Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-09-20, 15:15

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-04-05, 15:16 

Witam.
Jestem mieszkańcem Bieniewic przy ulicy Dolnej.
Chciał bym przedstawić stan drogi gminnej która jest fatalna na zdjęciach widać jakie są wyjeżdżone koleiny, droga jest grząska ze jest problem przejść na piechotę a co dopiero przejechać samochodem.
Prosił bym wraz z innymi mieszkańcami przy tej drodze o jakakolwiek naprawę tej drogi, przypomnę ze droga ma około 60m długości i jest wąska, i od początku jak tu mieszkamy nie była nigdy naprawiana zawsze robiliśmy to na własna rękę. Jestem zbulwersowany ponieważ już od tych kolein po urywałem połowę plastików z podwozia a za naprawę auta nikt mi nie zapłaci.
Myślę że położenie jakiejkolwiek masy bitumicznej z jakąś lekka posypka to nie jest koszt jak przy budowie autostrady i miasto jest stać na taki mały odcinek drogi.
A użytkownicy tej drogi z pewnością będą w lepszych humorach niż teraz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zgłoś post
PostNapisane: 2013-04-10, 13:51 

Fatalnie to wygląda, jeżeli chodzi o drogi to jest to masakra w całym praktycznie mieście co się dzieje przy dworcu - masakra, ludzie w błocie ochlapani, dziura dziurę goni, mam nadzieję że przynajmniej wystarczy pieniędzy na łatanie dziur, chyba że wszystko poszło na odśnieżanie.

Zgłoś post
PostNapisane: 2013-04-12, 10:51 

huehuhue napisał(a):
Witam.

To co jest na zdjęciu nie spełnia żadnych wymogów drogi publicznej, za wąsko. Jest to droga dojazdowa do 3 posesji więc chyba długo poczekasz na cokolwiek. Aby coś zrobić trzeba trochę poszerzyć, a więc zmniejszyć działki Twoje i Twoich sąsiadów, pytanie czy się zgodzą?
Na sw Jana też jest ulica kilka posesji więcej i szerzej tez nie utwardzone tyle co mieszkańcy.
Utwardzenie dróg na osiedlu Witanów odbyło się z inicjatywy sołtysa i funduszy sołeckich, przez długi czas całe osiedle miało drogi utwardzone "lesiem" - patrz ulica wschodnia.
Za mało głosów w wyborach macie więc bym na szybkie zauważenie problemu nie liczył.

Zgłoś post
PostNapisane: 2014-06-09, 10:53 
Za dobrze to nie wygląda

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-06-10, 17:21 
Jedrek napisał(a):
huehuhue napisał(a):
Witam.

To co jest na zdjęciu nie spełnia żadnych wymogów drogi publicznej, za wąsko. Jest to droga dojazdowa do 3 posesji więc chyba długo poczekasz na cokolwiek. Aby coś zrobić trzeba trochę poszerzyć, a więc zmniejszyć działki Twoje i Twoich sąsiadów, pytanie czy się zgodzą?
Na sw Jana też jest ulica kilka posesji więcej i szerzej tez nie utwardzone tyle co mieszkańcy.
Utwardzenie dróg na osiedlu Witanów odbyło się z inicjatywy sołtysa i funduszy sołeckich, przez długi czas całe osiedle miało drogi utwardzone "lesiem" - patrz ulica wschodnia.
Za mało głosów w wyborach macie więc bym na szybkie zauważenie problemu nie liczył.

Jesienią będziesz mógł zdecydować,PARK LUB DROGA. Decyzja należy do Ciebie i innych mieszkańców.
Jeśli dostanie znowu 70% no to czego nići z drogi, będzie kolejny park moze tym razem aqua.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-06-11, 04:26 
Dyrekcja napisał(a):
Jesienią będziesz mógł zdecydować,PARK LUB DROGA.

I dokładnie na kilka miesięcy przed wyborami drogi grutowe na terenie gminy zostaną podreperowane przez rozłożenie kruszywa.

Gmina właśnie przygotowywuje się do tego i zamawia materiały.

To prosty zabieg i dziwnym zbiegiem okoliczności musi być wykonany przed wyborami.

Więc decyzja wyborcza nie będzie już taka oczywista.

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1