Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2017-12-16, 21:35

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-19, 21:23 

Obrazki: 0
Ale kaszanka -słowem klituś bajduś panie Miki!
Rzecz w tym Miki,że ten dziki wyjazd na 2-kę wyjeździli kierowcy, którzy wkurzeni korkami na 579 ułatwiali sobie życie wyjeżdżając nielegalnie przez działkę p.G. (bez jego zgody-pozwolenia) na w/w 2-kę.
Pan G.ulokował część swojego kapitału w zakup tej działki i czeka na rozwój wydarzeń (być może czeka na wzrost jej wartości i korzystną odsprzedaż).
Póki co nie wykazuje żadnego zainteresowania swoją własnością i jak widać obojętnie podchodzi do tego co na niej się dzieje.
Reasumując -droga na tej działce nie została przez niego utworzona jako wyjazd z działki a gdyby nawet chciał ją utworzyć w tym miejscu (na 2-kę)to ze względów bezpieczeństwa nie dostałby pozwolenia decydentów(wyjazd z działki na Warszawską).

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-19, 21:30 

dokładnie miki ma racje

poki właścicielowi to nie przeszkadza,
nie ma sie o co kłucić...
bo skrzyżowanie nie jest nielegalne...

chyba że LiDo i JN ustanawiają nowe prawo... :D

bo w Błoniu jest jak jest,
ale na forum pogadamy se...

:D

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-19, 21:46 

Obrazki: 72
@Amartak - przejdź się na tą działkę i popatrz - oba wjazdy na nią są jak najbardziej legalne. To, że dróżki przez działkę nie są utwardzone, ani nie zostały wytyczone przez właściciela, nie ma nic do rzeczy. Zabronić przejazdu przez własną działkę może jedynie właściciel. Nie można zlikwidować mu wyjazdu na "dwójkę" chyba, że zmieni się prawo i zamknie wszystkie takowe.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-19, 22:08 

dokładnie :)

ale czepiać się każdy może,
jeden lepiej, a drugi trochę gorzej...

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-22, 05:40 

to może jak właścicielowi nic nie przeszkadza to jakaś firma telekomunikacyjna postawi tam wieżę, albo inny cyrk albo wykopmy tam sadzawkę. Jak przyjdzie właściciel z pretensjami to go pogonimy, nielegalny wyjazd mu nie przeszkadza to sadzawka która jest mniej uciążliwa mu będzie przeszkadzać? Niestety mam rację. Kierowcy zrobili sobie z tej działki nielegalny wyjazd na A2 a "odpowiednie organy" mają to w nosie, zagrożenie istnieje bo NIELEGALNE SKRZYŻOWANIE nie jest oznakowane a powinno być skrzyżowaniem legalnym i oznakowanym. Zasłanianie się prywatnością tej działki i tłumaczenie że ruch który tam się odbywa to wjazdy i wyjazdy z prywatnej działki jest bzdurą .

Tak to tylko w Błoniu Ci dopasują. :)

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-22, 05:47 

znam przypadek jak to z 10 lat temu pokarali chłopa co to ze swoich hektarów zrobił sobie nielegalny skrót w dojeździe na giełdę w słomczynie. Tyle że tam naruszany był prywatny interes prywatnej firmy, to sprawy potoczyły się szybciutko i okoliczni chłopi nie kombinują z nielegalnymi drogami. W błoniu naruszany jest interes korzystających z A2 więc NICZYJ.

Wszystko jest w porządku a jak pan uważasz że nie to zgłoś se pan odpowiednim organom :)

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-23, 11:55 

skoro nie narusza to interesow wlasciciela to czego sie czepiasz??

a sadzawka wymaga opieki?
bo jak zarosnie,
beda sie w niej legly komary,
przylatywaly ptaki,
pojawialy sie bezpanskie psy,
ktore beda chcialy sie napic,
to bedzie zagrozeniem...

a jezdzic kazdy moze...
i nikomu to nie przeszkadza..

przepraszam,
oprocz LiDo

idz i pogadaj z wlascicielem działki
zamiast sie tutaj produkowac..

a nie przepraszam..
to by wymagało ruszenia tyłka z fotela... :D

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-23, 23:30 

Ja gadałem i z właścielem i z komendantem policji i z urzędnikami z gminy. Ale Lido wie lepiej...

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-24, 11:16 

też mi się tak wydaje...

:)

to skoro wie,
to czemu nic nie robi?? :D

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-25, 12:31 

bo to nie moje obowiązki, wielokrotnie pisałem że nie zamierzam walczyć czy prosić o cokolwiek aroganckich urzędników i szczycić się swoimi zasługami. Jak coś robię to robię to z ludźmi uczciwymi, społecznikiem żadnym nie jestem i nie mam zamiaru narazie być, bo sytuacja na to nie pozwala. Byłem wiele razy w naszym UMIG, ale tam nie rozwiązuje się problemów, tam wskazuje się innych do jego rozwiązania, albo zbywa stwierdzeniem "wszystko jest w porządku itd.." Mnie nie sprawia radości płaszczenie się przed tymi co coś mogą, wole się z ICH NIEUDOLNOŚCI pośmiać na forum czy jak stoje w kolejce w sklepie. A jak ktoś chce zobaczyć co zrobiłem dla tego miasta to zapraszam na spacerek i pokaże, ale tylko prywatnie i tylko osobie która wzbudzi u mnie zaufanie. (mam nadzieję że to już dosyć o mnie na tym forum, jak ktoś chce czegoś więcej zapraszam prywatnie, ale to wymagało by ruszenia tyłka z fotela)

W TEMACIE:
Skoro nadal nie rozumiecie w czym widzę problem który powinien rozwiązać Burmistrz może radny, może starosta, może zarządca drogi A2, a może ktoś kto mówi, że działa dla nas mieszkańców, to przedstawie go po raz ostatni od drugiej strony:
Wiele lat temu projektowano, a póżniej wykonano urządzenia regulujące ruch na ul. Warszawskiej i A2. Kołki ma końcu Warszawskiej, wysepki, sygnalizator pusacyjny, płotki oddzielające ITP. W tym czasie działka o ktorej mówimy była zabudowana i nie było możliwości aby zrobić sobie z niej nielegalny skrót. Kilka lat temu budynki na działce wyburzono, też pewnie zgodnie z jakimś tam pozwoleniem, a może i planem lub projektem. I w tych dokumentach, ktoś bez wyobraźni nie przewidział że pusty plac w tym miejscu może być wykorzystywany przez kierowców jako NIELEGALNE SKRZYŻOWANIE. W dokumentach o których mówię powinny być UWARUNKOWANIA jakie dany plac powinien spełniać po zakończeniu rozbiórki. Ale ktoś SPARTACZYŁ te dokumenty i teraz mamy NIEBEZPIECZNE MIEJSCE W MIEŚCIE, a Pan Komendant, Urzędnicy i inni zamiast sprawdzić dlaczego do tego doszło I KTO PONOSI ZA TEN STAN RZECZY odpowiedzialność twierdzą że wszystko jest zgodne z prawem. Bo tak łatwiej.
To tak jakby wykarczować drzewo na działce, bez pozwolenia a pózniej tłumaczyć się, że przecież wolno mi trzymać ściete drzewo na działce, a kto tu wycina?

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-08-26, 15:43 

prawo jest i była zawsze obchodzone...
różnymi "drogami" :D

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-07, 13:55 

Właśnie montowane są pionowe słupki które zakończą byt NIELEGALNEGO SKRZYŻOWANIA Warszawskiej z A2.
Urzędnicy i Komendant i Właściciel chyba nie mieli racji, ze wszystko jest w porządku.
Chyba racje miał lido i JN.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-07, 22:06 

brawo brawo :)

wywalczyłes...
widzisz,
jak chcesz to potrafisz nie tylko gadać :)

chyle czoła :D

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-11, 16:49 

Budynki na tej ulicy są bardzo zaniedbane, moim zdaniem powinno się je ocieplić, zrobić zewnętrzną renowację tych starych kamienic :) . Wtedy spacer tą ulicą byłby przyjemniejszy. Policja mogłaby zadbać też o bezpieczeństwo na tej ulicy, dużo pijaków się tam kręci w dzień i w nocy, tak samo wiele podejrzanych typków. :!:

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-11, 16:51 

@romantyczka - to są prywatne kamienice - przekonaj właścicieli, żeby zrobili remont.

Na Warszawską swego czasu wysiedlano tzw "element" - skutki tego odczuwalne są do dziś.

Zgłoś post
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1