Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2018-10-22, 19:52

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 15:29 

Cytuj:

Nie bądż miękka -emigracja ????

To mnie naprawdę nie bawi :twisted: dawno już nie miałam tak podłego nastroju jak wychodziłam na Błonie. Spróbujcie coś zadziałać na tym zebraniu-oprócz obietnic przedwyborczych
Co ja piszę przecież sama w to nie wierze
:D

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 15:36 

Zebranie nic nie da ,nie ma się co zbierać -tylko niech ten policjant z tym dyrektorem przejadą po Błoniu i poprawią to co jest złe .
Czy oni chcą zebrać ludzi ,żeby im powiedzieli gdzie jak się jeżdzi ,gdzie jest wyjazd a gdzie nie ?
No ludzie bądżmy poważni...!!!

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 15:37 

Cytuj:
Dzięki ,
tylko ja mieszkam w tej odciętej cześci Narutowicza to muszę najpierw wyjechać na tę nieszczęsną 579.... to chyba nie jest Okrzei

i jak wyjadę ( oprócz tego ,ze nie wiem jak najpierw tam wjade

z Narutowicza w stronę targu to w prawo czy w lewo 579 bo rano to po zakazach jechałam ...

sorki ze się wściekam ale .....

----
słaba jestem w tym jak która ulica się nazywa

W lewo i po zakazie na Grodziską ja tak robię!!!!!!!! w prawo i po zakzie na trasę poznańska do Warszawy rano o pracy tak robie!!!!!!!

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 15:58 

leszek napisał(a):
Cytuj:
Prośba :
Kto wie jak wieczorem bedzie można "przedrzeć się" do Grodziska ( ale samochodem nie helikopterem ) ???

Nie bądż miękka -emigracja ???? :lol:

Migruje kilka razy w tygodniu z dzieckiem w celach basenowych
BO PRZECIEŻ BŁONIA NIE STAĆ NA BASEN !!
Dlatego mieszkańców musi być stać na posiadanie samochodu , na płacenie za dojazd nawet jak dzieciaki jadą ze szkoły na basen.
Mieszkańców musi być stać na zorganizowanie i zapłacenie dojazdu do Grodziska albo Ożarowa i to nie tylko w sprawach basenu , szkoły muzycznej też w Błoniu nie ma i paru innych rzeczy też brakuje
ale przecież dzieciak nie musi nigdzie jeździeć jak sprawny manualnie to się u NAS nauczy krasć radia z samochodów i ok....

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 16:10 

Czy to zebranie będzie połączone z prezentacją Kandydata?

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 16:45 

Obrazki: 72
Ja też wożę swoje dziecko do Pruszkowa na basen. O wiele tańszą alternatywą jest rezerwacja na którymś z okolicznych basenów określonej liczby miejsc i uruchomienie dowozu, np szkolnym autobusem. To jest do załatwienia niemal od ręki, wystarczy, jak rodzice się skrzykną, i określą zapotrzebowanie.

Dyrektor szkoły z Bieniewic tak woził swoje dzieciaki dopóki pan Stępień nie zablokował możliwości korzystania ze szkolnego autobusu... Jeszcze w zeszłym roku jeździli.

Zgłoś post
 Zobacz profil   Prywatny album
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 17:56 

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 18:03 

Kandydata prezentować nie trzeba, co najwyżej kandydat może zaprezentować swój stosunek do spraw które interesują mieszkańców i członków stowarzyszenia "Drogi Błonia"

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 19:41 

Robert napisał(a):

ja to myślę, że kandydat będzie występował w kominiarce na głowie żeby nikomu się brońboże nie zaprezentował korzystając bezczelnie z okazji 8)

...a z tą wyróżniającą się czcioneczką to juz meczący jesteś :? ...jakieś kompleksiki związane z nieczytelnością zwykłego tekstu ? :wink:
Ale zawsze w grupce dzieci jest taki pryszczaty chłopczyk w okularach który staje na palce i wyciąga rączkę z dwoma palcami do odpowiedzi na jeszcze nie zadane pytanie, a potem dumnie patrzy po rówieśnikach dookoła ...z wyższością.
...no tak mi się skojarzyło...cóż poradzę :roll:

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 20:56 

Spotkanie mamy za sobą. Co prawda nie udało się ściągnąć nikogo z policji, ale kierownik robót przedsiębiorstwa wykonującego remont 579 wyjaśnił nam sytuację z objazdami i dojazdami do odciętych remontem posesji i bloków.

Ustalono, że zostanie wykonany wjazd przez teren MarcPolu na osiedle Narutowicza. Objazdy są powyznaczane, jutro zeskanuję ich plany i umieszczę je w internecie.

Nie bardzo jest z kim rozmawiać o zaprowadzeniu porządku - ustępujący burmistrz jest niedostępny, pan Tomaszewski, odpowiedzialny za drogi uciekł na urlop, a zastępujący go sekretarz gminy umywa ręce.

Dobrze że już pojutrze wybory, skończy się ten bezpański czas.

Prowadzący spotkanie kandydat na burmistrza naszego miasta Paweł Białecki obiecał jutro od rana interweniować u starosty i wraz z nim u komendanta powiatowego policji o ustawienie stałych posterunków przy Biedronce i w Radonicach, by nie wpuścić TIR-ów do miasta. Chodniki na Piłsudskiego i Poniatowskiego już są poniszczone. Tiry blokują skrzyżowania, zawieszają się na mostku na ulicy Piłsudskiego. Zdesperowani mieszkańcy zaczynają już wychodzić na ulicę i je blokować.

Remont jest potrzebny, ale czy musi być jednocześnie aż tak uciążliwy?

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 21:27 

gp napisał(a):
... ja mieszkam w tej odciętej cześci Narutowicza to muszę najpierw wyjechać na tę nieszczęsną 579.... to chyba nie jest Okrzei
i jak wyjadę ( oprócz tego ,ze nie wiem jak najpierw tam wjade :)
z Narutowicza w stronę targu to w prawo czy w lewo 579 bo rano to po zakazach jechałam ...
sorki ze się wściekam ale .....

Teraz podziękujmy chórem ustępującemu burmistrzowi za ten "prezent",który
przez nieudolnie prowadzony remont ul.Narutowicza, próbował zjednać sobie część błońskiego elektoratu.Jeśli ul. Narutowicza nie zostanie odetkana dla ruchu lokalnego od strony Armii Krajowej, wyjazd samochodów prywatnych z osiedla Narutowicza, będzie niemożliwy.:oops:
Tu będziemy testować sprawność działania(zarządzania) nowego burmistrza.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 22:25 

Niewątpliwie utrudnienia komunikacyjne, zwłaszcza pojazdów , na ulicy Narutowicza są duże. Ja z samochodu nie korzystam, pieszo jakoś daje się przejść , ale cieszę się na moment gdy będzie po wszystkim. Chyba będzie dużo ładniej. I denerwuje mnie , że wśród niektórych forumowiczów jest tak dużo nienawiści i niezadowolenia.

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 22:44 

bo mieszkamy w Błoniu w :mieście: gdzie wszystko jest na NIE

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-24, 23:04 

Nie wszystko odchodzącemu burmistrzowi wyszło jak należy ale to nie powód żeby skopać go i jego pracowników.

http://www.bazagmin.pl/~bazagmin/kapo/dok/k/1F0066_19321.pdf[/url]

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-25, 00:10 

Ten papierek to jest podkładka, ale co mamy w życiu? Ano to, co zwykle, gdy odpowiedzialnym za coś więcej niż zamiatanie ulic jest pan Ropiak. Jednym słowem nikt nic nie wie. A głębokie wykopy na Narutowicza zabezpiecza taśma foliowa. TIR-y jeżdżą po mieście jak po autostradzie, zawieszają się na mostkach, blokują skrzyżowania, niszczą chodniki.

Odszczekuję publicznie ucieczkę pana Tomaszewskiego. Faktycznie jest chory. Przepraszam.

Zgłoś post
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1