Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2017-12-16, 21:34

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-01, 18:34 

odkręcić gaz na warszawskiej,posprzątać bedzie czysto i schludnie

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-01, 20:12 

A kto na warszawskiej ma gaz jak z dupy nie walną to w chałupie siedzą przy świecach.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-01, 22:45 

arni napisał(a):
A kto na warszawskiej ma gaz jak z dupy nie walną to w chałupie siedzą przy świecach.

Zamiast sie smiac powinien ktos pomoc!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś post
PostNapisane: 2007-03-01, 22:51 

xyz napisał(a):
A co kupił u Ksita.że umarł?

tym pytaniem sam siebie oceniłes jaka jesteś płytką i nieinteligentna osoba i zycze wielkiej madrości i jasności umysłu za nim coś kolwiek napiszesz!!!!!

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-02, 01:43 

nie inteligentny-chyba tak

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-02, 14:48 

Co wy chcecie od tej ulicy . Jest normalna zwykła jak każda inna. kiedys przyczepiliscie sie do Harcerskiej a teraz Warszawskiej.

Co do pizzeri nowo otwartej . Serwują naprawdę dobrą pizze. Fakt że w śodku narazie nie ma żadnego wystoju ale z czasem ma to sie zmienic i zobaczycie na o ile lepsze. Czy gdzies w Błoniu można obejrzeć meczyki Legii ?? Nie, tak mi sie zdaje że nigdzie przy piwku nie da rady a tam właśnie bedzie można i to już niedlugo.

Błonie to miasto ludzi którzy gadaja niestworzone historie. Tak jak niby wczoraj wybuchła bomba na Harcerskiej. hahah Ludzie ogrnijcie sie troche

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-02, 23:41 

jedyny ratunek dla Warszawskiej, to puszczenie tamtędy ruchu kołowego, przynajmniej w jednym kierunku np. od Sochaczewskiej i częste przejazdy Straży Miejskiej - aż do znudzenia. Wtedy i pijaczki sobie pójdą.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-07, 12:39 

[quote="somebady"]Co wy chcecie od tej ulicy . Jest normalna zwykła jak każda inna. kiedys przyczepiliscie sie do Harcerskiej a teraz Warszawskiej.
a czy na Harcerskiej sie cos zmienilo? tym bardziej ze to ulica z kranca miasta a Warszawska to w sumie glowna ulica przed jej zamknieciem.Wydaje mi sie ze jest wizytowka Blonia i jakims pomnikiem tego miasta czy ktos ogladal zdj. zrobione kilkadziesiat lat temu.? Ta ulica wrzala wlasnym zyciem pelno sklepikow.A teraz smutna jest ta ulica chyba jak nasze zycie.Wladze powinny zadbac o te miejsca z ktorymi jestesmy my mieszkancy Blonia najdardziej zwiazani innaczej zagubimy swoje wspomnienia.Zamiast korzystac z urokow tego miasta to ja musze uciekac do domu bo boje sie zeby w lepek nie dostac!

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-07, 12:51 

I jeszcze jedno nie wiem kto jest odpowiedzialny za przejscie na powstancow ale tam kiedys wydarzy sie prawdziwa tragedia jak KTOS nie pomysli o sygnalizacji swietlnej tamtedy chodza dzieciaki no Olymp.
Codziennie DOSLOWNIE jest jakas stluczka rozpedzeni hamuja bo ktos na pasy wchodzi i jeszcze trabia, a za nim ktos mu w tyl wjezdza.A po miescie ile mozna jechac?skoszone wysepki, rozwalone bramki metalowe i jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Zgłoś post
PostNapisane: 2007-03-16, 20:45 

dobrze Wookesz, bardzo dobrze mówisz kimkolwiek jestes......

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17, 04:23 
hehe, ghettoboy rulez!

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-19, 14:26 

Nie zgadazm sie
Warszawska jest przykladem negatywnego nastawienia ludzi do tego czego sie boja czyli nie znasz tego to to napietnujesz!!!
Wstyd i Regrest

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-19, 15:27 

mieszkam tam od 30 lat i wsydze sie za ta ulice nie rozumiem twojej wypowiedzi ja mam negatywne nastawienie?ja moge g......o zrobic ale tu moze ktos przeczyta i mnie wesprze duchowo,jak kazdy inny zaczynajacy swoj nowy temat, wookesz mi przywalil niby swoja wypowiedzia ale z tego co widac to on na wszystko ma taki poglad jak mu pierdolnik na wlasnej ulicy nie przeszkadza moze warszawska to nie jedyna taka ulica ale jest w centrum jak by wystawali pod ratuszem to moze by ktos sie tym zajol a tu nikomu nie przeszkadza i tyle a nawet jej mieszkancy sa zadowoleni ze maja nasrane pod drzwiami paranoja he he he he he

Zgłoś post
PostNapisane: 2007-03-25, 23:05 

Masz coś do tego to weż lepiej przestań!!! - Teraz Warszawska wchodzi na piedestał!!!

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-27, 12:21 

no i masz racje niech warszawska plynie dalej jak ci dzieci dorosna na takiej zapijaczonej ulicy bedziesz napewno dumy

Zgłoś post
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1