Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-12-16, 06:39

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-08-24, 18:41 
chcialem poinformowac ze pare dni temu na stacji w bloniu zaatakowal mnie agresor na schodach przejscia na perony (ok. 18:30) straszac strzykawka i pobiciem. chcial ode mnie pieniadze. na szczescie udalo mi sie uciec. czy ktos mial podobne przypadki? moze nalezaloby w tych podziemiach zamontowac monitoring albo wypuscic czasem patrol policji czy rowerowej strazy miejskiej?

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-05, 23:28 
Do mnie się jakoś w połowie sierpnia przypierdziekał jakiś typ. Ale skończyło się na pyskówkach

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-05, 23:32 
I to akurat było ok. 20/sierpnia więc całkiem możliwe że to ten sam typ

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-06, 18:07 

był taki jeden typ. siedział na schodach na peron w kierunku Sochaczewa. wyglądał mi na ćpuna

Zgłoś post
PostNapisane: 2015-09-16, 03:48 
Spokojnie koledzy/koleżanki. Sprawa z tym o dzieje się na PKP jest już ogarnięta. Zazwyczaj raz w tyg z 3 kolegami podjezdzamy na PKP ok 22-23 zobaczyć co się dzieje . Kiedyś do moja mamę zaczepial typ co siedział na peronie w stronę socho. Ale to już ogarniete. Nie macie się czego bać jak widzicie grupkę bloniakow sacerujacych po PKP późnym wieczorem . Ogarniamy żebyście bezpiecznie wrócili do domu .

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-09-20, 10:43 
Kolego w takim razie zawstydzacie policje błońską, myślę że należy wam się jakieś docenienie od urzędu miasta na zachęte mogłby ktoś przebić ten problem do ratusza ale zapomnialem że komisji bezpieczeństwa takie rzeczy nie interesują bo to nie wygodny temat.
Jak to przecież błonie to bezpieczne senne miasto gdzie każdy obywatel żyje w sielance nie martwi się o nic.
Panowie policjanty dajcie już spokoj z pilnowaniem tego przejazdu myślę że taniej było by już założyć pełne zapory na tym przejeździe uniemożliwiające ich ominięcie

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-10-04, 23:44 
raz w tygodniu moze nie wystarczyc. nie ma szans na monitoring? ostatnio chyba znow widzialem tam podejrzanego typa, nie wiem czy to nie ten sam.

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-10-12, 10:35 

Tragedia :(, ja faktycznie pomyślał bym o monitoringu.

Zgłoś post
PostNapisane: 2015-10-20, 11:57 

Sprawę monitoringu omawiano już w innym wątku. Niestety jest jedna droga- pisma z prośbą do PKP gdyż to ich teren. Jak wiadomo tereny kolejowe są podpięte pod konkretne spółki PKP(bodajże PKP Dworce Kolejowe) i tylko kolej może coś na nich zrobić, przebudować, dobudować. Miasto nie ma tu praktycznie nic do powiedzenia(dobry przykład ostatnio w TV z Dąbrowy Górniczej Ząbkowice gdzie miało powstać dogodne przejście dla niepełnosprawnych, ale mówiąc bez ogródek kolej ma ich gdzieś i się teraz tłumaczy, że na pewno do końca roku zrobią te przejście). To samo jest tu- jedyne wyjście prosić urząd by naciskał na PKP oraz wysyłać pisma do samego PKP.

Zgłoś post
PostNapisane: 2015-10-20, 12:15 
Zawstydzają Błońską policje? Jaką? U Nas ich nie ma!

Zgłoś post

PostNapisane: 2015-10-21, 09:55 

Myślę, że gdyby Urząd miał wolę pokryć koszt kamer, żeby mieszkańcy miasta byli bezpieczni, to nie sądzę , żeby PKP stawiało opór

Zgłoś post
PostNapisane: 2017-04-26, 09:32 

Kamerki w dzisiejszych czasach powinny być wszędzie.

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1