Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-09-20, 15:14

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-10-23, 21:58 

Można powiedzieć, że nawet utrudnia lub uniemożliwia realizację.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-10-24, 08:28 
szpak napisał(a):
Można powiedzieć, że nawet utrudnia lub uniemożliwia realizację.

... i efekty tego widać :( niestety.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2008-10-24, 18:11 
ja chce oddac gminie cala droge to gmina nie chce

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2008-10-24, 18:25 
Kiedyś kupcy chcieli wyremontować drogę nie swoją za własne pieniądze - to im nie pozwolono :shock:

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2008-10-24, 22:54 

szpak nie masz zielonego pojęcia-- idż na czereśnie

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-10-27, 10:00 
rych napisał(a):
ja chce oddac gminie cala droge to gmina nie chce
bo tylko od uprzywilejowanych przyjmują:
http://www.ezeto.pl/TreeLinks/2/2/1/221 ... 177_08.pdf

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-02, 07:54 
Czy ktoś panuje nad wysypem progów zwalniających w Błoniu.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-02, 14:36 
A gdzież tak Ci spieszno?
:roll: :wink:

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-03, 00:01 

niezłomny kierowca napisał(a):
Czy ktoś panuje nad wysypem progów zwalniających w Błoniu.

Kiedyś był apel by powstały ze wzgędu na motocyklistów no to i powstają. Dziwisz się? Bo ja wcale :| Na głupotę nie ma rady. Jak ktoś piłuje szlifierkię nie wie co to regulacja przepustnicy, umie tylko otwierać (na maxa) i zamykać to trzeba temu zaradzić 8)

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-03, 00:13 
tak - przepisy! i bardzo mądre podejście odpowiednich władz dbających o nasze bezpieczeństwo!!!

wysyp to mamy w Polsce brawury za kierownicą a mówiąc wprost - idiotów, którzy widząc pieszych na poboczu , małe dziecko na rowerze czy inne bezbronne osoby nie raczą zdjąć z gazu swej śmierdzącej brudnej giry. Potrafią natomiast niezłomnie pruć pomimo widocznych zakazów mając za nic czyjeś życie czy zdrowie.
A jeśli chodzi o przepisy to poczytaj sobie niezłomny kierowco trochę ustaw jak Prawo o ruchu drogowym, ustawa o drogach publicznych, ustawa o samorządzie gminnym.
Przyznaję, że sam czasem łamię przepisy ruchu drogowego, ale musiałbym być ostatnim debilem pozbawionym wyobraźni, by widząc piesze dzieciaki nie zdejmować nogi z gazu i przyhamować.
Więc niezłomny kierowco takie progi są właśnie dla takich jak Ty, a może nawet przeciwko Tobie. I możesz sobie snuć rozmaite teorie o pilniejszych sprawach, ale mnie nie przekonasz.
Wiem że tacy jak ty nigdy się nie opamiętają, więc racjonalny ustawodawca w swej mądrości wymyślił właśnie taką upierdliwą rzecz.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-03, 12:23 

jak mozesz tak pisac :?: "leżący policjant" nie każdy policjant jest menelem --- wypraszam sobie takie porównanie :oops:

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-10-03, 18:27 
z której choinki się chopie urwałeś?
Ten potocznie przyjęty zwrot na określenie progów zwalniających bynajmniej nie ma na celu deprecjonowania zawodu policjanta. Myślę zresztą że ten zawód sam się broni. tak pokazują badania opinii publicznej, chociaż biorąc pod uwagę jakość pracy tej służby w niektórych gminach |(wszyscy wiedzą o co chodzi) to może taki odbiór jest nieco na wyrost.
Ja jednak żywię ogromny szacunek dla tej profesji.

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1