Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-10-22, 22:11

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-07-29, 17:47 
Witam,

kolejny już raz z pomnika teścia zniknęła dekoracja.
Czy to jest normalne w Błoniu, że kradnie się sztuczne wieńce, wiązanki, dekoracje a nawet co ładniejsze znicze ?

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-29, 21:19 

Obrazki: 72
Tak

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
PostNapisane: 2012-07-29, 21:44 
Gość napisał(a):
Witam,

kolejny już raz z pomnika teścia zniknęła dekoracja.
Czy to jest normalne w Błoniu, że kradnie się sztuczne wieńce, wiązanki, dekoracje a nawet co ładniejsze znicze ?

Jedyna rada to pomazać wszystko markerem, albo jakoś zaznaczyć w inny sposób, tak żeby przestało to być atrakcyjne dla złodzieja.

Zgłoś post

PostNapisane: 2012-07-31, 09:51 
Przecież mamy w Polsce ok. 96 % katolików a kradzież to grzech. Skoro jest to normą to jest to jakiś paradoks.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-02-09, 16:23 
Kradna z harcerskiej, synek z mamusia, synek chodzi w dzień ogląda co i jak. A wieczorem lub wczesnym porankiem dnia targowego chodza razem, matka z rowerem, nie raz widzialem jak z pelnym torbami wychodza z cmentarza.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-02-12, 16:33 
I co z tym zrobiłeś jak wiesz kto i co ? zgłosiłeś to gdzieś ? znasz sytuacje tych ludzi ? spytałeś się ich dlaczego to robią ? a może nie mają na chleb ?
odpowiesz powinni iść do pracy i zarobić. a może nikt ich nie chce przyjąć , nikt pomóc tak jak i ty.
a może grzebią tam w śmietniku a nie kradną, najłatwiej donosić i osądzać, licząc na to, że może ktoś to zgłosi dalej za ciebie.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-03-02, 15:59 
Ja słyszałam już od wielu osób że wieńce i znicze kradnie ten koleś co sprzedaje za cmentarzem od strony oczyszczalni ścieków, zresztą jest chamski i kiedyś się z nim kłóciłam bo za każdym razem liczy po innej cenie podaje cene za znicz a potem jak liczy wszystko razem to wychodzi inaczej także radze wam sami sprawdzcie

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-03-08, 10:45 
A ja slyszalem ze otwieraja trumny i kradna buty a potem sprzedaja na targu

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-03-09, 12:08 
O kurde - a ja kupiłem ostatnio nowe buty, po okazyjnej cenie na targu, może wyjęte z trumny czarne mokasyny z brązowymi sznurówkami-co się dzieje na tym świecie nawet trupy okradają :(

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-08-21, 13:50 

Gość napisał(a):
Przecież mamy w Polsce ok. 96 % katolików a kradzież to grzech. Skoro jest to normą to jest to jakiś paradoks.

Nie. Mamy w Polsce 96% ludzi, którzy za katolików się uważają, ponieważ na Wielkanoc idą ze święconką albo w Wigilie na pasterkę. Katolików, którzy czują się katolikami i rzeczywiście nimi są jest na prawdę garstka.

Co do tematu, te kradzieże mają miejsce wszędzie. Wyjątkiem są chyba miejscowości na których wszyscy się znają. W mojej rodzinnej wsi, nikt nikomu niczego nie kradnie. Ale zdarzały się sytuacje, że ktoś kilkanaście lat temu wywalał swoje śmieci do kontenera na cmentarzu. Ksiądz o tym wspomniał w kościele i się skończyło.

Zgłoś post
PostNapisane: 2015-03-07, 11:59 
Gość napisał(a):
A ja slyszalem ze otwieraja trumny i kradna buty a potem sprzedaja na targu

a ja słyszałem, że masz siano zamiast mózgu....Człowieku zastanów się co piszesz, zrozumiem, jeśli jesteś małym dzieckiem.

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1