Błonie | BIP | BIS | Plan Miasta | Centrum Kultury | Kalendarz imprez | Biblioteka | Kącik adopcyjny | || Teraz jest 2019-06-20, 20:44

Forum Błonia

Kanały RSS: Forum | Miasto


Odpowiedz
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Treść wiadomości:
Wpisz tutaj treść wiadomości. Nie może mieć ona więcej niż 60000 znaków. 

Uśmieszki
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Rozmiar:
Kolor tekstu
Opcje:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Wyłącz BBCode
Wyłącz uśmieszki
Nie parsuj linków
Pytanie
Wpisz wynik dzielenia cyfr dziewięćdziesiąt i dziewięć cyfrą i zakończ przecinkiem, kropką i wykrzyknikiem:
To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
   

Przegląd wątku - pmi
Autor Wiadomość
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
Szlachcic jak się zowie przeca... :lol:
Post Napisane: 2014-11-28, 08:43
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
bardzo to smutne :(
Post Napisane: 2014-11-23, 20:14
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
Dziękuję rodzicom Grzegorza S. (Barbarze i Walentemu), za pierwszą wpłatę alimentów na rzecz wnuka.
Post Napisane: 2014-11-23, 19:01
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
Nie jest, ostatnio wypowiadał się jako niezalogowany, i w podpisie umieszczał "zablokowany". Może hasła zapomniał, i wstydzi się przyznać :P
Post Napisane: 2014-11-20, 09:28
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
Czy Grzesio, jest zablokowany na tym forum?
Post Napisane: 2014-11-20, 07:29
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
A teraz dla kogo pracuje, gdy jest przy panach Parasolach, Meringach i innych. Skra pozdrawia:)
Post Napisane: 2014-11-19, 22:36
  Tytuł:  Re: No i mamy lodowisko w Błoniu  Cytuj
GStepniewski napisał(a):
MACHO napisał(a):
Tak sobie czytamy te pouczenia, moralitety, nawiązania do chlubnej tradycji szlacheckiego (a jakże) rodu, wykaz zasług dla wspólnoty, deklaracje itp, ale zerknijmy co my tu mamy:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... de2c1b08f3
i jeszcze to:
http://orzeczenia.waw.sa.gov.pl/content ... -02-22_001
Z całym szacunkiem, ale o tym Pan nie wspomniał Panie Mecenasie.
I tak po co to pisanie .....
Jakoś mi to nie pasuje do tego co Pan napisał powyżej.........Czy są to insynuacje? Czy nie? Jako potencjalny Pana elektorat proszę o udzielenie odpowiedzi.Proszę bardzo Panie Macho:

wiele osób o to pytało i uzyskało odpowiedź. Tak się akurat złożyło, że przez wiele lat pracowałem dla tego kraju w zwalczeniu zorganizowanej przestępczości. Niestety polskie przepisy zabraniają popełniania przestępstw nawet w przypadku walki z najgroźniejszymi przestępcami.

Pismo poniżej może trochę rozjaśni sytuację:

Do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej


Sygn. Akt II AKa 17/13

PROŚBA O UŁASKAWIENIE

Zwracam się z prośbą do Pana Prezydenta o ułaskawienie mnie, skazanego wyrokiem Sądu Okręgowego w Warszawie dla Warszawy Pragi , V Wydział Karny z dnia 26 października 2012 r., utrzymany w mocy wyrokiem Sadu Apelacyjnego w Warszawie III Wydział Karny z dnia 22 lutego 2013 r., przez zatarcie skazania.

UZASADNIENIE

Powołanym wyrokiem zostałem skazany na surową karę, której wykonanie pozbawi mnie nie tylko że dobrego imienia oraz możliwości kontynuacji pracy zarobkowej ale przede wszystkim wiary w ideały i wartości wymienione w Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej dla których podjąłem się współpracy w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.Jako współpracownik Urzędu Ochrony Państwa a potem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego kierowałem się dobrem kraju i wykorzystałem sytuację w jakiej się znalazłem.. Za współpracę swoją nie pobierałem wynagrodzenia, robiłem to dla kraju i dla Polskie narażałem i wciąż narażam swoje życie i zdrowie. Czy za który zostałem skazany był popełniony na przełomie 1999-2001 (wtedy nie istniały instytucje prawne jak świadek koronny, a Państwo Polskie przegrywało wojnę z mafią). Wskutek popełnienia przestępstwa wniknąłem w strukturę gangu i rozpracowałem skorumpowanych oficerów CBŚ oraz wyszedłem na „szlak bałkański”. „Szlak bałkański” zorganizowała tzw. „grupa pruszkowska” i przemycała nim heroinę (ponad tonę tego narkotyku).
Od lat współpracuję najpierw z UOP a potem ABW w zakresie przestępstw a w szczególności rozpracowywania zorganizowanych grup przestępczych o charakterze krajowym i międzynarodowym oraz w zakresie kontrwywiadowczym i ta właśnie specyfika mojej pracy doprowadziła mnie w efekcie do odpowiedzialności karnej. Za powierzane mi zadania byłem wielokrotnie wyróżniany i nagradzany. W toku swojej wieloletniej działalności przy mojej pomocy skonfiskowano ponad 22 tony narkotyków oraz zatrzymano ponad 300 przestępców w tym Ricardo Fanchiniego przedstawiciela tzw. „mafii sołncewskiej” na Europę i USA. W aktach sprawy znajduje się dokumentacja świadcząca o moich sukcesach zawodowych.
W swojej współpracy, zgodnie z art. 5 ustawy o ABW i AW, kierowałem się jedynie rozpoznawaniem, zapobieganiem i zwalczaniem zagrożeń godzących w bezpieczeństwo wewnętrzne Państwa oraz jego porządek konstytucyjny.
Nigdy nie byłem karany a otrzymana kara to brak zainteresowania wymiaru sprawiedliwości względem podejmowanych przeze mnie działań. Jako osoba działająca incognito nie byłem w stanie uwiarygodnić tego faktu przed Sądem a konsekwencjami rzetelnie wykonywanej przeze mnie służby i działania w interesie państwa jest skazanie mnie nie tylko na surową i dotkliwą karę z uwagi na możliwość utraty zawodu oraz brak znalezienia innej pracy jako osoba karana ale przede wszystkim realnym zagrożeniem życia i zdrowia zarówno mojego jak i osób mi najbliższych, gdyż dla dobra procesu musiałem ujawnić swoją tożsamość. Ta stała obawa o życie powinna być już wystarczającą karą. Nie bez znaczenia pozostaje bowiem fakt, iż w toku współpracy wielokrotnie mi grożono, dwukrotnie porwano oraz raz do mnie strzelano.

Pragnę także podkreślić, iż utrzymanie tego rodzaju wyroku w obrocie prawnym jest sprzeczne z podstawowymi interesami bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej, gdyż negatywnie wpłynie na dobro służby innych tajnych współpracowników. Trudno się bowiem spodziewać, by Ci słysząc o moim przypadku mieli wolę dalszej tajnej współpracy. A przecież są to podstawowe metody operacyjne stosowane na całym świecie a w szczególności w całej Unii Europejskiej, umożliwiające wszystkim służbom do tego powołanym skuteczne działanie i walkę z przestępczością zorganizowaną. Charakter przestępczości, która rozpracowywałem (szczelne zamknięte środowiska) wymuszał na mnie podejmowanie trudnych decyzji z pełną świadomością, że mogę za nie ponieść odpowiedzialność.

Stąd też moja prośba o łaskę Pana Prezydenta jest prośbą składaną nie tylko w moim interesie, ale również w interesie rzetelnej i skutecznej służby innych tajnych współpracowników. Akt łaski Pana Prezydenta bez wątpienia wpłynie na pozytywny wizerunek wszystkich służb mundurowych, podnosząc tym samym zaufanie społeczeństwa i szacunek do organów ścigania oraz wiarę w praworządność i skuteczność systemu. Wykonując swoją pracę kierowałem się przede wszystkim nadrzędnym celem jakim jest służba społeczeństwu poprzez spełnianie jego oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa i przestrzegania porządku prawnego.
W sprawie nie bez znaczenia jest fakt, iż zarzucany mi czyn został popełniony ok 12 lat przez cały ten czas działałem i działam dla dobra społecznego. Dlatego też chciałbym zauważyć, że brak zastosowania w stosunku do mnie prawa łaski poprzez zarządzenie zatarcia skazania spowoduje nadmierną dolegliwość nie tylko dla mnie z uwagi na pozbawienie mnie możliwości zarobkowania ale też dla osób którym pomagam jako radca prawny świadcząc pro bono pomoc prawną. Wpłynie również negatywnie na moją dotychczasową działalność charytatywną i społeczną z uwagi na utratę możliwości finansowych. Wspieram domy dziecka, uczestniczę w akcjach charytatywnych. Jestem prezesem stowarzyszenia „Kocham Błonie”, które zajmuje się budowaniem społeczeństwa obywatelskiego, podtrzymywaniem tradycji, krzewieniem postaw obywatelskich i patriotycznych między innymi poprzez wydawanie gazety „Głos naszego Błonia”. Jestem także członkiem założycielem Stowarzyszenia Wolnego Słowa.
Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż za swoje działania, nieskazitelny charakter oraz obywatelską, moralną i patriotyczną postawę zostałem wyróżniony w konkursie im. Jana Radowicza „Anody” organizowanym przez Muzeum Powstania Warszawskiego.
Warto nadmienić, iż zasądzone karę grzywny oraz koszty postępowania uiściłem w całości.
Z tych wszystkich względów proszę Pana Prezydenta o uwzględnienie mojej prośby jako całkowicie zasadnej z uwagi na szczególnie nadmierną dotkliwość kary i jej niewspółmierność a także dobro publiczne jakim jest bezpieczeństwo Państwa i jego obywateli i służb stojących na jego straży a także` ze względów humanitarnych i społecznych bez kierowania sprawy do sądu pierwszej i drugiej instancji.

Grzegorz Stępniewski

NORMALNIE KMICIC :D
Post Napisane: 2014-11-19, 15:38
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
Gość napisał(a):
http://rokor1.pl/asia/fashion/1030/mecenas-pod-przykryciem.html temat znany ale chyba nie wszystkim.

Muszę informować moich klientów, że zostałem skazany za przestępstwa narkotykowe, a gdy pytają dlaczego, odpowiadam, że współpracowałem ze służbami i zostałem przez nie wystawiony - See more at: http://rokor1.pl/asia/fashion/1030/mece ... Cveb8.dpuf
Wielka ściema nikogo nie informuje....zwykły oszust i tyle w temacie
Post Napisane: 2014-11-19, 15:33
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
http://rokor1.pl/asia/fashion/1030/mece ... yciem.html temat znany ale chyba nie wszystkim.
Post Napisane: 2014-11-19, 13:39
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
Pewnie że nie zrobi. B z tego ryja nic gorszego zrobic sie nie da
Post Napisane: 2014-11-19, 12:37
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
Panie Stępniewski,

Twierdziłeś Pan, że pod koniec roku zaczniesz wykupować akcję od akcjonariuszy, mam nadzieje, że nie zrobisz Pan po raz kolejny z mordy cholewy.

Nie pozdrawiam;

Umoczony po uszy akcjonariusz tego Przekrętu
Post Napisane: 2014-11-19, 08:57
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
frajerów,chyba nie żal
Post Napisane: 2014-11-06, 17:45
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
Marek Mowlik napisał(a):
Witam,

Czytając to zachodzę w głowę, gdzie reakcja organów ścigania państwa Polskiego, bandziory okradają ludzi, nic sobie nie robiąc często z dramatów życiowych ludzi. Mam nadzieje, ze ta zorganizowana grupa przestępcza odpowie za wszystkie krzywdy.


Mówisz o przekrętach w Błoniu???
Post Napisane: 2014-11-06, 16:44
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
Witam,

Czytając to zachodzę w głowę, gdzie reakcja organów ścigania państwa Polskiego, bandziory okradają ludzi, nic sobie nie robiąc często z dramatów życiowych ludzi. Mam nadzieje, ze ta zorganizowana grupa przestępcza odpowie za wszystkie krzywdy.
Post Napisane: 2014-11-04, 18:31
  Tytuł:  Re: pmi  Cytuj
Jeszcze zapomniałeś o Bartoszu B. miał też role w tej układance i to nie małą. Wiedzy ci brakuje odnośnie Tomasza B. co on jako niby prawnik nawyrabiał (tak jak mu kazali tak zrobił). Co do tych twoich wypocin z sygnaturami to jestes w błedzie skąd je wziołeś. A kierownikiem akcji walnego którego nie było był nie kto inny jak sam Artur S..
Post Napisane: 2014-10-21, 22:13

Strefa czasowa: UTC + 1


Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie,
w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących
cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie
zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w regulaminie forum.