Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2017-12-16, 21:28

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-01, 16:59 

Na ul.Warszawskiej w delikatesach u Ksita zapraszają na darmową saunę.Podziwiam pracowników tego sklepu jak można normalnie funkcjonować w tak wysokiej temperaturze i duchocie jaka jest wewnątrz sklepu.Sprzedający są zalani potem i wcale mnie to nie dziwi ja nie przepracowałabym tam nawet 30 minut.Mimo takiego upału właściciel nie martwi się o personel i kupujących w tym sklepie bo i po co to nie jemu leci pot po....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WŁAŚCICIELU CZY DOPIERO ZROBISZ COŚ Z TYM JAK LUDZIE ZACZNĄ Z DUCHOTY I BRAKU ŚWIEŻEGO POWIETRZA PADAĆ JAK MUCHY.Polecam takie urządzenie jak KLIMATYZACJA

Zgłoś post
 Tytuł: Sklep ,,Ksit''
PostNapisane: 2009-12-22, 18:13 
Bylam pracownikiem Pana Ksita , jakis czas temu i potwierdzam ze latem mozna sie udusic za to zima , zamarznac. Na pamiatke do dzis mam problem z odmrozeniami , rak , twarzy i nog. W 2 sklepach w Teresinie panowaly temperatury iscie syberyjskie , warzywa i owoce marzly. Nie wiem jak dzis to wyglada , ale podejrzewam ze nie wiele sie zmienilo , Pan Ksit nie lubi inwestowac w poprawe warunkow pracy. Dziwie sie tylko ze nikt z tym nic nie zrobi?

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 2010-01-10, 22:06 
A ja dziwie sie pracownikom co pracuja tam gdzie im nie odpowiada. I to za marne pieniadze.

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-11-11, 11:50 
Ostatnimi dniami temperatura na dworze spadła po niżej 10 stopni celsjusza.
Kilka dni temu robiłem zakupy w sklepach ksita i ku mojemu ździwieniu panie ekspedientki wyglądały jak miśki opatulone w grube bluzy i polary a do tego szale i ciepłe apaszki.
Poczułem się jak na rewij mody sklepowej a do tego panie zaczynają być pociągające noskami :lol: a i zakupy stały się mniej przyjemne dlatego proszę pana Ksita o włączenie ogrzewania w sklepach a zakupy staną się milsze i częściej klienci będą wracać.

Pozdrawiam klient

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-11-23, 07:37 
Wódka w sklepie powinna być zimna bo ciepła może zaszkodzić panie Ksit nie włączaj pan ogrzewania-tak trzymać

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1