Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-07-21, 18:00

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-07-21, 09:05 

Witam,

Link do artykułu: http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34864,3485770.html

Pozdro

Zgłoś post
 Tytuł: Re:fabik23
PostNapisane: 2006-07-21, 09:17 

fabik23
temat przedyskutowano w zakładce wybory samorządowe - trochę niefortunnie, ale był to typowy wiec przedwyborczy na ulicy.
Są tam zdjęcia i komentarze uczestnikó forum (również ciekawe linki).
Zachęcam do lektury.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-21, 15:10 

Obrazki: 72
Nie martw się, Krzysztof - do wyborów odbędzie się jeszcze niejeden protest, po wyborach też nie spoczniemy na laurach. A wybierać będziemy tych, którzy będą działać na rzecz poprawy sytuacji drogowej w mieście i gminie. Tyle, ze to całkiem inna bajka.

Kolejne zdjęcia z protestu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-21, 21:05 

Rzucają się w oczy panowie w ciemnych garniturach.
Czy to jakieąś nowe służby? :D

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-22, 10:36 

Panowie w garniturach to ci, których za chwilę zobaczymy na plakatach wyborczych.
Dzięki Miki za zdjęcia. Teraz wiem którym plakatom będę musiał się przyjżeć.

Pozdrawiam

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-22, 10:53 

Ale chyba ten z mikrofonem kieruje "ruchem" .

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-22, 11:59 

@ Robert - przyglądaj się równie uważnie plakatom, na których będą postacie nigdy nie pokazujące się i nie udzielające publicznie. Albo postacie, które za jedyny cel mają destrukcję.

Ja wychodzę z założenia, że nie myli się jedynie ten, co nic nie robi. Istotny jest bilans działalności, i jak się on przekłada na pożytek ogółu społeczeństwa.

Wy będziecie wybierać tych, którzy wam obiecają status quo na waszych posiadłościach, my tych, którzy działają na rzecz poprawy warunków drogowych w mieście z uwzględnieniem realiów miejscowych i zewnętrznych. Akcje typu takich protestów przyciągają polityków. Nie ma w tym nic dziwnego, ani złego. Lepper wyrósł z blokad rolniczych i dziś jest wicepremierem, znając polski naród mogę spokojnie przypuszczać, że jak zostanie w drugiej turze z Kaczyńskim, to w cuglach wygra urząd prezydenta.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-22, 15:23 

Cytuj:
Ja wychodzę z założenia, że nie myli się jedynie ten, co nic nie robi.

Wiesz co Miki, jak słysze hasło w/w typu to mnie zbiera na wymioty.Powiem odrazu dlaczego.
Miałem w pracy koleżankę, która się zajmowała sprawami bankowymi. Jeżeli coś jej w wyciągu nie pasowało to potrafiła zaksięgować to na innego klienta niż ten co wpłacał kasę. Kiedy z kolei inna koleżanka próbowała uzgodnić saldo z klientem to okazywało się, że jakieś tam kwoty nie pasują. I się robił syf i mrówki. A dlaczego? Bo tej pierwszej od banków (w chwili kiedy coś jej nie pasowało) się nie chciało przejść 8 metrów do pokoju gdzie siedziała ta druga i sprawę wyjaśnić. I wiesz co mówiła, kiedy ją pytałem dlaczego tak się stało? Odpowiedź była: NIE MYLI SIĘ TEN CO NIC NIE ROBI!!! Piękne co! Tylko, że następne dwie lub trzy osoby po jej odejściu musiały przez 4 miesiące "prostować" to co schrzaniła.
Dlatego wolę też kiedy ktoś robi coś RAZ , A DOBRZE!
Odnosi się to też do UMiG Błonie!

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-22, 15:56 

@ Robert - jak się odnosisz do wypowiedzi, to odnoś się do całej, a nie do wyjętego z niej fragmentu.

Dostrzegam np w działalności burmistrza Stępnia elementy pozytywne. Jednak moja ocena całokształtu jego działalności jest negatywna, głównie ze względu na zaniechania, jakich się dopuszczał notorycznie, i na kumoterstwo. Kampanię wyborczą mamy za pasem, komitety wyborcze się już zbierają, przeliczają siły, prawdopodobne głosy, ustalają taktykę.

Jeżeli będę miał do wyboru człowieka, który działa choć nie wszystko udaje mu się zrobić tak jak zaplanował, oraz kogoś zupełnie nieznanego, lub specjalizującego się jedynie w negacji to wybiorę bez wahania tego pierwszego. Jeżeli będzie kilku ludzi, których znam od strony ich aktywności, będę wybierał pomiędzy nimi.

Prywatnie na dziś znam dwóch kandydatów o których sądzę, że sobie poradzą, Idealnym wyjściem byłby sojusz powyborczy i dalsza wspólna praca, bo ich zdolności się uzupełniają. Żaden z nich nie jest ideałem, ale jak na razie nie widzę kandydata spełniającego wszystkie warunki.

Tyle, że jeszcze nie wiadomo, kto stanie w szranki. Podobno desant planuje jakiś warszawiak, ale na dziś wiem dokładnie tylko tyle.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-23, 21:33 

No cóż , mieszkam za ,, szlabanem " ipowiem szczerze że ten przywilej bardzo utrudnia mi dotarcie na czas w różne miejsca .
Mój rekord wynosi 45minut na szlabanie ale przeciętnie 15 minut w jedną stronę w ciągu dnia bywa nawet że godzinkę spędzam na czekaniu .
Nie pytam się czy należy budować wiadukt ale kiedy on wreszcie powstanie >
Tak się składa ,że mieszkałem wcześniej miejscowości w której też był ten problem .
Były protesty ale teraz wszescy na tym skożystali .
Ponieważ, sporo podróżuje mogę stwierdzić , że niewiele jest miast przez które wije się droga krajowa przez samo centrum .

Zgłoś post

Strefa czasowa: UTC + 1