Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-04-24, 13:38

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-31, 14:33 

To moim zdaniem najgorsza ulica w Bloniu. Co krok to monopolowy i wszedzie krecocy sie pijani ludzie. Strach tamtedy chodzic. Raz jak szlam to Pan wypadal z baru Bosman prosto pod samochod, innym razem jakas Pani lezala na chodniku i tak dalej przeciez niedaleko jest szkola i chodza tamtedy dzieci kto na to pozwolil. Dobrze ze pijalnia jest juz zamknieta gdzie lalo sie tanie wino na szklanki!

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-02, 15:38 

Ja już się przyzwyczaiłam do bywalców Warszawskiej. Dopóki nie biegają z siekierami to nie jest tak źle. A kiedyś jeden z tych panów czerwononosych przywitał mnie słowami "dzień dobry księżniczko". Albo miał już zwidy albo nie jestem jeszcze taka stara brzydka kostropata. :lol:

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-02, 17:01 

Ja mieszkam niestety w okolicy tej ulicy i zamiast sie poprawiac jej stan jest coraz gorszy. Wiecie ze Bloniu jest najwiecej sklepow monopolowych i z uzywana odzieza.Mi to nie przeszkadza ale jak rodzinka przyjechala w gosci to tak to skomentowala.oczywiscie nie obeszlo sie bez Panow z czerwonym noskiem na kazdym chodniku, kiedys jeszcze Straz Miejska na to reagowala teraz juz nic nie robia.Strasznie co niektorzy narzekaja na Policje ale ja musze przyznac ze jednak troche sie poprawilo.Najgorszy jest spacer ta ulica najlepiej przebiec bo sa takie odory alkocholowe ze jak wracam do domu to czuje sie pijana a co dzieci na to maja powiedziec???jak sie napatrza na takich. Dziwi mnie to! ulice oplute malpki na kazdym rogu czy butelki po winach.Zero estetyki ale Rynek piekny co z tego jak glowna ulica przechodzi obok Wartszawskiej i tyle przejezdnych na nia spoglada. Dobrze ze zaraz jest Kosciol to moga sie przezegnac. Bez urazy sama Boga w to mieszac nie chcialam ale Bog widzi i nie grzmi.

Zgłoś post
 Tytuł: ul. Warszawska
PostNapisane: 2007-02-03, 15:01 

No tak, co innego jest bywać na tej ulicy raz na jakiś czas a co innego mieszkać tu na stałe. Ja właściwie robię tam tylko zakupy, ale muszę powiedzieć, że mam jakiś sentyment do tej ulicy. Oprócz drobnych pijaczków jest tam dużo bardzo sympatycznych ludzi. Przemiły pan szewc niedaleko rynku, miła pani w Szopie Praczu. Lubię robić zakupy w sklepie pana Ksita a tuż obok w małym sklepie spożywczym mają najlepsze kiszone ogórki w całym Błoniu. Z tego co czytam na forum znajdziecie tam najwspanialszą panią weterynarz, a tuż obok kreatywnych fryzjerów. No ale szczerze powiedziawszy nigdy nie musiałam chodzić tą ulicą w nocy i mogę się tylko domyślać co się tam wtedy dzieje

Zgłoś post
PostNapisane: 2007-02-03, 19:07 

He he i ostatnio mieszkańcy ulicy Warszawskiej uczyli fruwać swoich gości:) To sie nazywa rodzinna atmosfera:)

Zgłoś post
PostNapisane: 2007-02-07, 21:29 

Ulica pełna atrakcji!!! Albo "studnia" biega z siekierą,albo żęnią kosę komuś w bramie.Nad ranem chłopaki tarują na winko koło trupka bo ich trzęsie,daj im dwójaka a już jesteś funfel.Samo życie!Podobno w latach siedemdziesiątych Błonie miało 1 miejsce w kraju w spożyciu spirytusu na jednego mieszkańca! Trzeba kultywować tradycję.Warszawskiej nie zmienimy,nauczmy się z nią żyć.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-10, 13:44 

popieram TLINTA. Ja też na tej ulicy robię zakupy i zostawiam samochod i absolutnie czuje się bezpiecznie a to że straż miejska nie ma siły dojść na ta ulicę to inna sprawa, sprawa sprawnosci ich fizycznej. A czerwonosi proszą swoich znajomków o dopłatę do wina ja ich nie znam i mam spokój

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-14, 08:54 

Moim zdaniem zarówno rynek jak i Warszawska powinny być wizytówkami Błonie...
Wszystko powinno być wyremontowane... i zrobione porządnie lokale mieszakalne (o wyższym standardzie od bloków spóldzielnianych)..

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-14, 09:18 

wszystkie kamienice powinny być doprowadzone do wyglądu, czy to na Warszawskiej czy na innej ulicy. Jesli miasto wygląda czysto i ładnie to i ludzie chętniej się sprowadzą do takiego miasta i coś sie zaczyna zmieniać

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-15, 10:17 

Wiecie co robią w Grodzisku? Rewitalizację centrum miasta. Na obrzezach będą budować bloki o tzw obniżonym standardzie dla osób eksmitowanych ze swoich lokali. Budynki z których mieszkańcy będą przenoszeni znajdują się głównie w centrum miasta - więc przy obecnych cenach gruntów są warte krocie. Działki (po wyburzeniu ruder) lub domy, kamienice są sprzedawane chętnym inwestorom. Z centrum wyniosą się lumpy, wpływy z nieruchomości wystarczą na budowę bloków komunalnych a nawet jeszcze trochę zostanie. Nieźle wykombinowali?

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-15, 11:05 

A my strzelimy sobie taki bloczek w Centrum, a co ? Co miasto to obyczaj .
Chyba, że skończy się jak sala gimnastyczna w gimnazjum ....

gp

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-15, 11:37 

Cytuj:
A my strzelimy sobie taki bloczek w Centrum, a co ? Co miasto to obyczaj .

Najprędzej to my sobie nic nie strzelimy, ani w centrum ani na peryferiach
Z każdym dniem upewniam się w tym przekonaniu.
gp -bądż spokojna jeszcze długo nic się tu nie będzie działo- idę o zakład.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-20, 19:57 

Heh :] Co tu pisać o jakimś barze "Bosman", w którym sprzedawane było winko na szklaneczki, i który został zamknięty, jak do tej pory, nadal w pierwszej części "Grabarka" w tymże niby barze też sprzedaje się winko na szklaneczki..sorry alo to wygląda na dawną Rosję, oczywiście nie ubliżając Rosjanom ... Poza tym, nie tylko idąc ul Warszawską, ale też każdą ulicą Błonia, napotykam na puste małpki bądź dwuseteczki...aż wstyd kogokolwiek ze znajomych, czy z rodziny zapraszać na spacer po Błoniu..Można również rzec : Miasto Błonie-Miasto Pijaków...<zlamka>

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-20, 20:21 

kika pije cały naród nie Błonie spacer Ząbkowską i Brzeską w W-wie to jest frajda polecam :lol:

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-22, 11:36 

Bosman to u Grabarka a tam gdzie wino na szklanki to Pani Jola prowadzila z poczty, teraz znowu cos otwera kolo tapicera :idea:

Zgłoś post
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1