polskie MZ gwałci prawo do życia zabitych szczepionkami dzieci. Naruszony art. 2. EKPC.

- zakaz tortur: Wymuszane przez MZ szczepienia dzieci, należy uznać za tortury, gdyż poza bólem iniekcji, szczepienia często wywołują trwałe choroby i kalectwo, co wiąże się z chronicznym bólem fizycznym i psychicznym. Dzieci z autyzmem poszczepiennym samo-okaleczają się, są obiektami znęcania się, ulegają częstym wypadkom, są zabijane lub giną. Naruszony art. 3 EKPC.

- zakaz niewolnictwa: Polskie dzieci są traktowanie przez MZ, establishment medyczny i polski rząd jako niewolnicy globalnych producentów szczepionek, na których testuje się – wbrew ich woli i wiedzy - groźne szczepionkowe preparaty, służące do generowania wielkich zysków dla przemysłu farmaceutycznego, jego lobbystów i urzędników. Naruszony art. 4 EKPC.

- prawo do wolności i bezpieczeństwa osobistego: Przymusowe toksyczne szczepienia w sposób oczywisty gwałcą prawo do wolności i bezpieczeństwa osobistego zarówno polskich dzieci jak i ich rodziców. Naruszony art. 5 EKPC.

- zakaz karania bez ustawy: Polskie urzędy państwowe podlegające MZ (sanepidy) nakładają na rodziców nielegalne kary finansowe za unikanie okaleczania lub zabijania ich dzieci toksycznymi szczepionkami. Tym samym naruszają artykuł 7 EKPC.

- poszanowanie życia prywatnego i rodzinnego: Polskie MZ, zmuszając rodziców do szczepienia dzieci, rujnuje prywatne i rodzinne życie okaleczonych szczepionkami dzieci, odbierając im prawo do zdrowia i samostanowienia, oraz obciążając rodziny niebotycznymi kosztami związanymi z leczeniem ofiar szczepień. Naruszony art. 8 EKPC.

- wolność myśli, sumienia i wyznania: Zmuszając rodziców do szczepienia swych dzieci wbrew własnej woli, sumieniu, przekonaniom lub wierze, polskie MZ w sposób ewidentny gwałci prawa człowieka, naruszając art. 9 EKPC.

- wolność słowa: MZ, skorumpowany establishment medyczny i polskie media odbierają prawo do wolności słowa rodzicom okaleczonych szczepionkami dzieci, ich adwokatom społecznym oraz lekarzom, którzy chcą rzetelnie informować pacjentów o groźnych powikłaniach poszczepiennych, grożąc im za to karami i odbieraniem licencji. Naruszenie art. 10 EKPC.

- zakaz dyskryminacji przy korzystaniu z praw i wolności: Polskie MZ w sposób jawny dyskryminuje polskie dzieci i ich rodziców za przynależność narodową, odbierając im prawo do odmowy szkodliwych szczepień. W większości krajów UE obywatele mają takie prawa i nikt nie może ich zmusić do przyjmowania szkodliwych medykamentów. Naruszenie art. 14 EKPC.

- zakaz kary śmierci w czasie pokoju: Przymusowo szczepiąc dzieci toksycznymi, zabójczymi szczepionkami polskie MZ de facto wykonuje na niewinnych młodocianych obywatelach karę śmierci. Podobne bestialskie praktyki stosowali hitlerowcy na więźniach w obozach zagłady. Naruszenie protokołu nr. 6 EKPC

Poza kardynalnym naruszeniem większości praw człowieka wymienionych w katalogu EKPC, polskie MZ bezpardonowo gwałci wiele praw gwarantowanych obywatelom RP przez Polską Konstytucję. Jest niewyobrażalne, jak osoby, które w tak jawny i arogancki sposób depczą prawo polskie i prawo Unii Europejskiej, niszcząc biologicznie Polski Naród, piastują kierownicze stanowiska w MZ, w rządzie partii, która zwie się Prawo i Sprawiedliwość.

W cywilizowanych krajach za takie naruszenia prawa i pośrednio zbrodnie, skorumpowani urzędnicy trafiają do trybunału i za kraty.

Prof. M. Majewska


http://www.wyszperane.info/2017/04/30/karygodne-naruszanie-praw-czlowieka-przez-ministerstwo-zdrowia/


Ostatnio edytowano 2017-05-13, 12:52 przez Błoniak547, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil   Prywatny album
Cytuj  
PostNapisane: 2017-05-02, 02:31 
@Błoniak547 - kawał dobrej roboty, ale z wielkością czcionek trochę przesadziłeś! To utrudnia czytanie, proponuje ręczne ustawienie size=120.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  
PostNapisane: 2017-05-07, 12:40 
Aby rozwiać wątpliwości warto zrobić test na hpv, który dostepny jest na tej stronie:
https://drwenerolog.pl/kategoria-produktu/testy-hpv/ Najlepiej test HPV 37, który jest on najbardziej kompleksowy: https://drwenerolog.pl/produkt/test-hpv-37/ To nie jest byle jaki test, bo realizuje go placówk lifemedica z Gdańska, w której pracuje wielu lekarzy. Sprawdzałam! :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  
PostNapisane: 2017-05-08, 22:17 
Offline

Dołączył(a): 2014-07-12, 10:38
Posty: 354
Obrazki: 47
Prof. Maria Dorota Majewska ( specjalista neurobiolog ) opublikowała wczoraj w sieci ważny artykuł, dotyczący zdrowotnych skutków terroru szczepionkowego ( a więc i w naszej gminie ) wobec bezbronnych dzieci w imię zysków koncernów farmaceutycznych.
Przekopiowuję go w całości, zanim będzie dla rodziców za późno.
http://www.wyszperane.info/2017/05/08/porownanie-zdrowia-dzieci-szczepionych-i-nieszczepionych/

Porównanie zdrowia dzieci szczepionych i nieszczepionych

7 Maj 2017 r.

"Można podsumować zbiorczo te badania: masowe szczepienia zabijają i okaleczają dzieci, powodując poważne choroby chroniczne i upośledzenia fizyczne oraz neurologiczne.

Publikacja amerykańskich badaczy, ujawniająca, że dzieci szczepione są znacznie bardziej chorowite niż nieszczepione, która wcześniej ukazała się w innym piśmie naukowym, lecz szybko została zablokowana przez kartel farma-medyczny, wreszcie ukazała się ponownie w Journal of Translational Science 2017, v. 3(3) 1-12.

Autorzy poddali badaniu sondażowemu (poprzez rodziców) 405 dzieci szczepionych i 261 nieszczepionych w wieku 6-12 lat i wykazali, że dzieci szczepione 4 razy częściej chorowały na zapalenie ucha środkowego i 6 razy częściej na zapalenie płuc, ale rzadziej na krztusiec, różyczkę czy ospę wietrzną (łagodne i łatwo uleczalne dziś choroby). Szczepione dzieci 30 razy częściej chorowały na alergiczne katary, 4 razy częściej na alergie, 4,2 razy częściej na ADHD i autyzm, 3 razy częściej na egzemy, 5 razy częściej były upośledzone umysłowo i miały trudności w nauce, 4 razy częściej cierpiały na choroby neurorozwojowe, i 2,5 razy częściej na inne chroniczne choroby niż dzieci nieszczepione.

Stopień poszczepiennych okaleczeń zależy od liczby otrzymanych szczepień. Chłopcy kilkakrotnie częściej są ofiarami tych poszczepiennych chorób i okaleczeń niż dziewczęta. Szczepione dzieci 22 razy częściej stosują leki na alergie, 2,4 razy częściej – antybiotyki, ok. 5 razy częściej leki przeciwgorączkowe, 4 razy częściej – leki p. padaczkowe, 3 razy częściej bywały u lekarzy z powodu poważnej choroby, 2 razy częściej były hospitalizowane.

Autorzy w sposób naturalny nie badali wpływu szczepień na śmiertelność dzieci. Takie badania są surowo zakazane w krajach rozwiniętych, ale przeprowadziła je wcześniej pośrednio australijska badaczka Viera Scheibner, która wykazała, że prawie wszystkie przypadki śmierci łóżeczkowej zdrowych dzieci miały miejsce w ciągu kilku godzin-dni po jakimś szczepieniu. Niedawno duńscy naukowcy wykazali, że w krajach afrykańskich niemowlęta, które otrzymały szczepionki DTP umierały 5 do 10 razy częściej niż nieszczepione.

Można podsumować zbiorczo te badania: masowe szczepienia zabijają i okaleczają dzieci, powodując poważne choroby chroniczne i upośledzenia fizyczne oraz neurologiczne, co jest zgodne z obserwacjami milionów rodziców i lekarzy. Są one dobrze naoliwioną maszyną do zamieniania zdrowych osób w chronicznie i ciężko chore, co generuje dla karteli farmaceutycznych setki miliardów dolarów zysków rocznie.

Dlatego zmuszanie rodziców do szczepienia ich dzieci przez urzędników medycznych i rządy należy uznać za zbrodnię dzieciobójstwa lub celowego okaleczania. Podobnie za zbrodnię należy uznać ukrywanie przed rodzicami prawdy o wielkiej szkodliwości szczepień. Zgodnie z Polską Konstytucją (i prawami UE) zbrodnie przeciw naszemu narodowi podlegają surowej karze."
Prof. Maria Dorota Majewska ( specjalista neurobiolog ).
Tekst wzięty z http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20194&Itemid=53


Ostatnio edytowano 2017-05-13, 12:54 przez Błoniak547, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil   Prywatny album
Cytuj  
PostNapisane: 2017-05-13, 08:15 
Offline

Dołączył(a): 2014-07-12, 10:38
Posty: 354
Obrazki: 47
Vaxxed: Dr Cornelia Franz, pediatra z 30 letnim stażem pracy.
https://www.youtube.com/watch?v=Z6VWVn9EFko

Jeśli będą mieli Państwo kłopoty z odtwarzaniem dźwięku,
lepiej od razu wejść na stronę You Tube z podanego powyżej linku._____________
Dr n. med. Jerzy Jaśkowski jest zdecydowanym przeciwnikiem szczepień.
Szczepionki skojarzone uważa za niedopuszczalne.
Pogadanka dla mieszkańców Olsztyna z 25 października 2016 r.


Tytuł filmu: W żadnym wypadku nie należy się zgadzać na szczepionki skojarzone!

https://www.youtube.com/watch?v=7ppIG0vgc1cZgłoś post
Góra
 Zobacz profil   Prywatny album
Cytuj  
PostNapisane: 2017-05-14, 15:46 
Patrząc po ilości monotematycznych wpisów dokonanych przez Błoniak547 można stwierdzić, że jest to osoba zaszczepiona, coś poszło nie tak i powstały nieodwracalne problemy z głową ....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  
PostNapisane: 2017-05-15, 12:15 
...co za cymbał (..547) i jemu podobni wypisuje bzdety na forum i szanowna cenzura na to pozwala :oops:
-Zamiast pisać o rzeczach ważnych dla miasta i mieszkańców zaśmieca(-ją) forum.
...To przez nich forum zeszło "na psy".... :( :oops:
Co ty na to państwo cenzorzy :?:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  
PostNapisane: 2017-05-15, 20:02 
Offline

Dołączył(a): 2014-07-12, 10:38
Posty: 354
Obrazki: 47
Ku przestrodze.
Plamica małopłytkowa po szczepionce DTaP (przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi).
( Córka mało nie umarła po szczepionce przeciwko tężcowi ).
https://www.youtube.com/watch?v=DA5wEMCwtEk


Cytat z opisu pod filmem:
"Opublikowany 11 maj 2017 r.
Ta historia jest szczególnie ważnym ostrzeżeniem dla ludzi, którzy NIE szczepią, aby mieli swoje dzieci zawsze na oku, jeśli wydarzy się jakiś wypadek i będą musieli skorzystać z usług lekarskich, ponieważ lekarze wykorzystują takie sytuacje, aby szybko zaszczepić dziecko przeciwko tężcowi, nawet bez wiedzy, czy zgody rodziców.

Matka 6 nieszczepionych dzieci opowiada o tym, jak jej zdrowa 12 letnia córka trafiła do szpitala z powodu urazu i została tam od razu na wstępie zaszczepiona DTaP, bez jej zgody, po czym rozwinęła się u niej śmiertelnie groźna choroba o nazwie IMMUNOLOGICZNA PLAMICA MAŁOPŁYTKOWA."
___________
Przerażający materiał również poniżej.
Ile naucza się w szkołach medycznych na temat szczepień?
https://www.youtube.com/watch?v=1QH4xXgxNJwZgłoś post
Góra
 Zobacz profil   Prywatny album
Cytuj  
PostNapisane: 2017-05-20, 08:18 
Offline

Dołączył(a): 2014-07-12, 10:38
Posty: 354
Obrazki: 47
Mocny dokument - dla rodziców, którym zależy na życiu i zdrowiu ich dzieci.
Zaszczepieni (napisy PL)
https://gloria.tv/video/79ajSKZnvBBDDGZ9PLwoq64Nj


Ostatnio edytowano 2017-05-26, 07:51 przez Błoniak547, łącznie edytowano 3 razy

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil   Prywatny album
Cytuj  
PostNapisane: 2017-05-21, 14:09 
Offline

Dołączył(a): 2014-07-12, 10:38
Posty: 354
Obrazki: 47
Zaszczepione noworodki w pierwszej dobie życia to pierwsi zaprogramowani KONSUMENCI SYSTEMU
https://www.youtube.com/watch?v=Zj_QVizxpqM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil   Prywatny album
Cytuj  
PostNapisane: 2017-05-25, 07:36 
Offline

Dołączył(a): 2014-07-12, 10:38
Posty: 354
Obrazki: 47
Ku przestrodze rodziców - problem dotyczy każdego dziecka w naszej gminie.
Szczepionki produkowane w oparciu o komórki abortowanych dzieci.
Cytat z tego szokującego materiału:
"Od kiedy zaczęto masowe szczepienia dzieci szczepionkami z żywymi wirusami,
mamy eksplozję przypadków raka u dzieci."

https://www.youtube.com/watch?v=haaOUHLikII

https://www.youtube.com/watch?v=deZeted8jLc


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil   Prywatny album
Cytuj  
PostNapisane: 2017-05-27, 13:13 
Offline

Dołączył(a): 2014-07-12, 10:38
Posty: 354
Obrazki: 47
Ważne informacje dla tysięcy rodziców również w naszej gminie Błonie:
https://www.youtube.com/watch?v=EYOS3LVEjLM


https://www.youtube.com/watch?v=l_Ihg10xc8U


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil   Prywatny album
Cytuj  
PostNapisane: 2017-06-11, 09:18 
Offline

Dołączył(a): 2014-07-12, 10:38
Posty: 354
Obrazki: 47
Dr Hubert Czerniak - Włączamy myślenie. Szczepić czy nie szczepić?
https://www.youtube.com/watch?v=6fVk2zHc6qs


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil   Prywatny album
Cytuj  
PostNapisane: 2017-06-18, 12:22 
Offline

Dołączył(a): 2014-07-12, 10:38
Posty: 354
Obrazki: 47
Bardzo ciekawy wykład p. dr Huberta Czerniaka o szczepieniach i gmo.
POLACY OBUDŹCIE SIĘ! - dr Hubert Czerniak - 19.06.2017 r.
Sprawa dotyczy również naszej gminy.
https://www.youtube.com/watch?v=3h-bglRkDuE


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil   Prywatny album
Cytuj  
PostNapisane: 2017-06-21, 11:32 
Offline

Dołączył(a): 2017-04-26, 19:37
Posty: 39
Nowy Błoniak napisał(a):
Patrząc po ilości monotematycznych wpisów dokonanych przez Błoniak547 można stwierdzić, że jest to osoba zaszczepiona, coś poszło nie tak i powstały nieodwracalne problemy z głową ....


anymous napisał(a):
...co za cymbał (..547) i jemu podobni wypisuje bzdety na forum i szanowna cenzura na to pozwala :oops:
-Zamiast pisać o rzeczach ważnych dla miasta i mieszkańców zaśmieca(-ją) forum.
...To przez nich forum zeszło "na psy".... :( :oops:
Co ty na to państwo cenzorzy :?::D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości


Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie,
w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących
cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie
zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w regulaminie forum.