Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-05-23, 07:59

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-18, 11:25 

Chciałbym niejako przestrzec przed firmą ROLMAKS oferującą montaż rolet itp.
Moje osobiste i niestety nieprzyjemne doświadczenia z tą firmą skupiają się na roletach zewnętrznych tzw. antywłamaniowych.
Rolety zainstalowane zostały ponad 2 lata temu - wybór padł na ROLMAKS z uwagi na konkurencyjne ceny (i jak się później okazało nic poza tym).
Pierwsze problemy zaczęły się już po 3 miesiącach, kilkukrotnie rolety się zacinały co powodowało uszkadzanie się mechanizmu do ich podciągania.
Po naprawach wszystko było ok. Niestety problem prędzej czy później wracał (zwłaszcza w przypadku jednej rolety) co przekładało się na 3 dni ciemności w pokoju (czas oczekiwania na serwis) i dziesiątki telefonów - do biura, do montera, do właściciela itd. Dziś mija ponad 2 lata od montażu rolet i nie dość że problem nadal się pojawia to jeszcze zostałem obciążony przez firme kosztami za serwis!!! Mało tego - w trakcie rozmowy z WŁAŚCICIELEM firmy, zostałem totalnie zignorowany i uświadomiony że roleta zainstalowana jest prawidłowo i to ja jestem winny temu że się zacina, nie potrafię jej podciągnąć (tylko tej jednej, pozostałe 4 już potrafię)i w ogóle jestem ułomny! Co tu dużo mówić - chamstwo i brak profesjonalizmu nie wspominając już o bezczelności. Bo jak inaczej można określić sytuację gdy ktoś montuje roletę, naprawia ją w ciągu 2 lat 5 razy a na koniec twierdzi że to nie wina złego montażu tylko złego podciągania rolety a ona jak się zacinała tak się zacina i będzie na pewno zacinać. Co z tego że przyślą znowu serwis? Chyba nie zakładałem ich po to żeby się z nimi użerać!

REASUMUJĄC ; jeśli lubisz ciemności, chcesz poczuć się jak jaskiniowiec - nie czekaj, dzwoń do ROLMAKS i zamontuj sobie zewnętrzne rolety!

P.S. Nie tak traktuje się klientów, na dodatek takich którzy mimo problemów siedzą cierpliwie i wybaczają problemy - cierpliwość się niestety skończyła. :oops:

Zgłoś post
PostNapisane: 2013-02-18, 14:39 
Bardzo zdziwiłem się czytajac tę opinnię, gdyż nie raz korzystałem z usług firmy ROLMAKS i nigdy podobnych jak przedmówca problemów nie miałem, a montowali mi nie tylko rolety ale także drzwi i okna. Jestem zadowolony z usług tej firmy i z szybkiej odpowiedzi na raz tylko zgłoszoną reklamację którą naprawili w ciągu 48 lub 72 godzin ale wydaje mi się że tak się czeka w większości firm na realizację reklamacji nikt nie robi tego od ręki. Podsumowując myślę że montują to fachowcy i wiedzą co robia bo się na tym znają a użytkownicy czasem mogą żle urzytkować i zawlaja winę na monterów przecież nikt sam się nie przyzna ze coś popsuł. A przedmówca jest moze i cierpliwy ale zapewne też upierdliwy...

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-18, 14:49 
O a ja też korzystałam z usług tej firmy i jestem zadowolona z montażu zarówno drzi jak i rolet. Choć miałam tez przyjemność z inną firmą kupując okna ale mimo że nie do końca byłam zadowolona nie przyszło by mi do głowy wypisywać takie rzeczy wolałabym dogadać się z właścicielem. Czy Pan który wypisuje te głupoty chciały żeby na niego ktoś tak nadawał z powodu jednej głupiej rolety. Niech pan się zastanowi ? Wracając do usług firmy Rolmaks moim zdaniem są bez zarzutu, jestem zadowolona i nie miałam żadnych podobnych problemów. A obsługa i osoby z którymi kontaktowała się były miłe i nie ignorowały mnie jako klientki mimo że byłam dość wymagająca.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-18, 15:30 
Chyba tylko ktoś głupi pomyśli czytając powyższe dwa wpisy że są prawdziwe a nie napisane przez właściciela firmy lub kogoś z nim związanego!
Nie dość że bezimienne to jeszcze z karygodnymi błędami ortograficznymi.

P.S.
wydaje mi się że tak się czeka w większości firm na realizację reklamacji
Nie oczekuję naprawy w 2h ale naprawy efektywnej - raz a dobrze a nie 5 razy i dalej źle!
a użytkownicy czasem mogą żle urzytkować i zawlaja winę na monterów
Jak można źle użytkować korbkę? W lewo podnoszenie, w prawo opuszczanie - nikt tu nie jest idiotą.
Czy Pan który wypisuje te głupoty chciały żeby na niego ktoś tak nadawał z powodu jednej głupiej rolety

Nie piszę głupot tylko stwierdzam fakty. Na mnie nikt nie nadaje bo nie daję nikomu powodów ku temu. Jedna głupia roleta a przez ponad 2 lata nie mogą jej naprawić żeby prawidłowo chodziła - rzeczywiście, nie ma się czym przejmować!

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-18, 15:51 

Na pierwszy rzut oka widać że powyższe dwa wpisy nie są autentyczne tylko napisane przez właściciela lub osobę z nim związaną...
Mimo wszystko odpowiem na stawiane mi zarzuty:

Cytuj:
wydaje mi się że tak się czeka w większości firm na realizację reklamacji

Czeka się nawet dłużej, ja nie oczekuję naprawy w 1 dzień ale naprawy raz a dobrze a nie 5 razy i dalej to samo!
Cytuj:
użytkownicy czasem mogą żle urzytkować i zawlaja winę na monterów

A jaka jest filozofia w użytkowaniu korbki ? W lewo podnoszenie, w prawo opuszczanie - nikt tu nie jest idiotą
Cytuj:
nie przyszło by mi do głowy wypisywać takie rzeczy wolałabym dogadać się z właścicielem

Dogadać się? Ale żeby co? Żeby zostawił mi montera który codziennie będzie podnosił i opuszczał rolete bo nie potrafią jej naprawić?
Jeśli 5 razy coś naprawiają i dalej jest to samo to z czym tu się dogadywać?
Cytuj:
Czy Pan który wypisuje te głupoty chciały żeby na niego ktoś tak nadawał z powodu jednej głupiej rolety

Po pierwsze nie głupoty tylko suche fakty (z palca sobie nie wyssałem) po drugie ja nikomu nie daję powodów do wyrażania złych opinii na mój temat. Po trzecie 2,5 roku w trakcie których roleta była 5 razy naprawiana i nie została naprawiona to rzeczywiście błachostka i nie ma czym się przejmować!
Cytuj:
Wracając do usług firmy Rolmaks moim zdaniem są bez zarzutu

Dopóki nic się nie dzieje na pewno są bez zarzutu - zawsze tak jest że jak jest dobrze to jest dobrze...

Zgłoś post
PostNapisane: 2013-02-18, 17:40 
Od razu widac, ze "klient" i klienki" to ta sama osoba, zwiazana z firma, o ktorej mowa w temacie.
Niech podszkola sie z ortografii w tej firmie................. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-18, 20:47 
Tylko pogorszyli swoją sytuacje tymi bezmyślnymi wpisami, żenada.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-18, 22:38 
W takich czasach jak obecnie należy szanować szczególnie klienta. Nawet potencjalnego klienta.
A tutaj agitacja, aż w oczy kole. @maćkomora ma racje, nieźle się zareklamowali potencjalnym klientom - próbując ośmieszyć obecnego, choć niezadowolonego.

Ale czy to nie na tym forum, na wątku zakładów fryzjerskich osoba "blisko" związana z właśnie z Rolmaksem podobnie się sama reklamowała?
Nawet jakaś była koleżanka zdemaskowała wpisy właścicielki spod kilku kont, twierdząc, że są robione przez tę samą osobę bądź jej koleżanki.

Niezła zbieżność. :shock:

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-19, 13:27 
[quote="Gość"]Chyba tylko ktoś głupi pomyśli czytając powyższe dwa wpisy że są prawdziwe a nie napisane przez właściciela firmy lub kogoś z nim związanego!
Nie dość że bezimienne to jeszcze z karygodnymi błędami ortograficznymi.

Wypraszam sobie takie opinie od kogoś kto też jest bezimiennym gościem. Nie chce mi się nawet tego komentować.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-19, 14:01 
Każdy ma prawo do własnej opinii ja mam swoją i nie mam ochoty bawić się w te słowne przepychani. Mam to gdzieś zwłaszcza że jakiś bezimienny gość się czepia o bezimienność a inni wracają do jakiś spraw z przed lat i w ogóle nie związanych z tematem żegnam.

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-19, 17:14 

Może nie byłoby żadnych przepychanek i dyskusji gdyby każdy wykonywał swoją pracę sumiennie i szanował klientów - Wy nie szanujecie więc jest tego efekt! A ludzie są pamiętliwi i nawet po latach są w stanie wyciągnąć z pamięci fakty które jak widać dla niektórych są niewygodne! I przestańcie się ośmieszać z tym podszywaniem się pod pseudo klientów bo jest to bardzo niepoważne. Szkoda że nie wyświetla się adres IP osoby piszącej post - wyszłoby szydło z worka!

Zgłoś post
PostNapisane: 2013-02-19, 17:48 

Obrazki: 72
inetnum: 83.24.0.0 - 83.24.255.255
netname: NEOSTRADA-ADSL
descr: Neostrada Plus
descr: Warszawa

Nic nie ustalisz po IP poza tym, że ten użytkownik posiada Neostradę.

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
PostNapisane: 2013-02-19, 18:38 

Chodziło bardziej o to czy wpisy od "klient" i "klienki" są z tego samego IP ale jak Neostrada to reconect i już nowe IP więc raczej się nie dowiemy.

Zgłoś post
PostNapisane: 2013-02-20, 08:40 
No bardzo szkoda że się nie wyświetla IP bo nie oceniali byście wszystkich jedną miarą. Pod nikogo się nie podszywam i nie mam zamiaru dalej ciągnąc dyskusji z kimś kto wie lepiej niż sam piszący. Pan to chyba jasnowidz i wie kto kim jest i czy pisze prawdę czy też nie. Szkoda gadać…..

Zgłoś post

PostNapisane: 2013-02-20, 12:35 
Kod:
Ale czy to nie na tym forum, na wątku zakładów fryzjerskich osoba "blisko" związana z właśnie z Rolmaksem podobnie się sama reklamowała?
Nawet jakaś była koleżanka zdemaskowała wpisy właścicielki spod kilku kont, twierdząc, że są robione przez tę samą osobę bądź jej koleżanki.

Kolega Torino-London-Blonie nie napisał nigdzie że sprawa jest sprzed lat ale widać że doskonale wie Pani o którą sprawę chodzi :)

Uderz w stół a nożyce się odezwą! Gratuluje inteligencji!

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1