Forum Błonia
http://forum.blonie.pl/

Prawdziwe wyniki wyborów w Błoniu.
http://forum.blonie.pl/viewtopic.php?f=26&t=56422
Strona 1 z 1

Autor:  prezydentMK [ 2014-12-06, 00:18 ]
Tytuł:  Prawdziwe wyniki wyborów w Błoniu.

Doprawdy trudno jest przeanalizować i podsumować wyniki wyborów samorządowych. Ciężko jest odnieść się do podawanych procentów a nawet do bezwzględnych liczb odzwierciedlających rzekomo oddane głosy na danych kandydatów.
Stwierdzono kilka faktów:
- awaria systemu liczącego głosy;
- niespotykana wcześniej, duża liczba głosów nieważnych;
- kolosalne rozbieżności między wynikami sondażowymi a wynikiem podanym przez Państwową Komisję Wyborczą;
- szereg wątpliwości ujawnianych przez samych wyborców, którzy wykonywali zdjęcia swoich kart do głosowania wraz z dowodem osobistym, po czym prezentowali protokoły okręgowych komisji, na których ich wybór nie był odnotowany.
Nieprawdopodobne wydaje się także to, że w niektórych okręgach, PSL poprawiło swój wynik o kilkaset procent w stosunku do eurowyborów, które odbyły się raptem kilka miesięcy temu.
Wszystko to nastraja bardzo negatywnie do instytucji państwa.
Czy Polacy o taką właśnie demokrację walczyli ponad 25 lat temu? Czy to właśnie dla takiej demokratycznej farsy Jaruzelski wymordował tyle ludności polskiej podczas stanu wojennego? Czy uczestnicy każdych wyborów od 1989 roku na marne chodzili do urn, bo i tak wynik był z góry ustalony i nie miał nic wspólnego z demokratycznym wyborem Narodu? Jak można traktować nasze władze poważnie? Jak nazwać Prezydenta RP reprezentantem wszystkich Polaków, gdy ten ze stuprocentową pewnością stwierdza poprawność i legalność przeprowadzenia wyborów nie czekając wcale na orzeczenia Sądów Okręgowych, do których trafiło mnóstwo protestów wyborczych? Bronisław Komorowski komentując dwudniowe opóźnienie podania wyników wyborów na Ukrainie „wyraził zaniepokojenie” tym faktem, tymczasem tygodniowy brak oficjalnych rezultatów demokratycznego systemu wyborczego na Jego własnym podwórku nie budzi w nim żadnych podejrzeń.
Natychmiast w mediach głównego nurtu pojawiają się celebryci, eksperci, komentatorzy, którzy mimo wyraźnych uchybień wyborczych zapewniają o ich poprawnym, demokratycznym charakterze.
Szanowni Wyborcy: ile jeszcze nasza władza musi narobić głupstw, oszustw, uchybień, przestępstw, złodziejstw i temu podobnych, moralnie wzgardzonych uczynków aby dotarło do Was, że czas na rewolucję i zmianę tego przesiąkniętego złem systemu?
Polecam uwadze Nową Prawicę.
Jeśli jesteś osobą inteligentną, błyskotliwą, masz sporo ciekawych pomysłów i nie boisz się nowych wyzwań dołącz do nas.
Nie obiecujemy posad, dużych pieniędzy i kopert pod stołem. Gwarantujemy natomiast rozwój intelektualny, poszerzenie horyzontów oraz poznanie ciekawych ludzi.
Zapraszamy w każdy wtorek do Sun Caffe od godz. 20:00.
Przyjdź, poznaj, porozmawiaj, działaj.
Do zobaczenia!

Załączniki:
SPOTKANIA WTOREK (1).jpg
SPOTKANIA WTOREK (1).jpg [ 65.16 KiB | Przeglądane 21651 razy ]

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/